5800 ve SYMBIAN TELEFONLAR IÇIN HERŞEYI BANA SORUN

Sponsorlu Bağlantılar

x-scarface

x-scarface

Üye
kardeşim bende bir nokia 5800 telefonum var ama makinanın hafızasını boşaltmak ve birazda yükseltmek istiyorum yardımcı olabilirmisin ?
onun yanı sıra birazda kıvrak ve seri çalışması için ne yapabilirim ?:bilmm:tşk:

önce yedeğini al sonra telefona hard format hafıza kartını bicimlendir ramblow ve x-clear programlarını kur dene :oke:

mtncelik

Üye
5800 tuş kilidine şifre koyamazsın yok öyle bir özellik ayarlardan yap diyenler farklı telefonmu kullanıyorsunuz ?

mtncelik

Üye
hiç bir konuya yardımcı olamamışsın nasıl olcak bu iş

hackchen

hackchen

Üye
Ben de sorayım ovi mağaza girdiğimde sunucuya bağlanamıyor diyo ne yapmam lazım bi de haritalara girdiğimde bi saniye sonra çıkıyor tel 5800 c6 fwli

Merve K.

Merve K.

Üye
iSMS

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hele su sorulara bir bakalım ben cevap yazayım elimden geldiği kadar.

- - - Eklendi - - -

Ben de sorayım ovi mağaza girdiğimde sunucuya bağlanamıyor diyo ne yapmam lazım bi de haritalara girdiğimde bi saniye sonra çıkıyor tel 5800 c6 fwli

internet yapılandırma ayarları doğru yapılmış mı , birde ovi mağaza güncel mi ?

hackchen

hackchen

Üye
Internet ayarlarında sorun yok ama mağaza güncel olmayabilir c6 fwyi yapan mağaza yı ve haritaları sisteme gömmüş güncelleştirme hatası veriyor yerleşik olduğundan kaldıramıyorum web tarayıcıdan store.ovi.com"a da giremiyorum cihaz desteklemiyor diyo

mor07

Üye
Selam arkadaşlar bende C6 00 .apk uzantalı bir dosya var onu acıyorum içerisinde bir sürü dosya çıkıyor bu .apk uzantılı dosyayı nasıl kurabilirim?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Internet ayarlarında sorun yok ama mağaza güncel olmayabilir c6 fwyi yapan mağaza yı ve haritaları sisteme gömmüş güncelleştirme hatası veriyor yerleşik olduğundan kaldıramıyorum web tarayıcıdan store.ovi.com"a da giremiyorum cihaz desteklemiyor diyo

rom patcher varsa open4all ve installserver yamalarini de aktif et ve güncelleştirmeyi dene ovi programını.

- - - Eklendi - - -

Selam arkadaşlar bende C6 00 .apk uzantalı bir dosya var onu acıyorum içerisinde bir sürü dosya çıkıyor bu .apk uzantılı dosyayı nasıl kurabilirim?
apk bildiğim kadarı ile android işletim sistemine aittir. Symbian da çalışmaz

- - - Eklendi - - -

isms derken ?

- - - Eklendi - - -

kardeş modifiye fwleri ndn phoenixle kuramıyoruz tel 5800 xm.
jaff ve ogm emulator ile yüklenir o yüzden bu programları bul ve cfw yüklemeyi dene

hackchen

hackchen

Üye

rom patcher varsa open4all ve installserver yamalarini de aktif et ve güncelleştirmeyi dene ovi programını.

denedim gene sunucuya bağlanamıyor benim hesapta bi dandiriklik var diyecem ovi senkronizasyonda sorun çıkmyor bu hesaba bağlanamadığından haritalara da girmiyo olabilir
ayrıca ovi store den indirmeyi denedim şu mesaj geldi: Sorry, this item is not available for the Nokia 5800 XpressMusic.
Browse more great content in the "Related" section below.

ne bu anlamadım

osmndmr.32

Üye
soruyorum krdşm bna dogrud DUzgun qt programı calscak yada pipsde olablr pıps yukluyom gunceleştirme hatası dyor hepsini yukledm bi onu yukleyemedm ya kafm bzuldu qt progrmlı olan çlşmyor .ya bi pips içn yardm varmı acaba bna nasl yuklerm. :) sayglarmla.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
soruyorum krdşm bna dogrud DUzgun qt programı calscak yada pipsde olablr pıps yukluyom gunceleştirme hatası dyor hepsini yukledm bi onu yukleyemedm ya kafm bzuldu qt progrmlı olan çlşmyor .ya bi pips içn yardm varmı acaba bna nasl yuklerm. :) sayglarmla.
Önce bir Türkçeyi düzeltmekle başlasak.?
Sorunuza cevap : Sanırım bir adet pips dosyası paylaşmıştım. Bu arada telefonunuzun modeli nedir ?

osmndmr.32

Üye
o yazı yazmam telde yazdgm ıcn k.bkma duzltmeye uşndm ama ne desen haklsn telm 58 00 xm .buna bi çare bulalm.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
o yazı yazmam telde yazdgm ıcn k.bkma duzltmeye uşndm ama ne desen haklsn telm 58 00 xm .buna bi çare bulalm.
sorun yüklemiş olduğun cfwden kaynaklı olabilir. navfirm ile orjinal dosyaları yeniden yükleyebilirsin yada farklı bir cfw yüklemeyi önerebilirim.
Yada telefona yedekleme yapın ve hard format atın.

Yada bu konudaki qt yi kur.
http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-yazilim-destek/cfwli-telefonlar-icin-qt-4-07-3-sorunsuz-calisiyor-608679.html#post4721829

masyali

Üye
n97 resimlerim birden uçtu
kayboldu. Çok sayıda önemli
resimlerim vardı. Üstelikye çektiğim
resimler de kayboluyor. Lütfen yardım

fbxxfbxxfb

fbxxfbxxfb

Üye
kardaş 5800 sunrisev60 attım güzel hoş oldu fakat tema efeklerinde bordo bir renk ile geçiş yapayor..yani bu teldemi sorun war

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
kardaş 5800 sunrisev60 attım güzel hoş oldu fakat tema efeklerinde bordo bir renk ile geçiş yapayor..yani bu teldemi sorun war
tema efekti belki öyle ayarlanmış olabilir. Eğer rahatsız ediyorsa tema efektini kapatmayi deneyebilirsiniz. Yada başka bir tema yüklemeyi ve onu kullanmayı düşünebilirsin.

- - - Eklendi - - -

n97 resimlerim birden uçtu
kayboldu. Çok sayıda önemli
resimlerim vardı. Üstelikye çektiğim
resimler de kayboluyor. Lütfen yardım

telefonu usb kablosu ile pc ye bağlayıp depolama modunda klasörlere göz atmayı denediniz mi? Birde hafıza durumu nasıl.?

Stet

Üye
selam arkadaslar bana acıl n97 mini 8 gb flash player lazım lütfen yardım edın bıde bu telefon syınbal 60 kacı yaa

--aylin--

Üye
5800 telefonunu açtıktan bi dakika sonra lock on apps diye bi yazı çıkıyo. ne yapmam gerek neden oluyo acil cevap verirseniz çok mutlu olurum o yazı çıktıktan sonra hiçbirşey yapamıyorum telefon öyle kalıyo :(

alican35350

Üye
Ben bisey sorcam bn 5800 ma önceden navifrmden aldigim dosyalarla flaslama yoluyla yazilim attim ama

Üst Alt