5800 ve SYMBIAN TELEFONLAR IÇIN HERŞEYI BANA SORUN

Sponsorlu Bağlantılar

brkhmrt

Üye
ben yeni 5800 aldım ve unlock yükledim ona girdiğimde bi şifre istiyo.. bu şifreyi nerden bulacam..

hardrock_79

Üye
nokia 5800 telefonuma nasıl oyun yükleyebilirim

brawe123

Üye
nokia 5800 telefonuma nasıl oyun yükleyebilirim

oviden indirebilirsibnama wifi den baglanıp indirirsen dahaiyi olur çünkü diger seçenekleri seçersen para(kontör) gider veya bu siteden uyumlu oyunları indir oradanda telefona gönder ve yükle(h)

Alican-35

Üye
İyi akşamlar.Bende de 5800 xm var.Benim sorum Şu.Telefonun yana Çevirince otomatik olarak ekran dönüyor.tekrar düzeltiyorum bazen düzelmiyor.tam dik poziyona getirnce dönüyor.Bunun bi hassaslık ayarı var mıdr?yoksa Bu olay herkeste aynı mı? Şimdiden Teşekürler

ßUr@k

ßUr@k

Üye
kardeş güvenlik kodundan olmuyo öyle aradım bulamadım 5800 telefonu kitliyo

ahmetyavuzmardi

Üye
kardeş herşeyi bana sorun dmişsin de 1,2 tanesi hariç hiçbirine cevap yazmamışsın:hmmm

goral

goral

Üye
    Konu Sahibi
sen sor kardeş cevaplarız

----------Eklendi @ 11:32:11 ---------- Yazıldı @ 11:29:57 ----------

İyi akşamlar.Bende de 5800 xm var.Benim sorum Şu.Telefonun yana Çevirince otomatik olarak ekran dönüyor.tekrar düzeltiyorum bazen düzelmiyor.tam dik poziyona getirnce dönüyor.Bunun bi hassaslık ayarı var mıdr?yoksa Bu olay herkeste aynı mı? Şimdiden Teşekürler
evet kardeş aynı sorunvar ama calışıyorum bunuda hallederiz

bolamanle

Üye
benim telefon uygulama yöneticisini açmıyo ve telefon hafızası 8mb bunu nasıl arttırırım?

HakaN-06

HakaN-06

Üye
benim telefon uygulama yöneticisini açmıyo ve telefon hafızası 8mb bunu nasıl arttırırım?

Telefonu yedekleyip format at derim 8 mb çok az telefon hafızası olarak. Çok fazlamı uygulama yüklüyosun?

bocek58

bocek58

Üye
nokia n97 var bende slide unlock programı için register kodu lazım ımeı:35418203012915 yardımcı olursan çok makbule geçer valla şimdiden teşşekkür ederim..

depobadi

Üye
5800 için pdf programı lazım lütfen

alonealone

Üye
s60 telefonda facebook uygulamalarını acabilecek bi program varmı ?

----------Eklendi @ 21:41:06 ---------- Yazıldı @ 21:34:45 ----------

s60 telefonda facebook uygulamalarını acabilecek bi program varmı ?

crazy_1995__

Üye
Yha İmdatttt Lütfen Bi yardım edin yha bu v60 cıkmış ve bn onu jaf ile üylkedim kendi telefonunumun code si ise 52.0.007 destekliyor ve indirdigim v60 ingilizce türkçesini yükleyince internete girmiyor Bana Bi yardım edin lütfen ne yapmam lazım geri dönmek için jaf yüklemiyor 52.0.007 başka programla üykleye bilirmiyim....

emrah0020

emrah0020

Üye
5800 Harda Format ve Soft Format Kodlarını yazarmısın.Teşekkürler.
Kardeş soft format : *#7370#Hard format : telefon kapalı iken yeşil düğme kırmızı düğme fotoğraf çekim düğmesi ve telefonu açma tuşuna 20 saniye kadar bas ama işlemi sırası ile uygula.

----------Eklendi @ 13:17:46 ---------- Yazıldı @ 13:15:51 ----------

Kardeş soft format çek düzelir

gonkesen

Üye
bir süre önce telefonumu bilgisayara bağlayarak güncelleştirmiştim ve ardından USB KABLOSUNU CİHAZA BAĞLAYIN uyarısı vermeye başladı. Tamam butonuna tıklıyorum 15 sn sonra yeniden bu uyarıyı veriyor. usb kablosunu bağlayınca ise cihaz desteklenmiyor bağlantı kesildi diyor.

beytoxxx

Üye
benim n73 açılmıyor daha önceden açılıyodu ama sonra kendi kendine kapandı açtım tekrar kapandı bir kaç defa daha böyle oldu telefon bi kapandı bidahada açılmadı lütfen yardım et

selimcagri

selimcagri

Üye
arkadaş nemesis ile orjinal fw üzerine CFW-MOD-HACK kurulurmu ve sistem ayarlarını uygulamalara bi etkisi olurmu şimdiden tşk
bide model 5800 versiyon v52.0.007

__piranha__

__piranha__

Üye
şu anda piyasada c6-01 için belle var mı

selimcagri

selimcagri

Üye
cevap yokmu

Üst Alt