Android,meego,Windows p. kullandım ama.

Sponsorlu Bağlantılar

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Android,meego,Windows p. kullandım ama.
Aklım hala symbian'da kadar keşke her symbian versiyonlarından bir tane telefonum olsaydı . :(
sizler?
o ara yüz
o kasmalar sonucu hard formatlar
telefonu Windows'a benzetme çabaları yada android'e hele hele s60v5 cihazları symbian belle'ye asla unutulmaz o günler keşke c7 yada n8'im belki bir Nokia 808 .
hadi hadi nankörlük etmeyin özlediniz değil mi ?
En çok Özlediğim şey;n97 'me metro revision teması ve Windows Phone a benzetme çabası ve çok hoşta olmuştu.
keşke n97'm çalışsa da gene yapsam :(

hikmet366

hikmet366

Üye
:) hiç mi yok telefon

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Abi ben hala v3 kullaniyorum,cok da memnunum :) Bulabilirsem Nokia 3310 alicam calisan,sirf saklamak icin :)

• Beğen
Tepkiler: .caner.
_RYUK_

_RYUK_

Üye
ben de 5800 var symbianin beni kendine bağlayan bir tarafî var her şeye rağmen bırakamıyorum

sekajmer

sekajmer

Üye
    Konu Sahibi
Abi ben hala v3 kullaniyorum,cok da memnunum :) Bulabilirsem Nokia 3310 alicam calisan,sirf saklamak icin :)

bende n97 zorun vermeye başlayınca değiştirmek istedim yoksa devamdı :)

- - - Eklendi - - -

ben de 5800 var symbianin beni kendine bağlayan bir tarafî var her şeye rağmen bırakamıyorum

5800 için yapılan belle cfw leri zaten süper c6 port falan 5800 ın kamerası 3.2 mp (dimi?) ama nasıl makro çekim yapar arkadaş :)

scorpion11

scorpion11

Üye
Nokia N9 ve MeeGo gerçekten mükemmel.Bu telefona alışınca diğerleri çok boş geliyor.:oke:

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Nokia N9 ve MeeGo gerçekten mükemmel.Bu telefona alışınca diğerleri çok boş geliyor.:oke:

açık konuşayım profiline sadece n9 kullaniyormusun diye baktım,çünkü övdüğünden aklıma o geldi ve sonucunuda gördüm

themardinli

themardinli

Üye
Abi özlemimi pekiştirme benim :) Symbian'ın çocuklarıyız bizler :)

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
ilk baş symbiandan kurtulmak istersin ama paran olmaz kurtulamazsin sonra o teli çözmeye başlarsın sonra ay lav yu falan :ehe

Bu mesaj 5800' la yazılmıştır.

Invoke

Invoke

Üye

5800 için yapılan belle cfw leri zaten süper c6 port falan 5800 ın kamerası 3.2 mp (dimi?) ama nasıl makro çekim yapar arkadaş :)

Carl Zeiss :pro:

- - - Eklendi - - -

Ben 5800ı bu kalemle kullanıyordum çok güzel oluyor :D

nokia_belle

nokia_belle

Üye
ekran zaten plastik o kalemlede dokunmatiğe iyi belediye çukuru açılır

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve .caner.

MaxipmaN

Üye
efsaneler ölmez :)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Motorola Vip var bilenleriniz vardır gümüş rengi kapaklı minnacık : )Beni bağlayan tek şey şebeke varken yanıp sönen yeşil ışığı,şebeke yokken ve arama yaparken yanan kırmızı ışığı :DAma kesinlikle artık iş görmüyor.konuşmaya bile yaramıyor : )

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Ben Xperia Z1 alıcam ama 808'i satmayı düşünmüyorum açıkcası :)

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
hocam bu wp8de güzel

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ben 2006da kullandığım 600 mı özledim be aga yuklemedigim birşey kalmadı ve sistem yetersiz uyarısı almadı. Simdi 1gb ramlik android bile az geliyor. Bence nokia sybian ve meego yu tek çatı altında gelistirseydi şuan meego 1 android 2 ios 3 winphone 4 cu olurdu

narnia16

narnia16

Üye
Gece gece anılarım depreşti be :D

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
6120c superdi

Üst Alt