Haber 9.3 halka açık beta yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Ben su an 9.3 beta 3 sürümünü kullanıyorum ve 9.2 sürümüne göre karşılaştırırsam eğer batarya tüketimi artmış ama ben bunu su an yeni geçiş yapılan Mental Api nin sistemi fazla yormasına bağlıyorum. Performans olarak 8.4.1 sürümünü yakalamak üzere. Safari performansı önceki betaya göre duşmuş ama 9.2 ye göre yine iyi. Birkaç ufak hata dışında bence kullanılabilir ve 9.2 nin o hantallığıni atmak üzere olan güzel bir surum geldiğini ilk defa söyleyebilirim.
Hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim. Kullandığınız cihaz neydi söyler misiniz hocam ?

0343434

0343434

Üye
iOS 9.3 beta 4 çıkmıştır arkadaşlar.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
artık gelse be final . beta kullanmak istemiyorum 9.2.1 de sıktı artık buglar kasılmalar

0343434

0343434

Üye
Cogu yerde 15 mart civarı gelir diye söylenmiş büyük ihtimal bundan önceki sürümlerde yapılan ayarlamalara bakarsak öyle olur diye bekleniyor.

eRdaL.

eRdaL.

Üye
    Konu Sahibi
Beta olan son 9.3 public beta 5 yayınlandı sıra finalde artık

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Beta 5 yorumları alalım 5s için

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Kimse tınlamadı bari ben yorum yapayım :D. Beta 4 e göre daha kararlı.

0343434

0343434

Üye
Burada yapılan çoğu yeni güncellemeler maalesef ki ilgisiz kalıyor ve insanlar yorum yapmamayı tercih ediyor. Bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ancak çoğu Zaman cevapsız kalıyor.

• Beğen
Tepkiler: İp5furkan
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Burada yapılan çoğu yeni güncellemeler maalesef ki ilgisiz kalıyor ve insanlar yorum yapmamayı tercih ediyor. Bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ancak çoğu Zaman cevapsız kalıyor.
Burda Daha Çok Android Kullanıcısı Var. iOS Kullannıcısı Yok Denecek Kadar Az

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Video izliyorum güncellemeden önce. Lakin video da her şey belli olmuyor. Görsel olarak belki iyi olabilir ama yorum şart. Bu yüzden yorum istiyorum.

0343434

0343434

Üye
9.3 Beta 5 bence stabil olma yolunda cok fazla yol aldı ama ben sürümde Safari ile alakalı fazla sorun yasıyorum. Batarya da diğer sürümlere oranla daha iyi bence. Bir 6s hızında değil ama bu surum en iyi ioe 9 durumu olacak gibi duruyor. Final sürümde umarım ki geri kalan eksiklikler de hallolur. Bir de jb çıktı mı artık daha iOS 10.3 e kadar ellemem cihazı ben.

seco_can_can

seco_can_can

Üye
6s plusa dün akşam kurdum şarj biraz daha iyi gibi safari diğer sürümler kadar kasmıyor 7-8 sayfa açıyorum stabil sayılır sadece bluetooth kulaklık kullanıyorum onda sıkıntı oluyor açık olduğu halde bağlanmıyor daha önce sorun yoktu

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
9.2.1 gayet stabil umarım bozmazlar

İp5furkan

İp5furkan

Üye
hocam allah aşkına neresi stabil beta kurmamak için kendimi zor tutuyorum nefret ettirdi bu sürüm beni 5s bu günleri hak etmedi :D
Haklısınız hocam. Aldığım da 9.2.1 di. Aşırı kasıyordu beta yükledim rahatladım :D. Beta 5 kurdum ufak kasmalar var ama 9.2.1 kadar değil. Umarım 9.3 daha da iyi olur

Üst Alt