ACİLLL!! NOTE 2 ŞARJ PROBLEMİ.. LÜTFEN

Sponsorlu Bağlantılar

wndrby

wndrby

Üye
    Konu Sahibi
ACİLLL!! NOTE 2 ŞARJ PROBLEMİ.. LÜTFEN
s.a öncelikle.. ARKADAŞLAR Bİ İLÇEDE GÖREV YAPIYORUM VE BURDAKİ TLFCULAR SORUNUMA ÇÖZÜM GETİREMEDİ...

Dairede usb'den şarja taktım tlfu... 30 dk filan durdu sadece %2 doldu.ve cok aşırı ısındı tlf.
sonra eve geldim taktım şarja(normal prizden).. gec sarj oldu ve 2günü rahat cıkardıgım tlf , 6-7 saatte sarjı bitiriyo.

denediklerim(tlfcuların söylemesiyle) :
1-yeni batarya denedim (orijinal diil)
2-yeni şarj aleti denedim
3-tlfcu bi cihaza taktı dedi şarj entegresindede problem yok.
4-biri dedi orijinal batarya al
5-batarya şişkin diil
6- tlfcu dedi tlf ile ilgili bi skıntı olsa sarj max.2-3saat giderdi

GELDE CIK İŞİN İÇİNDEN.. LÜTFEN WARSA Bİ BİLGİĞİ OLAN YARDIMCI OLSUN

NextWorld

NextWorld

Üye
Batarya pro. falan kuduysan belki ondan olabilir ...
onun harici yine yazılımsaldır... diye düşünüyorum.
telefonu kapatıp
recovery modunda aç
wipe yazanlara bas teli sıfırla yapamazsan yaz anlatırım

wndrby

wndrby

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim batarya pro dedigin bi progr. Sanirim.. ama yuklemedim oyle bisey hic..
Dün aksam fabrika ayarlarina döndurdum.ve sarji fulledim.gene degisen bisi yok. . % 70 gibi uyudum. Sabah tlf kapabmisti. Sifir olmustu yani.
Walla kafami bozuyo.
Bilsemki orijinal batarya alsam duzelcek.alicam ama onu da bilmiyom ki
Sonunda çekic kullanrak kökten cozucem de sabrediyorum :)))Lütfen bilgisi olanlardan acil yardim bekliyoruuummm :-(

NextWorld

NextWorld

Üye
Gerçekten ilginç hafıza kartında virüs falan olabilir mi ?
İşlemci çok ısındırarak şarjı yer...

Siycey

Siycey

Üye
Kardesim batarya pro dedigin bi progr. Sanirim.. ama yuklemedim oyle bisey hic..
Dün aksam fabrika ayarlarina döndurdum.ve sarji fulledim.gene degisen bisi yok. . % 70 gibi uyudum. Sabah tlf kapabmisti. Sifir olmustu yani.
Walla kafami bozuyo.
Bilsemki orijinal batarya alsam duzelcek.alicam ama onu da bilmiyom ki
Sonunda çekic kullanrak kökten cozucem de sabrediyorum :)))Lütfen bilgisi olanlardan acil yardim bekliyoruuummm :-(
Sorun büyük ihtimal bataryada ne zamandan beri kullanıyosunuz telefonu ve kullanımınız nasıl yani sürekli şarza takıp çıkarmak sıkıntı oluşturabilir batarya için

NextWorld

NextWorld

Üye
Sorun büyük ihtimal bataryada ne zamandan beri kullanıyosunuz telefonu ve kullanımınız nasıl yani sürekli şarza takıp çıkarmak sıkıntı oluşturabilir batarya için
Arkadaş bataryayi değiştirmiş yine ayni oku :)

Siycey

Siycey

Üye
Arkadaş bataryayi değiştirmiş yine ayni oku :)
Ama orjinal değilmiş normal replika telefonlarla verilen bataryadan vermişlerdir büyük ihtimalle arkadaşa.Replika telefon bataryalarıda zaten %100 de iken birden %10 oluyor :) Ama telefonun anakartındada sıkıntı olabilir

