ACİLLL!! NOTE 2 ŞARJ PROBLEMİ.. LÜTFEN

Sponsorlu Bağlantılar

wndrby

wndrby

Üye
    Konu Sahibi
baktım.. 4207

beytullah6767

beytullah6767

Üye
normal mi ?

wndrby

wndrby

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum ki... anlamıyorum yani

wndrby

wndrby

Üye
    Konu Sahibi
delirtcek beni bu...
nyse.. peki şu pil tüketiminden anlıyo musunz.*?
medya meselesi?Gözünüzü sevem su pil tuketimini deli gibi arttiran "medya" meselsini bilen biri yazsin. Arastrdim biraz, cesitli seyler denenmis ama care olmadi hicbiri..arkadsalr sorunu arstrarak çözdüm.. aynı sorunu yaşarsanız asla telefonculara para kaptrmayın....

bakın şöyle hallettim..
media denen illet şarjı içtiginden müzik video vs ile ilgili sorun...

verilerinizi yedekleyin önce...
sonra hafıza kartındaki ve telefondaki mp3 videoları mp3 onarım programları ile onarın (ben bu prog.kullandım:wxMP3val)

daha sonra telf. fabrika ayarlarına döndürdüm.
hafıza kartı ve telefona atacakalrımı virüs taramasından gecirdim.
bu arada 3gp,wav vs gibi formatlardaki video müzikleri almayın..
ve sorun halloldu..

saygılar

THEKANS

THEKANS

Üye
hic rom attinmi bu telefona

wndrby

wndrby

Üye
    Konu Sahibi
rom dan filan hiç anlamam... aldıgım günkü sürümü ne ise o...
hiç ole bişi yapmadım ve yaptırmadım.. sadce fabrika ayarlarına döndürdüm

furkann20

furkann20

Üye
çoğu samsung şarj aletlerinde sorun var. hiçbişeyle uğraşmana gerek yok, format falan hikaye sakın atma. aynı şey benimde başıma geldi. tamamen çözüm bana aittir. birçok şey denedim ama sonunda buldum olay çok basit.
galaxy charging current lite programını play store'den indirin, şarj aletinizi takın, programda refresh tuşuna basın. ordaki değerler 1000 mAh ise telefonunuz hızlı şarj olacaktır (tatmin edici bir değer de olabilir mesela 800 mAh gibi) . örneğin bataryanız 2100 mAh ise 2 saat 10 dakika gibi bir sürede şarj edilecek. buna göre şarj aletlerini deneyip ona göre satın alabilirsiniz. (orjinal android rom ve sorunsuz orjinal batarya kullandığınızı varsayıyorum)

ishak388

ishak388

Üye
s.a öncelikle.. ARKADAŞLAR Bİ İLÇEDE GÖREV YAPIYORUM VE BURDAKİ TLFCULAR SORUNUMA ÇÖZÜM GETİREMEDİ...

Dairede usb'den şarja taktım tlfu... 30 dk filan durdu sadece %2 doldu.ve cok aşırı ısındı tlf.
sonra eve geldim taktım şarja(normal prizden).. gec sarj oldu ve 2günü rahat cıkardıgım tlf , 6-7 saatte sarjı bitiriyo.

denediklerim(tlfcuların söylemesiyle) :
1-yeni batarya denedim (orijinal diil)
2-yeni şarj aleti denedim
3-tlfcu bi cihaza taktı dedi şarj entegresindede problem yok.
4-biri dedi orijinal batarya al
5-batarya şişkin diil
6- tlfcu dedi tlf ile ilgili bi skıntı olsa sarj max.2-3saat giderdi

GELDE CIK İŞİN İÇİNDEN.. LÜTFEN WARSA Bİ BİLGİĞİ OLAN YARDIMCI OLSUN
orjinal şeyler kullanmalısın diğer cihazlar dediğin probleme sebebiyet verir

MaxipmaN

Üye
çoğu samsung şarj aletlerinde sorun var. hiçbişeyle uğraşmana gerek yok, format falan hikaye sakın atma. aynı şey benimde başıma geldi. tamamen çözüm bana aittir. birçok şey denedim ama sonunda buldum olay çok basit.
galaxy charging current lite programını play store'den indirin, şarj aletinizi takın, programda refresh tuşuna basın. ordaki değerler 1000 mAh ise telefonunuz hızlı şarj olacaktır (tatmin edici bir değer de olabilir mesela 800 mAh gibi) . örneğin bataryanız 2100 mAh ise 2 saat 10 dakika gibi bir sürede şarj edilecek. buna göre şarj aletlerini deneyip ona göre satın alabilirsiniz. (orjinal android rom ve sorunsuz orjinal batarya kullandığınızı varsayıyorum)
şarj aletinin orjinal mahsiyle oynamanın ne anlamı var, hızlı doldurunca çabuk bitecek, şarj aleti ve kablo talep edilmeli ve sonuca bakılmalı

wndrby

wndrby

Üye
    Konu Sahibi
walla dediğim sekilde hallodu.. bilmiyom artık :)
batarya orijinal ve android sürümü 4.1.2 aldgım günkü gibi

No Name Dev

No Name Dev

Üye
E o zman geçmiş olsun

wndrby

wndrby

Üye
    Konu Sahibi
--furkann20

dediğiniz programı denedim... referance 1698 iken sarj aletim 600 gösteriyo.zaten 6 saatte filan doldurabiliyo..
önceki sarj aletim usb baslıklıydı.onun içinden tuhaf sesler gelince normal kablolu (usb baslıklı olmayan) sarj aleti aldım. usb li olanla 2-2,5 saatte doluyodu.bununla dediğim gibi 6 saate yakın doluyo

ishak388

ishak388

Üye
usb li alın hocam kendi orjinal şarj aletidir diğerleri voltaj sorunu çıkarı düzgün şarj etmez

wndrby

wndrby

Üye
    Konu Sahibi
anladım.. tamam peki tşkler

Üst Alt