Telefon Tavsiyesi 7 Telefon Arasında Kaldım :( Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

jotem173

jotem173

Üye
G2

kemak

kemak

Üye
G3 beat yerine G2 daha iyi kardeşim. diğierlerinin yanında düşünme bile LG al.

Luck Star

Luck Star

Üye
Kesinlikle G2 . Bende G3 32GB bile var 3-4 iyi yanı dışında g3 almaya değşmez g2 al keyfine bak.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Eğer g3 beat ise kesinlikle alma! grand neo baştan elenir zaten. discovery cihazlara sıcak bakmıyorum vestel çok çirkin ve rezalet bir plastikten telefon üretiyor. "ARALARINDA" en mantıklısı casper derim.

Siycey

Siycey

Üye
G3 Beat Snap400
G2 Snap800 bu durumda G2 daha iyidir.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Polymath

Polymath

Üye
g2 al tabiki alabilrsen 32gb olanı al çünkü hafıza kartı takılmıyor. Birde paralel ithalat olmamasına kesinnlikle dikkat et. KVK BAŞARI GENPA vs bunlardan biri olsun garantisi. YOksa G2 den uzak dur derim

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Bence esas 1-2 sene dediği için android derim. Bende wp kullanıyorum ve bence bu sistemin bize verdiği kısıtlamaları/eksikleri ve ms'nin wp politikası g3 gibi bir cihaz listede varken şuanda wp alması mantıklı değil.
Bütçem 500tl ve cihazı 3-4 sene kullanmak istiyorum deseydi arkadaş wp olurdu ama listedeki g3'e bakılırsa mantıklı değil. Bu benim düşüncem tabiki.
bence artık öyle abartılı eksiği yok bazı durumlarda fazlası bile var, en basitinden uygulama ve oyunları sdcard ta zahmetsizce kurulum yapılabilmesi bile büyük bir fark benim için şuan.
g2 al tabiki alabilrsen 32gb olanı al çünkü hafıza kartı takılmıyor. Birde paralel ithalat olmamasına kesinnlikle dikkat et. KVK BAŞARI GENPA vs bunlardan biri olsun garantisi. YOksa G2 den uzak dur derim
bişey soracağım hafıza kartı takılmıyor demişsin. root vb gibi bir işlem yapmadan şuan androidde hafıza kartına oyun /uygulama kurula biliyormu?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
bence artık öyle abartılı eksiği yok bazı durumlarda fazlası bile var, en basitinden uygulama ve oyunları sdcard ta zahmetsizce kurulum yapılabilmesi bile büyük bir fark benim için şuan.

bişey soracağım hafıza kartı takılmıyor demişsin. root vb gibi bir işlem yapmadan şuan androidde hafıza kartına oyun /uygulama kurula biliyormu?
Hayır
Ama kendi hafizasina uygulama kurup hafiza kartina ise galeri ve muzik arsivinizi atarsaniz ayniya gelir örn bende de g2 var ayda 8gb video ve fotoğraf cekiyorum ve 3gblik bir mp3 arşivim var bana 16 hayatta yetmeyeceğini bilerek 32 gb lik modeli aldım sizde kullaniminiza göre gb seçimi yapın

Polymath

Polymath

Üye

Benim huawei g7 de hafıza kartına oyun uygulama yükleniyor ama diğer android telefonlarda olmuyor diye biliyorum. En azından Samsunglarda öyleydi. Denemediğim için bilmiyorum diğer htc samsung lg kullananlar yazabilir..

GM Discoveryde yükleniyordu ama yeni gmd2 de fialnda aynı mı onuda bilmiyorum :)

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Hayır
Ama kendi hafizasina uygulama kurup hafiza kartina ise galeri ve muzik arsivinizi atarsaniz ayniya gelir örn bende de g2 var ayda 8gb video ve fotoğraf cekiyorum ve 3gblik bir mp3 arşivim var bana 16 hayatta yetmeyeceğini bilerek 32 gb lik modeli aldım sizde kullaniminiza göre gb seçimi yapın
valla aynıya gelmiyor hiç maalesef hele birde oyun işin içine girince hiçmi hiç aynı olmuyor. ben hafıza kartına yükleme yapamayacağımı öğrendiğimde resmen şok oldum desem yeridir, şuan tabletimde 2 taneden başka oyun yok, ama 4gb lik wp de daha fazlası var sırf karta yüğkleyebildiğim için. google bi işin üstüne niçin düşmemiş ilginç.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Sd karta root ile attigim oyunların hepsi 1dk daha geç açılıyor ve yükleniyordu
Üstelik sd kartım sandisk ultra32 gb 10mb yazma 30mb okuma

Son düzenleme:
Polymath

Polymath

Üye
Huawei g7 de yüklenebiliyor taşınabiliyor :D Telefonumu daha çok seviyorum bu yüzden :op:

MaxipmaN

Üye
grand neo kafadan gider, arayüz akıcılığı vasat

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Htc Desire 616 iyi bir cihaz. Tavsiye ederim. LG ile ikisi arasında seçim yapmalısınız bu listeye göre.

sinan627

sinan627

Üye
g3 tavsiyemdir eğer gerçekten g3 ise g3 beat falan sakın alma derim verşm alamazsın o telefondan 1gb ram çok az
g2 tavsiyemdir kendim kullanıyorum performansı ve pili çok iyi
ayrıca senetli almanı önermem 1000 lira olan teli senetle 1500 e satıyorlar senet yerine teknosadan yada golddan banka kredisi ile almanı öneririm faizi senetliye göre daha az kendim teknosadan lg g2 32gb olan modeli aldım etiket fiyatı 1299 lira 24 ay tekno kred, ile 1500 e geldi aynı telefonu senetli alsaydım 1700 e gelirdi 24 ay vade de

Joker.

Joker.

Üye
G3

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Eğer alabilirsen G2 al.

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
G2 ezer geçer