En Güzel Sözler ve En Anlamlı Mesaj'lar

Sponsorlu Bağlantılar

ugurhan1001

ugurhan1001

Üye
Eline saqlık süper

----------Eklendi @ 15:21:49 ---------- Yazıldı @ 15:19:01 ----------

güzell

• Beğen
Tepkiler: MeLih_061

hicsam

hicsam

Üye
çok çok güzel sözler teşekkürler :)

• Beğen
Astrosman

Astrosman

Üye
klavyene zarar gelmesin :)

MeLih_061

MeLih_061

Üye
    Konu Sahibi
Konu kopmuş gitmiş ya :D

somurtukk

somurtukk

Üye
çok gzl

mınenur avcı

Üye
Slm

erenwolf

Üye
güzel

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Melih sen gerçekten sözlerin dilinden anlıyorsun çünkü gördüğüm kadarıyla paylaştığın her cümleyi okuyup beğendikten sonra paylaşıyorsun.. Hafiften baktım şuan sadece geri döndüğümde hepsini okuyacağım.. Eminim pek çoğunu beğeneceğim.. Ruhuna sağlık..

• Beğen
MeLih_061

MeLih_061

Üye
    Konu Sahibi
Melih sen gerçekten sözlerin dilinden anlıyorsun çünkü gördüğüm kadarıyla paylaştığın her cümleyi okuyup beğendikten sonra paylaşıyorsun.. Hafiften baktım şuan sadece geri döndüğümde hepsini okuyacağım.. Eminim pek çoğunu beğeneceğim.. Ruhuna sağlık..

Öncelikle teşekkür ederim , evet okuyup beğendiğim sözleri paylaşıyorum elimden geldiğince...

esokmen

esokmen

Üye
Teşekkürler kardeşim

onurca06

onurca06

Üye
İnsanlarda fotoğraf gibi.. Ne kadar büyütürsen o kadar düşüyor kalitesi...

Anahtar gibi sadece kaybolduğunda aranan biri olmak istemiyorsan , Nasıl olsa o hep paspasın altındadır hissi vermeyeceksin kimseye...

Kendini nokta kadar önemsiz hissettiğinde, dönüp arkana bak; belki çok önemli bir cümlenin sonundasındır...

Fırtınanın gücü ne olursa olsun , eğer yağmura saygın varsa ; seni bekleyen bir 'Gökkuşağı' mutlaka vardır...

Kimseyi sevmiyorum çünkü ; Sol'umda hala Sağ'sın...

Bir göz , bir göze çok şey anlatır .. Bir söz ise bir gözü senelerce ağlatır..!

Arzu ettiğin şeyler beklemekten vazgeçtiğin anda gerçekleşir. Bu hayatın ' Sen bakarken soyunamıyorum ' deme şeklidir.

:alkis :tşk:

128can128

Üye
Güzel paylaşım olmuş. Ellerinize sağlık.

Geçir hançeri kalbime! Saplansın gitsin! Ama fazla derine inme! Orada sen varsın!

Üst Alt