S5830 Galaxy ace hakkında detay ve oyun paylaşımı

Sponsorlu Bağlantılar

AdemErdem54

Üye
Karde bi yardım ıstıyorum ben lütfen bu galaxy aceyı aldıgımı bin pişmanımda onu gectım hıc oyun yukleyemıyorum sen asphalt 5 i vermıssınde adobe flash player olmadan calısmıor ve nfs shiftı yukledım beyaz ekran her yer nasıl yapıcam bi yardım edın be lütfen

scatman808

Üye
nfs shift i indirdim ben oyun çalışıyor ama beyaz ekran da kalıyorum yardım lütfen yarısı başlatıyoruz ama beyaz ekran oluyor oyun oynayamıyorum

Pianist07

Pianist07

Üye
Reserve, bi ara detaylı inceleyeceğim :)

AdemErdem54

Üye
Kardesim su soruma cevap beklıyorum hala lütfen bı cevap bi cevap

anan987

Üye
nfs shift i indirdim ben oyun çalışıyor ama beyaz ekran da kalıyorum yardım lütfen yarısı başlatıyoruz ama beyaz ekran oluyor oyun oynayamıyorum

seninki sanirim samsung 5830i.5830dan bir farki da ekran kartinin dusuk olmasi bunu duzeltmek icin chainfire diye bir uygulama var ancak root gerektiriyor.nasil yuklendigi bir suru sitede var onlara bakip kolayca yapabilirsin

mertgokhan

Üye
kardsm bısey sorucam bende galaxy ace kullanıorum 3d oyunlarda bıle kasıo sen nasıl nova pes oynuyabılıosun napmam lazım benım.

delichaos

Üye
arkadaşlar bişey sorucam ben brothers in arms oyununu dediğiniz gibi yaptım ama hala wifiye bağlanıp dosya indirmeye çalışıyor... yardım eder misiniz? Galaxy Ace S5830i var bende

stoch94

Üye
Eyvallah oyunlarin cogu ve flash player calisiyor.Tesekkurler.

anilari35

anilari35

Üye
bu telefonu bosuna almayin ayni paraya motorila atrix alin 1ghz cift cek. islemci 1gb ram armv7 illada ace alacam diyorsaniz i siz alin

Karaca9292

Karaca9292

Üye
hepsi acildi yalniz brother in arms acilmadi. android dataya attim yine acilmadi

Haluk.

Haluk.

Üye
kardeşim 2 oyun denedim 2sindede oyun beyaz biri gangstar oyun Menusu degilde oyun ici beyaz karakterler felan bir de nfs shift menusu bembeyaz sadece buy felqn okunuyor. yardim et sorunu duzeltmem lazim

rocyrak17

Üye
arkadaş gangstarda ekran beyaz oluyor neden beya bi çare bul şuna mis gibi oyun

smh60

smh60

Üye
Çok teşekkürler

muratwashere

Üye
kardes şu senin root işlemini benim telefona yapsam olurmu yav. Telefonum htc explorer android sürümü 2.3.5

wasp224

wasp224

Üye
beyaz ekran oluyor oyun açılınca bu ne ya

emrah06us

Üye
ARkadaşlar bu oyunların hepsi denendi ve hepsi çalışıyor talimatları tam uygulayın yeter.
Kardes street fighter linkler kayip yenileyebilirmisin ovifilm diye biyere giriyo

- - - Eklendi - - -

arkadaş gangstarda ekran beyaz oluyor neden beya bi çare bul şuna mis gibi oyun

Arkadasim telefonunun rootlu olmasi gerekiyo ayrica chainfire 3d uygulamasini indirmen gerekiyo ordan bikac talimat yapman gerekli googleye yaz forum sitelerinde yaziyo

Betono

Üye
helal sana kardesim super paylasim

mürteza16

mürteza16

Üye
:tşk:

osmndmr.32

Üye
Gangstar apk linki kirik acil yenilermisn yardim ??????

new_spy

Üye
ellerine sağlık kardeşim :alkisgalaxy acem bi şey benzedi sayende :oke:

Üst Alt