Android Lollipop 5.0 Güncellemesi Alacak Cihazlar Listesi HTC Samsung LG Sony Ne Zaman

Sponsorlu Bağlantılar

KimHyuna

KimHyuna

Üye
yanı amac derken hıc bır telefonun bırbırınden abartı derecede buyuk bı farkı yok kamerası dısında. ben kullandıgım cıhasın tamamen erısebılırlık ozellıklerının acık olmasından yanayım bana bazı seylerı kısıtlıyorsa bır elektoronık cıhaz onu kullanmam ben arkadasım para verıp alıorm bı suru engelle karsılasıorm he dersenkı caresı var jaılbrak mı ne onlada herkez ugrasmıo zaten. andoroıd olarak bakıorm ben olaya samsung sony fılan deıl. androıd sana kapılarını tamamen acmıs herseyı yap ındır yukle magazada olsn olmasın flashbellek dıe kullan yanı herseyı cok rahat ve basıtce yapabılıyosun.
androidin özelliğide bu işte yapımcıya saygısı sıfr,sitemin her erinde açık var ben bu özellikleri sevmediğim için andoride sevmiyorum

matchless

matchless

Üye
androidin özelliğide bu işte yapımcıya saygısı sıfr,sitemin her erinde açık var ben bu özellikleri sevmediğim için andoride sevmiyorum
acıklıgın kullanıcıya negıbıbı zararı var? ben suana kadar hıc bı zrarınıgormedım

• Beğen
Tepkiler: snapdroid
snapdroid

snapdroid

Üye
ya birak alla askina apple ne ya her telefonu kullandim apple kadar kazma bi telefon gormedim samsung yada nokia benim sirketim değil sonucda . iphone 6 aldim 4 ay sonra sattim samsungs5 aldim aldigimda anladmki i phone harbi basit bir telefon. sunu kesinlikle söyleyebilirim i phone un 1 gb la yaptigi cart curt hikayesi bos muhabbet isletim sistemine bak bikere 1gb ramla birakda calistirsin. i phone 6 daki ozellikler suan en basit bir telefonda dahi var. Samsung Galaxy s6 edge ise zaten ayri bi cihaz s5 i satip s6 edge alicam. i phone sadece ozenti zengin kisimlarinin abarrttigi reklami olan basit bir telefondur bana gore :)
Helal valla. Bende suan
[QUkötü dediğin işletim sistemi sadece apk açmıyor adam gibi kullanırsan ios ps ve windows programlarını açabilirsiniz. Andeoidde herkeze saygıdan da ötede ekstra özellikleri var"KimHyuna, post: 7591803, member: 2265090"]androidin özelliğide bu işte yapımcıya saygısı sıfr,sitemin her erinde açık var ben bu özellikleri sevmediğim için andoride sevmiyorum[/QUOTE]
Bu kotu

KimHyuna

KimHyuna

Üye
Helal valla. Bende suan
[QUkötü dediğin işletim sistemi sadece apk açmıyor adam gibi kullanırsan ios ps ve windows programlarını açabilirsiniz. Andeoidde herkeze saygıdan da ötede ekstra özellikleri var"KimHyuna, post: 7591803, member: 2265090"]androidin özelliğide bu işte yapımcıya saygısı sıfr,sitemin her erinde açık var ben bu özellikleri sevmediğim için andoride sevmiyorum
Bu kotu[/QUOTE]
android apk dışında ne gibi dosyaları açıyor ios ps demişsin yöntemini söyleyebilrmsn

matchless

matchless

Üye
Helal valla. Bende suan
[QUkötü dediğin işletim sistemi sadece apk açmıyor adam gibi kullanırsan ios ps ve windows programlarını açabilirsiniz. Andeoidde herkeze saygıdan da ötede ekstra özellikleri var"KimHyuna, post: 7591803, member: 2265090"]androidin özelliğide bu işte yapımcıya saygısı sıfr,sitemin her erinde açık var ben bu özellikleri sevmediğim için andoride sevmiyorum
Bu kotu[/QUOTE]
sevmedıgım dedıgın yanı cokda buyuk bır eksık yada nefret ettırcek kadar kotu bır durum degıl bana gore ama sana gore tabıkı kotu bı durum olarak gorulebılır. ben onceden symbıanı severdım oda erısebılırlık yonunden kullanıslıydı nokıa nezaman wındowsa gecdı bırakdım kullanmayı. suan androıd bana gore gayet kullanıslı. ve goruntu yonunden daha guzel.. bugun s6 edgeyı ınceledım dızayn ı phone 6 ya 60000000 ceker bukadar sık bır tasarım daha hıc bır telefonda yok. hatta ı phone 5s tasarım olarak ı phone 6 dan bın kat daha ıyı.. dızayını gelıstırecegı yerde gerı atıyor ı phone. suan samsung s5 ıle s6 arasında daglar kadar fark var. bu fark kımının hosun gıtmesede benım hosuma gıttı. en azndan bı fark yaratabıldıler cunku s4 ıle s5 arasında pek bı fark yaratamamıslardı..

goralland

Üye
Rusyadan başka hiç bir ülkede note 3 için lollipop yayınlanmadı. Sıkıldım beklemekten rusya romunu indirdim ama kurup kurmamak arasında kararsız kaldım.

