9.maxicep avatar yarışması oylamalar başladı.!

Sponsorlu Bağlantılar

9.axicep avatar yarışması oylamalar.

• Kullanılan toplam oy
    82
  • Anket kapatılmış .
CanceR

CanceR

Üye
fatihsagohiphop™;1032604' Alıntı:
hennry şimdiden söyleyim hile yapmak yok başka bir üyeden sana oy vermesi için onu ikna etmeye çalışma diskalifiye olursun haberin olsun;)

saçmalık öle şeymi olur ayrıca kim kime isterse oy verir :@:box

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
tamam sakin olun benim için kavga etmenize gerek yok :oke: birlikte eğlenelim o kadar...bugünün tadını çıkarmak istiyorum

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Valla Birşeyden Haberim Yok henrybenzema1410 Msn'den Oy İstemesi Üzerine Ona Vermek Zorunda Kaldım... Hayırlı Uğurlu Olsun... (:

jöly

Üye
bütün avatarlar çok güzel ama ben seçemedim...sondan bir önceki gün vereceğim kararımı...:)

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Valla Birşeyden Haberim Yok henrybenzema1410 Msn'den Oy İstemesi Üzerine Ona Vermek Zorunda Kaldım... Hayırlı Uğurlu Olsun... (:
demek öyle henry bana kendilerinin verdiğini söyledi.

henrybenzema1410 yarışmadan diskalifiye edildi.

yerine başka biri girebilir.

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
fatihsagohiphop™;1032660' Alıntı:
demek öyle henry bana kendilerinin verdiğini söyledi.

henrybenzema1410 yarışmadan diskalifiye edildi.

yerine başka biri girebilir.
ne diyon ya sen kimden istmişiz.ben sadece haber verdim...beğnirseniz de bana verirseniz iyi olur dedim...isterseniz sorun...ayrıca diğer oy verenlerede sorabilirsiniz...

C01aY

C01aY

Üye
Valla ne yalan söyliyim "ruh hastası" senin avatarını görünce koptum:kop:
Oyum sana:yuru

--------------- Ekleme ---------------

Valla "ruh hastası" senin avatarına koptum :kop:
Oyum sana:yuru:ehe

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Yerine Ben Gireyim Dicem :) Şaka Bi Yana Kasmaya Gerek Yok Arkadaşlar... Msn' den Haber Verdi... Tamam Bi Ara Veririm Dedim... Ama Yarışma Bitecek Abi Şimdi Ver Dedi... Bende Vermek Zorunda Kaldım... Olay Bundan İbaret... Yalan Mı henrybenzema1410

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
Yerine Ben Gireyim Dicem :) Şaka Bi Yana Kasmaya Gerek Yok Arkadaşlar... Msn' den Haber Verdi... Tamam Bi Ara Veririm Dedim... Ama Yarışma Bitecek Abi Şimdi Ver Dedi... Bende Vermek Zorunda Kaldım... Olay Bundan İbaret... Yalan Mı henrybenzema1410
yarışmanın olmasını haber vermekde mi suç...ben söylkedim yarışma var bitebilir dedim...çünkü zamanı sana sormamıştım ve ayrıca karar sizin verirseniz de bana verin dedim...yani karar ona bıraktım

--------------- Ekleme ---------------

bu da suçsa ben zaten yokum arkadaş...zaten nedeni belliymiş

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
yok artık çıkın balkondan atlayın desemde mi atlarsınız...ayrışmanın olmasını haber vermekde mi suç...ben söylkedim yarışma var bitebilir dedim...çünkü zamanı sana sormamıştım ve ayrıca karar sizin verirseniz de bana verin dedim...yani karar ona bıraktım
adamlar yalanmı söylüyo şimdi açık açık itiraf etti diskalifiye edildin boşuna uğraşma:@

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
fatihsagohiphop™;1032683' Alıntı:
adamlar yalanmı söylüyo şimdi açık açık itiraf etti diskalifiye edildin boşuna uğraşma:@
tamam kimseyle bu saatden sonra tartışamam ...isteyen çeker basar oyu zorlamı...

C01aY

C01aY

Üye
Tamam arkadaşlar daha fazla uzatmayalım lütfen

looney

looney

Üye
ben oyumu salihyete verdim ;)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
henrybenzema1410 nickli üye, üyeleri oy toplamak babında rahatsız ettiği için yarışma kuralları gereğince yarışmadan diskalifiye edilmiş, anket listesinden çıkarılıp aldığı oylar silinmiş olup 2 de uyarı puanı verilmiştir.

İyi forumlar.

lovestar

lovestar

Üye
hepsi güzeldi ama sheik38 e verdim.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
leiche teşekkürler :oke:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Duruma göre oyumu kullanacağım ;)

XMEN_43

XMEN_43

Üye
helboy teşekkürler

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Ozaman Bana Tekrar Oy Kullanma Hakkı Tanıma İmkanınız Olabilir Mi Acaba ?

Üst Alt