5800 ve SYMBIAN TELEFONLAR IÇIN HERŞEYI BANA SORUN

Sponsorlu Bağlantılar

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Öncelikle ilginize teşekkürler Sayın Emrgncy112,

Son yazılımdan kastınız işletim sistemi sanırım. Bende aynısını düşünüp 3 kere flaşlamıştım ama sorun değişmemişti. Sadece dün akşamdan beridir telefon normal çalışıyor, fakat bu seferde şarj dayanmıyor. bugün pili şokladım ve bekliyorum akşama şarj bitecek mi diye.

TKC'nın işletim sistemi yüklüydü. Şu anda ise Hakanguven arkadaşımızın Symbian Belle si yüklü. TCK yüklüyken bu sorun başlamıştı.
Bazı cfwler de bu hatalar olabiliyor, sorunun düzelmesine sevindim...

- - - Eklendi - - -

5800 ın alt modeli olan 5228 kullanıyorum. Hard format atıcam ama güvenlik kodunu unuttum hard format attıktan sonra açılışta kilit kodu soruyor mu bilenler acilen yazabilir mi çok acil
Hard formatta açılırken kilit kodu sormuyor yanlış hatırlamıyorsam, ayrıca sorsada bu kod yeni kod olur ki; o da 12345 dir.

barisgizem

Üye
telefonum hackli, oviyi güncelleyemiyorum, güncelleme tam sona gelince telefon reset atıyor ne yapmalıyım ? Son ovi sürümüne kadar sorunsuz güncelleyebiliyordum hackli olmasına rağmen, fakat son sürümü aylardır güncelleyemedim lütfen yardım çok acil

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye

Bazı cfwler de bu hatalar olabiliyor, sorunun düzelmesine sevindim...

- - - Eklendi - - -

Hard formatta açılırken kilit kodu sormuyor yanlış hatırlamıyorsam, ayrıca sorsada bu kod yeni kod olur ki; o da 12345 dir.

benim 5800da kaç kere eski kodu sordu alırken yazılım attırdım yoksa sıkıntı idi

szakn

Üye
dostum dershanedeki wifiye bağlanabiliyorum ama internete giremiyorum bağlandıktan sonra EASY WLAN diyo bunun bi çaresi var mı?

canerxxfb

Üye
windows 8 launcher arıyorum ama bulamıyorum yardımcı olur musun kardeş

mustafa7o

mustafa7o

Üye
madem herşeyi biliyorsun bende bi soru soraryım. n97 mini de ana ekrandan saati nasıl kaldırabilirim?

countra

Üye
5800 modem olarak kullanamıyorum.. Şebeke hatası diyor bilgisayar,

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
pc ye ne ile bağliyosun ve hangi program kullanıyosun

CEMO49

Üye
Ram i E hafızaya nasıl yönlendirebilirim acaba

Emrgncy

Emrgncy

Üye
madem herşeyi biliyorsun bende bi soru soraryım. n97 mini de ana ekrandan saati nasıl kaldırabilirim?
cfw ile...

- - - Eklendi - - -

5800 modem olarak kullanamıyorum.. Şebeke hatası diyor bilgisayar,
operatöründen kaynaklı olabilir...

- - - Eklendi - - -

Ram i E hafızaya nasıl yönlendirebilirim acaba
Onun için mod olacak galiba ama bende yok...

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
n97 kullanıyorum ve daha once hıc cfw ofw ıslerıne bulasmadım telefoonu sıfır olrak aldım sadece 1 kere yazılım guncelledım. Hard format atsamda duzelmıyor artık sureklı yazılımsal hatalar donmalar kapanıp acılmalar yasıyorum.. Ne yapmam gerek ?

jr_jamis

Üye
yaw gardas senden bi ricam var android te olduu gibi canli duvar jagidini nasil yapa bilirim 5800xm e c6 yuklu

aliyavuzer

Üye
kardeş bana 5800 kullanabilecegim resim kilitleme programı lazım link verebilirmisin... sağol

crazyumut95

crazyumut95

Üye
Arkadaşlar whats app ın hafıza kartına kurulabileni var mı acilllll

batuhan42b

Üye
androitdeki puo oyunu var bi bebek geliştirme biliyorsunuzdur o oyun 5800 için olanı varmı veya ona benzer geliştirme oyunlarından 4 tane atarsanız co k sevinirim kolay gelsin

yasin_ts

Üye
s.a internet hafızası dolu dıyip duruyor önbellek çerezler filan hepsini siliyorum ama 2 dakka sonra yine dolu diyor.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
s.a internet hafızası dolu dıyip duruyor önbellek çerezler filan hepsini siliyorum ama 2 dakka sonra yine dolu diyor.

Ram yetersiz kalıyor...

internette gezinirken opera mini kullan...

mest_54

Üye
5800 anolog saat proramı lazımdı dostum

Akıncı

Akıncı

Üye
Desk clock var wigdet bölümüne bak.

gok-syn

Üye
5800 kullanıcısıyım. Belle shel yaptım, viberi yüklerken bir süre sonra yüklenemedi yazıyor. her yerde aradım bir şey yazmıyo. Acaba varmı bildiğinz bişey?

Üst Alt