NextWorld

NextWorld

Üye
Pek çok ihtimal var ... :oke:

wndrby

wndrby

Üye
    Konu Sahibi
Yaa hic sormayin.. hayir bilsem bataryadan... alicam 70 80 ne kadaraysa.
E sisik degil bayarya. . Aldigim batarya evet orijinal diildi
Tlf 1 yila yakondr kullaniyom. Dedgm gbi usbden sarj ettikten snra bu skntilar basladi.. kafasina gore takiliyo tlf.
Ve cozebilen tlfcu yok :)

Siycey

Siycey

Üye
Yaa hic sormayin.. hayir bilsem bataryadan... alicam 70 80 ne kadaraysa.
E sisik degil bayarya. . Aldigim batarya evet orijinal diildi
Tlf 1 yila yakondr kullaniyom. Dedgm gbi usbden sarj ettikten snra bu skntilar basladi.. kafasina gore takiliyo tlf.
Ve cozebilen tlfcu yok :)
Bende replika s4 var sendeki problemler oluyor bataryadan dolayı anıden kapanıyor tel çok çabuk bitiyor.Şarj ederken aşırı ısınma oluyormu bataryada

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
battery calibration root yaptıysan bi dene

NextWorld

NextWorld

Üye
Belki volt ile telefon arizalanmis olabilir tek ihtimal var telin soketinde bozukluk var...

wndrby

wndrby

Üye
    Konu Sahibi
Ama 2 ayri tlfcu bi cihaza bagladi tlfu..
Bakti sarj entegresinde sorun yok dediler.?Cok asiri diilsede oluyo isinma ozellekle kamera bölgesinde..
Battery calib.root ne yaa. Nasil oluyo o?

Siycey

Siycey

Üye
Ama 2 ayri tlfcu bi cihaza bagladi tlfu..
Bakti sarj entegresinde sorun yok dediler.?Cok asiri diilsede oluyo isinma ozellekle kamera bölgesinde..
Battery calib.root ne yaa. Nasil oluyo o?
Oranın ısınması normal orjinal note 3 dede aynı şekilde ısınıyor.Telefonu usb ile sarj ederken orjinal bataryaylamı yapıyordun yoksa çakma olanlamı

wndrby

wndrby

Üye
    Konu Sahibi
He usb den sarj ettgim orijinal olanydi. Ama asiri bi sekilde isinmisti o gun.ve yarim saatte anca % 2 doldu.cektim hemen

Siycey

Siycey

Üye
O zaman anakartta kesin bi problem olmuş

wndrby

wndrby

Üye
    Konu Sahibi
deme yaa :((
e nasıl anliycak bu tlfcular... ben mi soyliim onlara :)

Siycey

Siycey

Üye
Aynen senin söylemen gerek garantisi varsa servise gönder yoksa içini açıp kontrol etsinler onlarda bi cihaz olması lazım onla

wndrby

wndrby

Üye
    Konu Sahibi
hmm.. nyse allah razı olsun cvp yazanlardan.. hakkınızı helal edin mesgl etttim yeterincearkadaşlar gene ben... dün sarja takmştım tlfu... ne hikmettir bilmiyorum ama düzeldi kendiliğinden.
şarj gayet iyi gidiyo..
ama bu seferde şyle bişi var.. pil kullanımında //medya// die bişi görünüyo ve ekrandan bile fazla pil harcadıgı görünüyo.(%35-40 arası değişiyo)
hatta bazen mesajlar,watsap vs.. gibi programlarda orada yer alıyo. görev yönetcsden arka planda çalışanları kapatmama ragmen ???

• Beğen
Tepkiler: Siycey
beytullah6767

beytullah6767

Üye
sarja tak cpu-z den bak kaç v da şarj oluyor

Üst Alt