5800 ve SYMBIAN TELEFONLAR IÇIN HERŞEYI BANA SORUN

Sponsorlu Bağlantılar

pulzay

Üye
5800 kullanıcısıyım HİÇ BİRŞEY yapamıyorum. Nokia 5800 için yapılmış temaları telefonuma yüklediğimde uyumlu değil diyor fakat insanlar kullaniyor bunu.Daha önce hacktır felan hiç birsey yüklemedim.Yardımcı olabilirmisin?

ademkuzu

Üye
c503 kullanıyorum müzik yapma yada djlik uygulaması var mı teşekkürler

handy cafe

Üye
5800

--------------- Ekleme ---------------

5800 kullanıcıları burada paylaşım yapsın:oke:

Ya bana 5800a uygun sertifika hatası vermeyen bir video oynatıcı indirme sitesi söyle bıktım bu telefondan

Akıncı

Akıncı

Üye
sertifika hatası alıyorsanız telefonu hackleyiniz

Köksal2

Üye
symbianda imei değiştirmek nasıl yapılıyo

coolrhymer

Üye
bu launcher i nasıl kuruyoruz telefona zip klasörden bişeyler çıkıyor ama kurma işlemini yada nereye atacağımı bilmiyorum yardım lütfen

karakartal77

Üye
5800 expres muzik ses nasil yükseltilir lütfen yardim???

ferhat_bayhan

Üye
mrb. benim 5800 expresmusic tlfdan konuşma yapınca 60 dk sınırı var. 60 dk dolunca tlf otamatik kapanıyor. nasıl çözebilriz?

ferhat_bayhan

Üye
tlf konuşması kesiliyor. ve avea kulanıyorum ama hattan deil galiba çünkü konuştugum kişide avea ve onun tllfda böyle konuşmalar kesilmiyor.

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
tlf konuşması kesiliyor. ve avea kulanıyorum ama hattan deil galiba çünkü konuştugum kişide avea ve onun tllfda böyle konuşmalar kesilmiyor.
Telefonla alaklı olduğunu sanmıyorum, farklı bir hat takıp birde onunla dene...

eceaydin

Üye
N97 son surumunu pc olmadan yuklene bilirmi. Guncellemeden nasıl yapılır. Guncelleme prosunda sorun var.

eceaydin

Üye
Son surumu nedir

Mete321

Üye
merhaba hocam telefonum c6
sorunum şöyle başladı telefonu lavabonun üstüne koymuştum lavabonun üstünde de su varmış teli elime aldığımda bataryasının arkasına kadar su geçmiş.
bataryayı çıkardım kuruttum filan pirince attım. sonra çıkarıp taktım tel açılmıyor.
he bu arada teli 1 gün kurutmadan sonra şarza taktım telefon titreşiyordu ama açılmıyordu
batarya sorun var diyerekten yeni batarya aldım. tel bu sefer açılıyor ama the phone start up failed hatası veriyor sonra kendini açık kaldığı sürece restart lıyor. ne yapmam gerek fikir verirmisin.
he bu arada teli 1 gün kurutmadan sonra şarza taktım telefon titreşiyordu ama açılıyordu(bataryayı almadan önce)

Akıncı

Akıncı

Üye
hard format at

kaynarhan

Üye
ABİCİM xpressnote 5800 da çalışmıyor. phytonda yükledim. run time istedi. onuda yükledim. gene olmadı.

ibolum

Üye
ben opera mini ile internette gezinirken bi fotoğrafa basılı tutup görüntüyü aç dedikten sonra görüntü açılıyor ama ekrana sığmadığı için sağa falan yada sola doğru hareket ettirmem gerekiyor ama etmiyor önceden böyle değildi görüntü açıldıktan sonra hiç hareket ettiremiyorum nedeni nedir acaba

Üst Alt