Telefon Tavsiyesi 7 Telefon Arasında Kaldım :( Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Inave

Üye
    Konu Sahibi
7 Telefon Arasında Kaldım :( Yardım
Nakitim Ve Kredi Kartım Yok Yeni Bi Mağaza Açıldı Senetle Taksitli Telefon Alıcam Ama 6 Seçenek Arasında Kaldım Öncelikle Bunlar Dışında Alamayacağımı Belirteyim Ve Uzun Bi Kullanım İstiyorum 1-2 Sene Kullanabileceğim
Telefonlar; Vestel Venüs 5.5 V --- Discovery 2 --- Discovery Air --- Galaxy Grand Neo --- Lg G3 --- Casper Via V8c --- Htc 616 BUNLAR Hangisini Almalıyım Hiç bi fikrim yok yardımınıza ihtiyacım var lütfen araştırıp cevaplarsanız sevinirim teşekür ederim şimdiden.

• Beğen
Tepkiler: jotem173

Buğra

Buğra

Admin
Bunların hiçbiri uzun kullanımda işini görmez bence
Yazın asus zenfone 2 gelecek onu bekle derim

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve Gönüldaş
wpfurkan

wpfurkan

Üye
100% Lg g3

jotem173

jotem173

Üye
LG g3 tabi sonra HTC sonra discovery 2

Polymath

Polymath

Üye
Bunların arasında g3 ün ne işi ar ? :D Lg G3 bunların arasında ama diğerlerinin fiyat aralığında istersen Huawei g7

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Nakitim Ve Kredi Kartım Yok Yeni Bi Mağaza Açıldı Senetle Taksitli Telefon Alıcam Ama 6 Seçenek Arasında Kaldım Öncelikle Bunlar Dışında Alamayacağımı Belirteyim Ve Uzun Bi Kullanım İstiyorum 1-2 Sene Kullanabileceğim
Telefonlar; Vestel Venüs 5.5 V --- Discovery 2 --- Discovery Air --- Galaxy Grand Neo --- Lg G3 --- Casper Via V8c --- Htc 616 BUNLAR Hangisini Almalıyım Hiç bi fikrim yok yardımınıza ihtiyacım var lütfen araştırıp cevaplarsanız sevinirim teşekür ederim şimdiden.
Bunların hiçbiri uzun kullanımda işini görmez bence
Yazın asus zenfone 2 gelecek onu bekle derim
@Buğra arkadaşın dediği gibi Asus Zenfon 2 çıkacak beklemeni öneririm hem bahsetigin telefon fiyatları da bir nebzede olsa belki düşer.

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
g2 al geç

Luck Star

Luck Star

Üye
Arkadaşımız sadece bunların arasından alabilirim demiş ama maşallah her kafadan ap ayrı bir ses çıkıyor.

Öncelikle orada G3 dururken bunların hiç biri işe yaramaz demek saçmalık .
Acaba G3 değil de g3 beat modeli mi o?

Invoke

Invoke

Üye
G3'ü yanlış yazdınız herhalde. Çünkü bunlara göre bayağı üst seviye oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Eğer bunlar arasından ise g3

Aybars1979

Aybars1979

Üye
fikir olarak söylüyorum wp değerlendirmeni tavsiye ederim. hem android hem wp kullanıcısıyım. özellikle 1-2 yıl kullanacağım dediğin için wp yi araştırmanı tavsiye ederim. ama illaki android dersen asus zenfone 2 yi beklemek mantıklı görünüyor, açıkcası belirtilen fiyatlarda gelirse ben de ciddi ciddi düşünüyorum.

wpfurkan

wpfurkan

Üye
fikir olarak söylüyorum wp değerlendirmeni tavsiye ederim. hem android hem wp kullanıcısıyım. özellikle 1-2 yıl kullanacağım dediğin için wp yi araştırmanı tavsiye ederim. ama illaki android dersen asus zenfone 2 yi beklemek mantıklı görünüyor, açıkcası belirtilen fiyatlarda gelirse ben de ciddi ciddi düşünüyorum.
Bence esas 1-2 sene dediği için android derim. Bende wp kullanıyorum ve bence bu sistemin bize verdiği kısıtlamaları/eksikleri ve ms'nin wp politikası g3 gibi bir cihaz listede varken şuanda wp alması mantıklı değil.
Bütçem 500tl ve cihazı 3-4 sene kullanmak istiyorum deseydi arkadaş wp olurdu ama listedeki g3'e bakılırsa mantıklı değil. Bu benim düşüncem tabiki.

sebastiyan97

sebastiyan97

Üye
Kardeşim sen şaşırdınmı tabikide g3

Esendağlı

Esendağlı

Üye
G3'ü yanlış yazdınız herhalde. Çünkü bunlara göre bayağı üst seviye oluyor.
Ben de aynı düşündüm neyse tabiki de bu cihazlar arasında lg g3 1-2 gömlek üstün diğerlerinden.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
G3

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
G3 Beat galiba. Gerçi o da bunlardan iyi ;)

Siycey

Siycey

Üye
G3 üst seviye model,diğerleri giriş ve orta seviyede yani sormaya gerek bile yok.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ayıp ettin tabiki de G3.

Inave

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Lg g3 Yazmışım Ama Lg G3 Beat Yada Lg G2 Olabilir Böyle Olursa Hangisini Almalıyım ?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
G2

Üst Alt