5800 ve SYMBIAN TELEFONLAR IÇIN HERŞEYI BANA SORUN

Sponsorlu Bağlantılar

beatboxqwe

Üye

game api yüklü olduğu için o hatayı alıyorsun yükleyeceğin oyunu siscontentle parçala apiyi çıkar paketle öyle yükle ya da cfw kullanıyorsan değiştir veya rofsundan bileşenleri temizle :oke:

Api yi nasıl çıkarsam diye düşünüyordum teşekkür ederim :)

- - - Eklendi - - -

Api yi nasıl çıkarsam diye düşünüyordum teşekkür ederim :)

Ama şu an bilgisayara geçemiycem başka bir yolu yok mu?

- - - Eklendi - - -

Bi de şu cfw kurmayı biri detaylı olarak anlatabilir mi nokia suit ve telefon arasında bağlantı kuramıyorum

d4rkm3n

Üye
Benim de bir sorum olacak telefon kendi kendine internete baglanıyor ve her defasında 6,36 kb internetten gidiyor bu olay 2 saatte bir oluyor çözüm bulan var mı _??

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Benim de bir sorum olacak telefon kendi kendine internete baglanıyor ve her defasında 6,36 kb internetten gidiyor bu olay 2 saatte bir oluyor çözüm bulan var mı _??

Büyük ihtimalle E mail ya da WhatsApp yüklüdür. WhatsApp için LeStartStop yükle.

d4rkm3n

Üye
E mail yüklü değil ayrıca whatsapp dediğiniz programı anlayamadım öyle bi uygulama program yüklü değil uygulamalarda

oguzmaxi06

Üye
asha 311 icin sensor uygulamalari yuklenirmi ?

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
E mail yüklü değil ayrıca whatsapp dediğiniz programı anlayamadım öyle bi uygulama program yüklü değil uygulamalarda

O zaman internete bağlanan bir uygulamanız vardır. O uygulamayı silin düzelecektir.

d4rkm3n

Üye
Bende O uygulamayı arıyorum ama yok hatta uygulama yöneticisinden suit ayarlarından hepsinin internetini kapattım degişen birşey yok

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
O zaman format at.

menuri1988

Üye
sl arkadaşlar 5800xpressmusic tlimi modem olarak kullanıyordum daha önce ancak pc format attıktan sonra pc suiti kurdum fakat modem olarak görmiyo bana yardımcı olun lütfen.

jkjk1212

Üye
ben bolt browser yükledim network hatası veriyo yardım edin 5800 kullanıyorum wifi bağlıyken bu hatayı veriyodu

- - - Eklendi - - -

ben bolt browser yükledim network hatası veriyo yardım edin 5800 kullanıyorum wifi bağlıyken bu hatayı veriyodu

d4rkm3n

Üye
tekrar format atıp uğraşmamak için soruyorum böyle birşeyle karşılaşan varmı diye

yunus4554

yunus4554

Üye
5800 pcye bagliyom nokia pc suid ile ama nete cok yavas giriyo hizlandirmanin yolu var mi

ironikdepresif

Üye
Merhaba kolay gelsin acaba c6-00 için telefonu hafifletecek bi cfw var mi

mardinn

Üye
hafıza kartına şifre koymuşum ilk defa telefona format attım ve şifre istiyor biçimlendirme haricinde yapılabilecek birey var mi

- - - Eklendi - - -

hafıza kartına şifre koymuşum ilk defa telefona format attım ve şifre istiyor biçimlendirme haricinde yapılabilecek birey var mi

romanci05

romanci05

Üye
5800 kullanıcısıyım. Telefonum hackli. Aldığım günden beridir sorun yaşamıyordum ama son 1 haftadır arama yapamıyorum. Arama yapınca telefon kendiliğinden kapanıyor. Beni arayanlarla rahat rahat konuşuyorum. Ben arama yapınca telefonu karşı taraf açınca en fazla 3 sözcük söyleyebiliyor, telefon anında kapanıyor. Şarj sorunum yok. Bilgi verebilir misiniz.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
5800 kullanıcısıyım. Telefonum hackli. Aldığım günden beridir sorun yaşamıyordum ama son 1 haftadır arama yapamıyorum. Arama yapınca telefon kendiliğinden kapanıyor. Beni arayanlarla rahat rahat konuşuyorum. Ben arama yapınca telefonu karşı taraf açınca en fazla 3 sözcük söyleyebiliyor, telefon anında kapanıyor. Şarj sorunum yok. Bilgi verebilir misiniz.
Bilgilerini yedekleyip ya soft format at, ya da son yazılımı tekrar yükle...

romanci05

romanci05

Üye

Bilgilerini yedekleyip ya soft format at, ya da son yazılımı tekrar yükle...

Öncelikle ilginize teşekkürler Sayın Emrgncy112,

Son yazılımdan kastınız işletim sistemi sanırım. Bende aynısını düşünüp 3 kere flaşlamıştım ama sorun değişmemişti. Sadece dün akşamdan beridir telefon normal çalışıyor, fakat bu seferde şarj dayanmıyor. bugün pili şokladım ve bekliyorum akşama şarj bitecek mi diye.

TKC'nın işletim sistemi yüklüydü. Şu anda ise Hakanguven arkadaşımızın Symbian Belle si yüklü. TCK yüklüyken bu sorun başlamıştı.

19952010

Üye
5800 ın alt modeli olan 5228 kullanıyorum. Hard format atıcam ama güvenlik kodunu unuttum hard format attıktan sonra açılışta kilit kodu soruyor mu bilenler acilen yazabilir mi çok acil

Üst Alt