5800-Nokia Belle--İki Farklı Fw'ın 1.HAZIR!!

Sponsorlu Bağlantılar

ua_mustafa_20

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]:-)[/SIZE][/COLOR]

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
Yazdıklarımı uyguladın mı ?

ceyhuncu

Üye
Sdeoo bu menü tuşunun işlevselliğini kazandırıp bide kaptama düğmesini işlevselliğini kazandırıp tekrar yayınlasan sıkıntı olur mu?

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
1-Kapatma tuşuna bir kez mi bastınız?Basılı tutunca kapanır.

2-Kral_kro telefona hard reset atın.Ardından ilk açılışta ayarlarınızı hızlıca yapın.Daha sonra Replace Hs ekranı gelecek.Bekleyin ve bir şeye dokunmayın.Ardından 2 Applications Installed yazısını görürsünüz.Sonra telefon yeniden başlar.Ekranda Belle yazar ardından Telefon kullanıma hazır!!

3-İşlevsiz Menü tuşu ve bunun gibi pek çok hata giderilip,1.5 Saate fixlisi hazır olacaktır.

- - - Eklendi - - -

Ovi Maps içinse sonradan kurun.Ayrıca yazılımda qt yüklü gelir.

- - - Eklendi - - -

2. CFW'yi nasıl buldunuz.Deneyen var mı?

ykpknl

ykpknl

Üye
1-Kapatma tuşuna bir kez mi bastınız?Basılı tutunca kapanır.

2-Kral_kro telefona hard reset atın.Ardından ilk açılışta ayarlarınızı hızlıca yapın.Daha sonra Replace Hs ekranı gelecek.Bekleyin ve bir şeye dokunmayın.Ardından 2 Applications Installed yazısını görürsünüz.Sonra telefon yeniden başlar.Ekranda Belle yazar ardından Telefon kullanıma hazır!!

3-İşlevsiz Menü tuşu ve bunun gibi pek çok hata giderilip,1.5 Saate fixlisi hazır olacaktır.

- - - Eklendi - - -

Ovi Maps içinse sonradan kurun.Ayrıca yazılımda qt yüklü gelir.

- - - Eklendi - - -

2. CFW'yi nasıl buldunuz.Deneyen var mı?
denicem haber veririm

ceyhuncu

Üye
Helal olsun sana sdeoo sözünün eriymişsin :)

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
bişe deil :)

ceyhuncu

Üye
Şimdide n97 portuna geçti belle shelle girerek kullanıyorum bu cfw den ben bişey anlamadım normal bir cfw ye belle shell kurup kullanmak gibi normal cfw ye girmeyi engelleyebilseydin daha güzel olurdu :)

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
fixlisini bekliyoruz

omer9035

Üye
kurdum arkadaşım güzel olmuş birkaç küçük hata var ve tavsiyem içindeki yardım hakkında vs gibi herşeyi silersen çok daha iyi olur bir de tema da anna ikonlu bir temayla değiştirilip diğer 5 tane tema silinirse çok iyi olur onun dışında 25 - 27 mb arası ram oluyor dediğim gibi gereksizler silinirse ram miktarı yükselir ve ram sıkıntısı hiç kalmaz düşüncesindeyim şimdilik gözlemlerim bunlar

ceyhuncu

Üye
*#0000# basinca direk n97 portuna atiyor belle shelle gelip tekrardan uygulamalardan girmek zorunda kaliyorum bide menü tuşu çalişmiyor bunuda daha önce belirttim kapatma düğmesine basiyorum ve kapat yeniden başlat genel ses siz gibi menü gelmiyor bunuda belirtmek isterim basili tutunca telefonu direk kapatiyor.

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
Temayı v2 de değiştiririz.Şimdilik temalar bu.Yardım silinecektir.haberiniz olsun

- - - Eklendi - - -

Üzgünüz ama Fix li halinde açılış dosyaları orjinal.Kabul ediyor musunuz?

- - - Eklendi - - -

Birde temalar Anna ile değiştirilebilir.Sonradan kurulabilir Anna Teması veya Belle Teması.Birde Symbian Latino'cular Cfw'da 536Mhz cpu diolar.Nasıl yaptılar acaba?

FIXLI DOSYA 1 SAAT'E HAZIR.UPLOAD HIZI DÜŞERSE 30 DAKİKA GECİKEBİLİR.

- - - Eklendi - - -

Port atma olayını çözeceğiz.C6 PORT kullanacağız.Sil baştan.1.5 Saate hazır.Yakında da shellsizi gelecek bunların

ceyhuncu

Üye
İnşallah hadi bakalım kolay gelsin :)

- - - Eklendi - - -

c6 v42 kullan bari rambo ft nin temiz portunu o hatasız sayılır

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
onu kullandık
Asphalt 4 HD oyununu akıcı oynanabilir. Yalnız şuna şaştım.C6 port ta(modsuz)kastı ofw de kasma 0 :)

FW 55 DK YE HAZIRRR

- - - Eklendi - - -

2. firmware yapımına başlandı.Bu firmware tek ev ekranlı fakat daha iyi....N97V30 PORT üzerine üstelik türkçe klavye ile!

lazye

lazye

Üye
onu kullandık
Asphalt 4 HD oyununu akıcı oynanabilir. Yalnız şuna şaştım.C6 port ta(modsuz)kastı ofw de kasma 0 :)

FW 55 DK YE HAZIRRR

- - - Eklendi - - -

2. firmware yapımına başlandı.Bu firmware tek ev ekranlı fakat daha iyi....N97V30 PORT üzerine üstelik türkçe klavye ile!

süper dostum başarılarının devamını dilerim on numarasın ;)

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
1.SİNİN UPLOAD'una başlandı.Sıra 2 de.

lazye

lazye

Üye
pm'ne bak istersen .D

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
belle ev ekranlının linklerini yeniledik

yanlizsevdali

Üye
mrb hataları düzeltip uplod eddinizmi

Elfemsi44

Üye
kardeş. Belleye türkçe klavye eklenicek mi? Yani alt sayısal tuş takımından türkçe yazabilcez mi? Bu kapanma falan bunları halledersen tadından yenmez.

Üst Alt