6300 Yazılım güncelleme ( 6.01) en son sürüm!

Sponsorlu Bağlantılar

garipmen99

Üye
sgl arkadaş

asli35

Üye
Arkadaşlar benim 6300 ın ekranı kendi kendine gidip geliyor açılıp kapanıyor beyaz bi ekran çıkıyor ne arama yapabiliyorum ne de mesaj atabiliyorum tekrar açıldığında da pin sormuyor bir güncelleme yükledim ama hem ingilizce olduğu gibi sorunda hala devam ediyor bir de bunu denesem düzelir mi :(

murat00077

Üye
Slm arkadaşlar siteye bugün katıldım. 6300 tlf var. Yurtdışından gelme. Içine türkçe bir program yüklemişler ama hiç 6300 menüleriyle alakası yok. Bana yardımcı olurmusunuz. Yukarıdaki söylenenleri yaptım. Ama yabancı dilde o türkçesi yokmu.

m_kirmizi

Üye
arkadasım ben yaptım da güvenlık kodu bıle deşmedi nasıl oluyor bu

kabus066

Üye
slm arkadaşlar benim telefonumun şu an ki güncel hali 7.21 hiç bir sorunu da yok eğer korkuyosanız benden size tavsiye korkmanızı gerektirecek bi durum yok olmaz da merak etmeyin....

hedefbilgisayar

Üye
paylaştın için sağul krş ama verdin günceleştirme ingilizce oldu onu nasıl türkçe yapabiliriz krş yardımcı olsan çook makbul geçer :(:agla

aliefe1907

Üye
paylaştın için sağul krş ama verdin günceleştirme ingilizce oldu onu nasıl türkçe yapabiliriz krş yardımcı olsan çook makbul geçer :(:agla

kardeş forumu iyi oku forumda var cevabı.bende çok uğraştım. nemesis denen programla tr dil kodunu girmen lazım sonra tekrar güncelleme yapmalısın.nemesis programı hemen telefonu görmüyor. error veriyor. telefonu görmesi için nokia pc suit kapalı olması lazım.

gokhans19

Üye
7.30 versiyonu çıktı. Ben şimdi güncelliyorum bakalım..

--------------- Ekleme ---------------

Yeni versiyonla ilgili değişiklikler ve kurulum vs. bilgileri burada:

cwkatliam

Üye
arkadaşımm konu icin teşekkürler emeğine sağlık ama bende ki sürüm 7,01 en son bu nokia comdan ücretsiz indirebilirsiniz

tekketaka

Üye
bulutu ile olmaz mı bu yaa

abdullah_klas_1

Üye
yha bisey sorcam bunu yapamazsak ve telefon açılmazsa onu nasıl yaptırıcaz tekrar ???

kalpsiz--92

Üye
bende 7,21 yüklü ingilizce bu sürümü yüklersem türkçeye dönüşürmü?

tozkoparan23

Üye
tel. ingilizceydi inş türkçe olur

hacker_RIO

hacker_RIO

Üye
kardesim siz ne diyorusunuz benim telefonum nokia 6300 ve 07.21 surumunu kullaniyorum!

satan03

satan03

Üye
:P:mahcup::):yuru:box:nono::@:ehe:islik

gececialbay

Üye
arkadaşlar bu güncellemeyi yaparken pc sutesi yüklü olması gerekiyormu acaba bilgilendiriseniz sevinirim

ilhan1275

Üye
bu program benim pcde açılmıyorya

boztoprak71

Üye
patron internet olmadan olmuyor diyorsun yani

blackflow

Üye
Teşekkürler.

orhananar06

Üye
arkadaşlar bu konu ile ilgili program yok en iyisi siz telefoncuya gidip yapmasını sölein ok

--------------- Ekleme ---------------

haaa bu arada en son sürüm V 07.30 dili Türkçe ok

Üst Alt