7 Model Arasında Kaldım Acil Yardım !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omer1371

Üye
    Konu Sahibi
7 Model Arasında Kaldım Acil Yardım !!!
Arkadaşlar yeni telefon alacağım fakat çok fazla model var ben hepsini yazayım : Galaxy S , Galaxy Ice Plus , Galaxy W , Xperia Neo, Xperia U , Desire HD ve Nokia N8 bu telefonların arasında kaldım. Galaxy s in bir sürü romu var istediğimi kurabilirim, galaxy ıce plus diğerlerinden daha ucuz ve performanslı , Galaxy w nin işlemcisi iyi ama romu çok yetersiz diyorlar , Xperia neo nun tasarımı ve timescape arayüzü çok hoşuma gitti , Xperia U yeni çıktı ve güzele benziyor fakat 4 gb dahili hafızası var ve SD kart takılamıyor , Desire hd nin kamerası ve ekranın büyüklüğü güzel ama geçmişte kaldı destek var mı yok mu bilmiyorum , Nokia N8 de çok eski fakat kamerası beni cezbetti. Arkadaşlar bi türlü karar veremedim sizce hangisini almalıyım ???

bountykiller

bountykiller

Üye
2 telefon arasında kalanlar bile günlerce tartışırken senin işin çok zor. Allah yardmcın olsun.
Bence neo.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Yazdıklarının arasında ben Galaxy W ile Neo V arasında seçim yapardım ve Neo V alırdım.

MrExpert

MrExpert

Üye
Galaxy w en iyi seçim bence.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Galaxy W'nun işlemcisi daha hızlı. Neo V ile aynı diğer özellikleri. Neo V'nin artı olarak Sony teknolojisi var. Seçim kişisel tabi.

SilenTMan3437

SilenTMan3437

Üye
Ben Xperia neo Diyorum ve gidiyorum bu telefonlar arasında en iyisi bu gerek kamera gerek yazılım (ıcs) Galaxy serisinin telefonlarının hızı bıldıgımız uzere asırtma ıle yapılıyor fabrıka cıkısında Bu asırtmaları neo ya yaparsanız 1.9a kadar verim alabilen bir cok kısı var.

Neonun ekranı akıllı telefon cagımızda suanlık ıdeal ne cok buyuk ne cok kucuk oyunlardan oldukca verımlılık alırsınız bence

Her ortamda benım havam olsun dersende neo derim telefon ayrı bır tasarım ve sıklık soz konusu herkezın gozu kayıyor:)

Secım sızın para sızın elbette ama benm favorım xperia neo asla pısman olmazssın..

Hayırlısı

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
Bende Xperia Neo'yu tercih ederdim.Galaxy W'den daha uzun ve sağlıklı destek alacağı kesin.Sony'nin ve Samsung'un telefonlarına verdiği destekler arasındaki uçurum belli

enes-1907

enes-1907

Üye
Galaxy W'nun işlemcisi daha hızlı. Neo V ile aynı diğer özellikleri. Neo V'nin artı olarak Sony teknolojisi var. Seçim kişisel tabi.

furkancım şu galaxy w nin işlemicisi daha iyi deyip durma yüz kere anlattım görmedinmi yorumları kanka ya.işlemci 1.4 ghz ama içine koydukları işlemci entegresi 1 ghz samsung programlarla overlock yapıp 1.4 ghz yapmış işlemciyi..Yani şöyle düşün neo v yi al sen overlock yap yetkisiz aynısı olur yani gözle görülür bi fark yok.Ayrıca galaxy w kullananlar gta 3 ün bile kasmasından şikayetçi ki ben nova 3 ü bile rahatlıkla oynuyorum.

larten123

larten123

Üye
ne için kullanacağına bağlı ama yerinde olsam galaxy w veya neo v alırdım n8i oyun uygulama için alacaksan sakın alma symbian günden güne ölüyor ilk başta n8i elemeni tavsiye ederim

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
Ben N9 diyorum ramcide yeter rom u da nitdroid ile en azindan şimdi ki bütün oyunlar çalişiyor

Otroligt

Otroligt

Üye
Bence de ya Galaxy W ya da Neo V

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Xperia U seçmemek yanlıs bu cihazlar arasında ama Xperia U'nun ekranı küçük ve batarya çift çekirdek için çok yetersiz ayrıca dual bi islemciye 512 mb ram çok komik olmus :zzz:
Desire HD derim ben.

enterneoll

enterneoll

Üye
neo v herşeyiyler ilerie duruyor işlemci frekansı çok önemli değil arttırılabilir :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Matador03

Matador03

Üye
Bana kalırsa Galaxy S ile Xperia Neo arasında tercih yapmalısın. Hatta bana kalırsa Galaxy S ;)

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
ne için kullanacağına bağlı ama yerinde olsam galaxy w veya neo v alırdım n8i oyun uygulama için alacaksan sakın alma symbian günden güne ölüyor ilk başta n8i elemeni tavsiye ederim

:oke:

xPaSHax

xPaSHax

Üye
xperıa neo kullandım memnun kalmadım pek hem sarjı hemen bıtıyor hemde donmalar takılmalar sureklı olmasada arada oluyor buda ınsnaın canını sıkıyor bence ustune az para koy ıkıncı el galaxy s2 al hem suankı teknolojıye uysun hemde senı yarı yolda bırakmasın

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
xperıa neo kullandım memnun kalmadım pek hem sarjı hemen bıtıyor hemde donmalar takılmalar sureklı olmasada arada oluyor buda ınsnaın canını sıkıyor bence ustune az para koy ıkıncı el galaxy s2 al hem suankı teknolojıye uysun hemde senı yarı yolda bırakmasın

Neo V = 750 TL
Galaxy SII = 1.500 TL

Neyin derdindesin? Üstüne para koy derken?

• Beğen
Tepkiler: Emma-Watson
enes-1907

enes-1907

Üye
sen nası kullandın bilmiyorum telefonu ama bnde şu an neo kullanıyorum ram bosta 170 ten aşağı olmuyo bi kere kasmayla karşılaştıysam namerdim.sende yalan sölücek değilsin sonucta ama bnde kasma olmadı...

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Aynı konuyu bir yerden hatırlıyor gibiyim sanki :) Ben olsam Galaxy S alırdım ..Bu arada Galaxy Ice diye bir telefon var mı ? :) Ace olmasın o..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt