Acilll Yardımmmm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
Acilll Yardımmmm
dosyaya tıkladıgımda ınternete gıtmesı gerekırken world acıyor ordan gosterıyor net sıtesını nasıl duzletırım yardımmmm

Uhops

Uhops

Üye
Denetim masası-Klasör seçenekleri-Uzantıları göster, kutuğunu işeretle. Dosyanın adını jsydssjg.doc yerine jsydssjg.html yapmayı dene. Sonrada birlikte açarken, her zaman tikini işaretleyip Chromeyi seç veya internet exploreri.

• Beğen
Tepkiler: Batu.007
Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
Denetim masası-Klasör seçenekleri-Uzantıları göster, kutuğunu işeretle. Dosyanın adını jsydssjg.doc yerine jsydssjg.html yapmayı dene. Sonrada birlikte açarken, her zaman tikini işaretleyip Chromeyi seç veya internet exploreri.

@Anti-Okul uzantıları göster diye bir şey bulamıyorum resımlı denermısın bıde

Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim baktım zaten uzantısı html fakat worde acıyor bıraz ugrastım bılgısıyarın ana taryacısı word olarak gozukuyor ASF:DAF: onu duzeltemedım zatne gerek yok 2 gun sonra format atıcam ama ınternet kısayoluna sağ tıklayıp birlikte açtan googleye sectım oldu yardımların ıcın saol @Anti-Okul

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Konu gerekli yere taşındı ayrıca, lütfen acil yardım gibi başlıklar atmayın. Sorununuzu kısaca belirtecek birkaç kelime yazın yeterli :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt