808 PureView Hack ACİL!!!

Sponsorlu Bağlantılar

taxali

Üye
    Konu Sahibi
808 PureView Hack ACİL!!!
Arkadaşlar merhaba, 808 PureView fp2 cihazımı hacklemeye çalıştım ama bir türlü olmadı konunun acemiside sayılmam aslında... En az 3-4 farklı konudaki adımları birebir denedim sonuç hüsran. Norton Hack'ı kurarken sertifika hatası alıyorum, başka bir konuya geçtim (uribaju adlı kullanıcının konusu) ordada 2. adıma geldim 'Mobile Security.sis' i kurarken 'Yüklenemiyor. Bu yerleşik bir bileşen.' hatası alıyorum. Yerleşik bileşen hatasının çözümü için rompatcher'i kurmak gerekli ondada yerleşik bileşen hatası alıyorum. Daldan dala atladık biraz ama :) Elimden geldiğince sade anlatmaya çalıştım bana yardımcı olabilecek biri mutlaka vardır. Son olarak belirtmek istiyorum eminim ki çoğu Symbian sever arkadaşın sinirlerini geren 'Symbian öldü Android'e geç, Symbian mı kaldı ya? vs gibi gereksiz tavsiyeler vermeyin. Kendimi bildim bileli iOS+Symbian kullanıcısıyım. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Telefonun tarihini geçmişe alarak Norton Hack ' i çalıştarabilirsiniz . Bileşen hataları için bir önerim olamayacak . Size @sinan yüksel @DarkredBlue61 (@ biri daha vardı ya aklıma gelmedi) yardımcı olabilir .

• Beğen
Tepkiler: taxali ve PALA.
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Telefona sıfırlama yapın ve tarihi 2012 yapın tekrar yüklemeyi deneyin. Bu şekilde olacaktır.

PALA.

PALA.

Üye
Telefonun tarihini geçmişe alarak Norton Hack ' i çalıştarabilirsiniz . Bileşen hataları için bir önerim olamayacak . Size @sinan yüksel @DarkredBlue61 (@ biri daha vardı ya aklıma gelmedi) yardımcı olabilir .
Hack konusunda pek bilgim yok, genelde çıkarttığı sıkıntıları bildiğimden CFW yükledim geçtim.
Hack konusunda forumda arama yapıldığında bol miktarda işe yarayan çözüm mevcut.
Bu konularda tecrübe sahibi @DarkredBlue61 arkadaşımız varken bana söz düşmez...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve taxali
PALA.

PALA.

Üye
Tarih geri alındığında rompatcher kurulum hatası vermemesi gerekir.
Hakan Güven paylaşmıştı galiba o problem çıkartmıyordu :hmmm

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve taxali

taxali

Üye
    Konu Sahibi
Tarih geri alındığında rompatcher kurulum hatası vermemesi gerekir.
Hakan Güven paylaşmıştı galiba o problem çıkartmıyordu
Tavsiyeniz için teşekkür ederim hack işleminin ne gibi sıkıntı çıkarabilir, ayrıca CFW'de düşünmüyor değilim. Önerdiğiniz güncel CFW varmı?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bunu Yükle Geç Kanka

• Beğen
Tepkiler: taxali ve MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Eskiden Nokia cihazlara custom rom kurmak kolaydi ancak bugün custom rom atmak imkansıza yakındır çünkü rom atma programlari bir işe yaramamaktadir. Bizzat kendim N8 e custom rom atmak için uğraştım ancak programlar çalışmadığı için rom atamadım. Ayrıca rom atma içi Nokia cihazlarda zor ve zahmetlidir. İşin ucunda telefonun brick olma ihtimali de vardır ki brick olursa Nokia telefonları brickten hayata döndürmek çok zordur. Hack olayına gelince de sertifika hatası verenler için tarihi geri Alman yeterli olacaktır. İnternete N8 hack diye aratirsan N8 fanclub in sitesinden telefonunu hackleyebilirsin. Ben oradan hacklemistim telefonumu. Sonuçta 808 de Symbian 3 işletim sistemine sahip bir telefon.

• Beğen
Tepkiler: taxali

Üst Alt