5800 ve SYMBIAN TELEFONLAR IÇIN HERŞEYI BANA SORUN

Sponsorlu Bağlantılar

dreamertr

Üye
ben bi tane cfw yükledim "Sunrise_V1.3.2_3D_by_NomadCRY.rar" üç dosya verdi

* f@tih's-RM-356_51.0.006_026_000_U01.uda.fpsx
* RM-356_51.0.006_prd.rofs2.V01
* RM-356_51.0.006_prd.core.C0r

4-
MCU Tıklayın. Pencere Açılacak RM-356_51.0.006_prd.core.C0r dosyasını seçin.

5- PPM Tıklayıp RM-356_51.0.006_prd.rofs2.V01 Seçin.
6- Ape Variant Tıklayıp RM-356_51.0.006_026_000_U01.uda.fpsx Seçin.
7- Şimdi FLASH'a Basın

AYNISINI HARFİ HARFİYEN YAPTI Bİ NOKTADA USB BAĞLANTISININ KESİLDİĞİNİ GÖSTEREN SESİ DUYDUM SONRA TEKRAR GÖRDÜ VE DEVAM ETTİ İŞLEME, DAHA SONRA HERŞEYİ YÜKLEDİ VE AŞAĞIDAKİ HATAYI VERDİ. ACABA SORUN NEDİR VE BUNU NASIL GİDEREBİLİRİM

Processing C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\Sunriseeeeeeeeeeeeee\f@tih's-RM-356_51.0.006_026_000_U01.uda.fpsx...
Rebooting...
Finishing CMT session...
Restarting CMT...
Pooling phone...
Phone not found...
Second try...
Phone not found...
Done!

mellosh

Üye
foursquare uygulamasına login olamıyorum:( önceden formattan önce yani bağlanma yeri çıkardı şimdi o çıkmıyor,network session error diyerek girmiyor. yarın şehirdışına çıkıcam bu uygulama çok lazım olacak bana. çok acil yardım:(

truthofeyes

Üye
benimde bi sorum olacak haritalardan navigasyona girdigim zaman konumumu bulmuyor bulsada farklı yerler çıkarıyor

eyupakkoc

Üye
ne dosya indirdiysem açmıyor neden bilinmeyen dosya biçimi diyor

alimutar

Üye
şu balonlu smsi sormak istiyorum 5800a uyan bi program var mı?

RonnsenBob

RonnsenBob

Üye
adam banlı hala soru soruyosunuz:locked:

pasa_zade

Üye
kardeş skyfire yükledim ama bağlanmıyo yardımcı olabilirmisin bi forumda okudum proxycap 1.30 programından bahsediyordu programı telefona kuramadım sende varmı....

runman123

runman123

Üye
kardeşim bende bir nokia 5800 telefonum var ama makinanın hafızasını boşaltmak ve birazda yükseltmek istiyorum yardımcı olabilirmisin ?
onun yanı sıra birazda kıvrak ve seri çalışması için ne yapabilirim ?:bilmm:tşk:

-ORKA-

-ORKA-

Üye
benimde bi sorum olucak benim 5800 rın ekranı net ışıklı değil aynı telefon arkadaşımda var ekranı gayet parlak ve güzel gösteriyo benim ekran parlak değil ekran ışıgını tam yaptım ama yine değişmedi sence ne olabilir :hmmm
yansanayi ekran takılmıştır orjin dokunmatikte soluk gösterir hatta baya karanlıktır

DumanAys

Üye
5800larda sms engelleme ve arama engelleme nasıl oluyor kardeş

komut

Üye
nokia 5800 xm wifi den video genel olarak dizi sitelerindeki videoları açmak için program varmı ? flv player galiba

hakanbalari

Üye
5228 için sisx formatında hack , video oynatma ve widget programı var mı varsa nereden bulabilirim ?

fatoss1

Üye
Bana twitter'da resim paylaşabileceğim bi çevrimiçi paylaşım programı önerir misiniz

tekin89

Üye
5800 kırmızı telefonum var sibian belle hackli ama eski halıne çevirmem lazım nasıl yaparım

isyanqar_01

isyanqar_01

Üye
kardeş modifiye fwleri ndn phoenixle kuramıyoruz tel 5800 xm.

x-scarface

x-scarface

Üye
milletin ne kadar derdi varmış yahu :kop2:

ali_baba35

Üye
kalibrasyon ayarı yap

---------- Eklendi @ 01:13:12 ---------- Yazıldı @ 01:10:07 ----------

sen sor kardeş cevaplarız

----------Eklendi @ 11:32:11 ---------- Yazıldı @ 11:29:57 ----------

evet kardeş aynı sorunvar ama calışıyorum bunuda hallederiz
kalibrasyon ayarı yapın