6300 Yazılım güncelleme ( 6.01) en son sürüm!

Sponsorlu Bağlantılar

kemal23

Üye
    Konu Sahibi
6300 Yazılım güncelleme ( 6.01) en son sürüm!
Forumda bazen konu açılarak soruluyor..6300 ın yeni versiyonu çıktı..yüklemesi de gayet basit..ben yükledim..nokianın sitesinde mevcut ama yükleme dosyasını ben rapid e attım indirebilirsiniz.bu güncellemeyle telefonun bazı eksiklikleri giderilmiş oluyor..daha hızlı çalışıyor..ben henüz yeni yükledim bi farklılık görürsem ekleyecem buraya sizde yazın lütfen..

buradan indirebilirsiniz..gerisi çok kolay türkçe zaten program sizi yönlendiriyor.Tabi USB KABLONUZ olması şart..kolay gelsin..

Önemli not: güncelleme yapılırken sabırlı olmanız gerekir 10 dakika gibi kısa bi sürede yapıyor ama bu süre içinde kabloyu çekmemeniz gerekir..pc donarsa elektrik giderse telefon kullanılmayabilir tekrar buna çok dikkat edin..sorumluluk kabul etmem sonra..

en son telefonunuzun sürümünü görebilmek için *#0000# ye basmanız yeterli..

TÜRKÇEDİR..telefonun dili değişmiyor.

• Beğen
Tepkiler: seydo, tebessum_84, furkanselamet ve 17 diğerleri

degerli43

degerli43

Üye
telin tr dili gitti mi

Hellboy®

Hellboy®

Üye
ya bende benım 3110c ye yapıcam (kendı son surumunu buldum ) da acıkcası bıraz korkuyorum sen nasıl yaptın bıraz anlatırmsn

yusufucan

yusufucan

Üye
Arkadşlar Bende En son Güncelledim 6.01 Korkmayın Türkce Dili Bulunmaktadır ;)

kemal23

Üye
    Konu Sahibi
ya bende benım 3110c ye yapıcam (kendı son surumunu buldum ) da acıkcası bıraz korkuyorum sen nasıl yaptın bıraz anlatırmsn

çok basit..zaten program sana ne yapman gerektiğini anlatıyor..yapman gereken telefon hafızasında önemli dosyaların varsa onları yedekleyip işe koyulman..gerçi bende hiç bir dosya silinmedi ama tedbirini al yinede..önce yazılımı indiriyor internetten sonra 10 dakika gibi bi sürede yükleyip telefonu yeniden başlatıyor..hepsi bu.. kolay gelsin;)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
kablo alacamn bitnae

alemburda

alemburda

Üye
ama 6300 dan güncellense bile daha ne özellik beklenebilir ki program bile yüklenmiyor en fazla beklenebilecek özellik mp3 ileri geri de iyileştirme olabilir :oke:

dumanxtr

dumanxtr

Üye
:vurya bu olay canımı çok sıktı telofunu güncellemeye bağladık iki bir bağlatı kesildi bataryayı çıkar tak diyor telofunu kıracam sinirimden artık haaa:vur:@

Marasov46

Marasov46

Üye
Arkadaşlar Gercekten Bu TElefon Bu kadar mı Kötü diyecem 300 ytl falan verdik şimdi n70 den vaz geçtik bunu aldık ne Olacak şimdi _?

kemal23

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Gercekten Bu TElefon Bu kadar mı Kötü diyecem 300 ytl falan verdik şimdi n70 den vaz geçtik bunu aldık ne Olacak şimdi _?

güncellemesinin çıkması telefonun kötü olduğunu göstermez..her telefonun güncellemesi çıkıyor..6300 çok güzel bir telefon ben çok memnunum hiç de pişman değilim şahsen..

dumanxtr

dumanxtr

Üye

hemen hemen her modelin güncellemesi çıkar özelliklede tutulan modellerin . telofon süper bence çünkü en az dört beş kes güncelleme yarıda kesildiği halde telefona hiç bir şey olmadı ve güncelleme yarıda kesilmiş olmasına ramen bile 6.01 sürümüne yükseldi . tabi insan ister istemez teretdüt ediyor tamamlandı yazısını alamadım bir türlü. (Orjinal dke-2 kablom yok belkide ondan kaynaklanabilirmi_? acaba )

kemal23

Üye
    Konu Sahibi
hemen hemen her modelin güncellemesi çıkar özelliklede tutulan modellerin . telofon süper bence çünkü en az dört beş kes güncelleme yarıda kesildiği halde telefona hiç bir şey olmadı ve güncelleme yarıda kesilmiş olmasına ramen bile 6.01 sürümüne yükseldi . tabi insan ister istemez teretdüt ediyor tamamlandı yazısını alamadım bir türlü. (Orjinal dke-2 kablom yok belkide ondan kaynaklanabilirmi_? acaba )

benimde orijinal kablom yok motorolanın kablosunu kullanıyorum..ama ben tamamlandı yazısını gördüm..tabi telefonda bişey yazmıyor..bilgisayarda yazacak..ayrıca telefon açılıyorsa ve sürümü kontrol ettiğinde olmuşsa bi sorun yoktur diye düşünüyorum...

casus ismail

casus ismail

Üye
güzel arkideş
tebrikler

msdony

msdony

Üye
usb kablosu yok olmazmı illa şartmı ya

kemal23

Üye
    Konu Sahibi
usb kablosu yok olmazmı illa şartmı ya

evet şart..en azından bu yöntem için şart..yok benim kontörüm çok ben telefona indiririm diyosan.."ayarlar >> telefon >> tel.güncelleştirmeleri >> yazılım güncellş.yükle" bu yolu dene..

dumanxtr

dumanxtr

Üye
benimde orijinal kablom yok motorolanın kablosunu kullanıyorum..ama ben tamamlandı yazısını gördüm..tabi telefonda bişey yazmıyor..bilgisayarda yazacak..ayrıca telefon açılıyorsa ve sürümü kontrol ettiğinde olmuşsa bi sorun yoktur diye düşünüyorum...
benim pc de bağlatı kesildi yazıyor hemen hemen bitmsin yakınken 5 dk kaldı diyor ve bağlatı kesildiyor bataryayı çıkartıp takın ve gülcellemeye devam edin diyor yapıyorum gine aynı şey baştan yüklüyorum bazen 6 dk kala bazen 7 dk kala ila aynı sorunu çıkartıyor telfonda test mode yazıyor bataryayı çıkartıp takıkyom açıçıyorum normal çalışıyor sürümü kotrol ediyom yükselmiş zaten hızıda arttı sorun yok yani ama neden öğle yapıyor anlamadım

rizeli53

Üye
dostum benim tel 6300 yazılım veriyonu 4,20 ve güncellemeye çalıştığımda zaten güncel diyor ama siz 6,1 den söz ediyorsunuz bunu nereden bulup yüklerim telefonuma yardımcı olursanız minnettar kalırım sizlere

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ben neden yükleyemedim 4,20 bunun üstüne çıkmıyor

Marasov46

Marasov46

Üye
aloo kardeş tel TR gitti ne yapacagız şimdi

Üst Alt