7 Model Arasında Kaldım Acil Yardım !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
codblackops2

codblackops2

Üye

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
Galaxy wonder en iyi seçenek

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
galaxy ace plus veya galaxy wonder

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Galaxy W özellikleri:

Xperia Neo V özellikleri:

Neo V'nin ekran çözünürlüğü daha büyük
Neo V LCD-Backlit ile Sony Bravia Engine kullanıyor, Galaxy W düz TFT ekran
Galaxy W DNSe ses geliştirmesi kullanıyor ne kadar etkili bilmem
Galaxy W'nun 1.7 GB dahili hafızası var, Neo'nun 320 MB (uygulamalar hafıza kartına kurulabiliyor)
Galaxy W'nun SAR değeri 0,52 W/kg, Neo V'nin 1,10 W/kg

Del Rey

Del Rey

Üye
Neo V veya N8. Ancak neden?

Normal bir Nokia olsaydı, hatta Nokia 700 gibi 1.3 GHz işlemciye sahip bile olsa, Nokia'yı direkt ele derdim. Ancak N8 diğerlerinden daha farklı, geliyorum ona.

Neo V, en optimum cihaz. Kesinlikle onu al derim.

Yalnız, eğer ben oyun-uygulama değil de yalnızca multimedya isterim dersen kesinlikle N8 al derim. N8 tamamiyle multimedya cihazıdır. 12 MP Kamerasını unut gitsin, onu söylemiyorum. Bünyesinde barındırdığı USB OTG, HDMI portu, Dolby gibi özellikleri az gibi görünse de hayat kurtarıcıdır. Mesela, bilgisayarının şarjı bitti, o gün de bir işin var, mesela bir sunuyu yetiştirmeye çalışıyorsun. Bilgisayar kullanmana gerek yok. N8'i HD televizyona bağla, sonra wireless keyboard'u da bağla. USB OTG ile Mouse'unu da tak. Ekran-fare-klavye üçlüsü hazır. Gelelim yazılıma. Microsoft Office PowerPoint'i aç, düzenle. Kaydet. Gönder veya sakla. Bu kadar. Veya eğer evinde DVD Player yoksa, HDMI kablosunu yine tak, telefonundan HD bir video/film/dizi aç Dolby ses kalitesi ile televizyonunda güzel güzel izle. Ancak diğer işlerin için N8 önermiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

Normal bir Nokia olsaydı, hatta Nokia 700 gibi 1.3 GHz işlemciye sahip bile olsa, Nokia'yı direkt ele derdim. Ancak N8 diğerlerinden daha farklı, geliyorum ona.

Yalnız, eğer ben oyun-uygulama değil de yalnızca multimedya isterim dersen kesinlikle N8 al derim. N8 tamamiyle multimedya cihazıdır. 12 MP Kamerasını unut gitsin, onu söylemiyorum. Bünyesinde barındırdığı USB OTG, HDMI portu, Dolby gibi özellikleri az gibi görünse de hayat kurtarıcıdır. Mesela, bilgisayarının şarjı bitti, o gün de bir işin var, mesela bir sunuyu yetiştirmeye çalışıyorsun. Bilgisayar kullanmana gerek yok. N8'i HD televizyona bağla, sonra wireless keyboard'u da bağla. USB OTG ile Mouse'unu da tak. Ekran-fare-klavye üçlüsü hazır. Gelelim yazılıma. Microsoft Office PowerPoint'i aç, düzenle. Kaydet. Gönder veya sakla. Bu kadar. Veya eğer evinde DVD Player yoksa, HDMI kablosunu yine tak, telefonundan HD bir video/film/dizi aç Dolby ses kalitesi ile televizyonunda güzel güzel izle. Ancak diğer işlerin için N8 önermiyorum.

N8 multimedyanın hakkını veren en iyi telefondur :oke: Şuanki fiyatına onun gibi multimedya özellikleri barındıran başka cihaz yok ;)

enes-1907

enes-1907

Üye

n8 için sölediklerin hdmı ve otg neo v de de var

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
n8 için sölediklerin hdmı ve otg neo v de de var

Xperia pro'da da var :gul:

Ancak N8'in ses kalitesini bilmiyorum. Şunu söylemeliyim: Kamera performansı fiyatına göre mükemmel bir telefondur.

enes-1907

enes-1907

Üye

Xperia pro'da da var :gul:

Ancak N8'in ses kalitesini bilmiyorum. Şunu söylemeliyim: Kamera performansı fiyatına göre mükemmel bir telefondur.
bırakta senin benim telefondan iyi çeksin yani 12 mp :gul:

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye

N8 multimedyanın hakkını veren en iyi telefondur :oke: Şuanki fiyatına onun gibi multimedya özellikleri barındıran başka cihaz yok ;)
808 daha multimedya bence ama fiyat konusunda haklısın

xxSadrazamxx

xxSadrazamxx

Üye
oyun istemezsen n8

StunnerDead

StunnerDead

Üye
Çoğu arkadaşın aksine desire hd diyorum

asigsasi

asigsasi

Üye
lumia900 :ehe
android alacam diyorsan xperia neo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt