5800 ve SYMBIAN TELEFONLAR IÇIN HERŞEYI BANA SORUN

Sponsorlu Bağlantılar

blackmilk13

Üye
merhaba c5-06 kullanıcısıyım telefonuma reset attıktan sonra içindeki orjinal facebook twitter youtube gibi dosyalar silindi orjinal dosyaları yada ona benzer kullanılır dosyaları nerden bulabilirim ?

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
5800 da dosbox ile win95 i açiyorum, açiliş ekrani geliyor ama yetersiz bellek diyor nasil yaparim???

telefon hafizasindaki boş yer: 64.7mb
ram:63.88mb

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
merhaba c5-06 kullanıcısıyım telefonuma reset attıktan sonra içindeki orjinal facebook twitter youtube gibi dosyalar silindi orjinal dosyaları yada ona benzer kullanılır dosyaları nerden bulabilirim ?
ovi mağazaya yada forumda uygulamalar bölümüne bir göz atın derim.

http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-diger-internet-uygulamalari/

- - - Eklendi - - -

5800 da dosbox ile win95 i açiyorum, açiliş ekrani geliyor ama yetersiz bellek diyor nasil yaparim???

telefon hafizasindaki boş yer: 64.7mb
ram:63.88mb

dosbox kullanmadığım için bilgim yok. Bir ara niyetlendim ama windows linkleri kırıkti.
Size temiz bir hard format (telefon ve hafıza kartına ama yedekleme yapmayı unutmayın) ile yeniden kurmanızı önerebilirım. Yada konuyu uyguladığıniz yerdeki konu sahibi ile irtibata geçmeniz de çözüme ulaşmak için bir adım olabilir.

kemsaf

kemsaf

Üye
nokia c5-03 telefonumdaki qt yi yanlışıkla sildim nasıl geri yükleyebilirim yardımcı olabilmisiniz

kerhan

Üye
hocam nokia e71 kullanıyorum

1 aydır foursquare indirip kuramıyorum denemediğim yok kalmadı

bigün program dondu her zamanki gibi sildim ve telefondan nokia mağazaya girip foursquare arattım

1 aydır sürekli aratıyorum ama foursquare göstermiyor

internetten program dosyalarını buldum attım pc suitle telefona yok yemedi ne yapmam gerekiyor ?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Yüklü uygulamaları silmek ve yüklemek kaldırmak geride artıklar bırakır. Telefona ve hafıza kartına yedekleme yapıp telefona hard format aradanda hafıza kartına format çekmenizi tavsiye edeceğim ama format sonrası oyun uygulama kurma işkencesi de bu işin cabası olacak :)
benim önerim bu yönde olacak ama başka arkadaşlarda öneri sunabilir o yüzden beklemek lazım biraz.

fuqsi

Üye
android sistemli telefonların ekranda şekil çizerek telefon tuş kilitleri açılıyor nokia c6 01 içinde böyle bir program varmı yardım edebilir misiniz lütfen

enesblt

enesblt

Üye
android sistemli telefonların ekranda şekil çizerek telefon tuş kilitleri açılıyor nokia c6 01 içinde böyle bir program varmı yardım edebilir misiniz lütfen

Kardeşim o Mazelock.ara kolay bulursun
Ben kullanıyorum

sezery41

Üye
sorum olacak 5800ile ilgili ôzel mesaj atarmısınız...yeniyimde.?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
sen sorularını sor bizler yardım ederiz.

muharremk

Üye
merhaba ben internetten video izleyemiyorum youtube harici ondan başka hiçbiryerde izleyemiyorum opera miniyi 5800 indirsek izleyebilirmiyiz bana nasıl yapmam gerektiğini ve nasıl opera miniyi bula bileceğimi söylermisin teşekkürler

- - - Eklendi - - -

lütfen bir cevap

Chatlack007

Chatlack007

Üye
WhatsApp kurdum numara kısmına geliyor . Numarayı yazıyorum başlatılıyor kısmında takılıp kalıyor devam edemiyorum bir türlü . Sürekli başlatılıyor yazıyor.

ido42

Üye
5800 ı nasıl hackleyebilirim bi yardımcı olabilirmisiniz pc den mi oluyor yoksa direk telefondan da yapılabiliyor mu

ynk67

ynk67

Üye
Ben 5800 kullanıyorum ve yeni ev teması istiyorum. Bu ev temasında widget kullanabilmek istiyorum. Temam Evolve, buna uygun bişey olsun. Yardımlarınız için:tşk:

Süleyman

Süleyman

Üye
Ben 5800 kullanıyorum ve yeni ev teması istiyorum. Bu ev temasında widget kullanabilmek istiyorum. Temam Evolve, buna uygun bişey olsun. Yardımlarınız için:tşk:

widgetli ev ekranı istiyorsan c6 port şart :oke:

ottomania090

Üye
hocam merhaba ben de 5800 kullanıyorum. güncelleme yapmıyordu v57 den sonra güncelleme bulmuyordu o sorunu telefon kodunu değiştirerek hallettim. ama yeni yüklenen sürümüm v60.0.003 bu sanırım S60v3 demek oluyor ama forumlarda S60v5 den sürekli bahsediliyor benim sürümümün bi üst versiyonu daha var mı varsa nasıl güncelleyebilirim. şimdiden teşekkürler

Süleyman

Süleyman

Üye
hocam merhaba ben de 5800 kullanıyorum. güncelleme yapmıyordu v57 den sonra güncelleme bulmuyordu o sorunu telefon kodunu değiştirerek hallettim. ama yeni yüklenen sürümüm v60.0.003 bu sanırım S60v3 demek oluyor ama forumlarda S60v5 den sürekli bahsediliyor benim sürümümün bi üst versiyonu daha var mı varsa nasıl güncelleyebilirim. şimdiden teşekkürler
v60.0.003 ün s60v3 olduğunuda nerden çıkardın. 5800 telefonu s60v5 işletim sistemine sahiptir. s60v3 daha düşük telefonların işletim sistemidir. 5800 ile alakası yoktur :D

Üst Alt