Not 2 için rusya romunu indirmeyi düşünüyorum nasıl indirebilirim ssammobil den indiremedim

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Not 2 için rusya romunu indirmeyi düşünüyorum nasıl indirebilirim ssammobil den indiremedim
sammobile sitesine üye olduktan sonra indirebilirsin başka bilmiyorum googleden aratarak bulursun belki

goralland

Üye
sammobile sitesine üye olduktan sonra indirebilirsin başka bilmiyorum googleden aratarak bulursun belki

Kardeş benim cihaz yurtdışı not 2 üç defa ime attırdım lolipop yükleyince yine gidecek ne yapmam lazım

goralland

Üye
Efs yedeği alıp tekrar yüklemek
kaç tane yedek aldım 4.4.2 den 4.4.3 e yükselttim ıme gitti bütün aldığım yedekleri denedim ama olmuyor aanlayamıyorum nasıl oluyor ımei duruyo şebeke gelmiypr

onurgsli

onurgsli

Üye
Beyler S3'e ne zaman gelecek Lollipop ? :dance:

atakan115

Üye
Suan note 3 sahibiyim. Hala 4.4.2 var. guncelleme servisinde guncelleme yok diyor. lolypop 5.0 note 3 e geldimi gelmedimi ? geldiyse bana neden gelmedi ? Bu konuda bilgisi olan arkadaslar acil bakabilirmi.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Suan note 3 sahibiyim. Hala 4.4.2 var. guncelleme servisinde guncelleme yok diyor. lolypop 5.0 note 3 e geldimi gelmedimi ? geldiyse bana neden gelmedi ? Bu konuda bilgisi olan arkadaslar acil bakabilirmi.
daha note 4 de bile tam olarak gelmedi. ondan sonra gelecek

delibalta1453

Üye
selam arkadaşlar adroid 5 çıktı mı yazın mı çıkacak .
bir de acaba 5 çıkınca telefon fiyatları düşer mi sizce.

AHKE

AHKE

Üye
kaç tane yedek aldım 4.4.2 den 4.4.3 e yükselttim ıme gitti bütün aldığım yedekleri denedim ama olmuyor aanlayamıyorum nasıl oluyor ımei duruyo şebeke gelmiypr
patchli modem bul onu yükle. modem yüzünden oluyor bu

mp2934

mp2934

Üye
arkadaşlar android için en iyi ve resimli yani albüm kapaklı müzik indirme uygulaması nedir

goralland

Üye
Bir kaç defa ıme gitme olayı başıma geldi bir defa da null olayı oldu moden patch olayını denemefim ben nandorıd yedegi almama rağmen geri yükleme yaptığımda neden ımei gelmedi artı efs yedek olayı not 2 de hikaye olmyş kaç tane yedek eldım farklı yöntemlerle ama yemiyor bu yöntemi şimdi kafama takılan birkaç soru var Birincisi daha önce costum rom yükledim cmw ile ime gitmedi aynı yöntwmle yüklediğim bir rom cmw modunda sürwkli birşeyler sordu evet dedim tik işaretledim ve yükledim sonra ıme gitti bu costum romdan dolayı mı gitmiş olabilir yoksa romdan önceki işlemler den dolayı mı yani wipe data factory resset resset syistem gibi 4 işlem yapıyorum acaba burada yapmamam gereken şeyi mi yapıyorum yani arkadaşlar nandorıd yedeği nin yedek almadığı veya geri yüklemediği bir yeri mi siliyoruz sorun bu mu acaba birde tele hiç bir işlem yapmadan 4.4.2 den rotlu olduğu için kies den 4.4.3 güncelledim yine şebeke gitmişti Şunuda belirteyim hepsinde ıme degil şebeke gitmişti ŞİMDİ GERÇEKTEN UZMAN CEVAPLARI BEKLİYORUM

Death Punch

Death Punch

Üye
Z3 e 5.1 ne zaman gelir şuan 5.0.2 kullanıyorum açıkcası şarj ve görsellik dışında memnun kalmadım güncellemeden

Üst Alt