5800-Nokia Belle--İki Farklı Fw'ın 1.HAZIR!!

Sponsorlu Bağlantılar

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
5800-Nokia Belle--İki Farklı Fw'ın 1.HAZIR!!
5800-Nokia Belle(3-6 Arasında Değişebilen Ev ekranı seçenekleriyle)

GÖRSEL MODLAR;
1-Belle Shell entegresi yapıldı ve Belle Shell ev ekranı 1.ev ekranı olarak seçildi.Diğer eski ev ekranı silindi.
2-Nokia Belle açılış ekranı ve kapanış ekranı entegre edilidi.
3-Nokia Belle'nin açılış zil tonu eklendi.(C7 Belle'Nin fw dan alındı)
4-Genelde menüde Belle İkonları

PERFORMANS MODLARI ve OYUNLAR;
1-Render kalitesi 1.seviyeye çıkarıldı
2-Tüm gerekli cpu ve performans optimizasyonu yapıldı.En ufak kasma yoktur.Olursa da malum 434 Mhz işlemci hızındandır.
3-Ram açılışta 53Mb.Fakat cihaz kullanıldıkça 30-40Mb arasında değişir.
4-Global Race entegre edildi.
5-Bounce silindi.

NOT:Kurulumdan sonra ilk ayarlamalarınızı hızlıca yapın sonra bekleyin çünkü Replace Hs With Belle Shell açılır.Sakın bir şeye dokunmayın.Çünkü 2 Tane uygulama kuracak.Bunlar yapıldıktan sonra ekranda 2 Applications Installed demelidir.Ve ardından cihaz yeniden başlatılır.Ekranda Belle yazar.Biraz böyle bekler ve telefon açılır.Umarım Beğenirsiniz.Bulduğunuz hataları(olmayacaktır ama)yazmaktan da çekinmeyin.

www.youtube.com/watch?v=kqR4lvXjAxU ---Buna sahip olacaksınız!(Ekran görüntülerini vermeye gerek yok)

NOT:2. fw birazdan hazır.Tek ev ekranı olacak.

Not:Firmware'larda bir eksiklik görürseniz buraya yazınki düzeltip,linkleri yenileyelim

LİNK1-Son Aşamasındadır.(Belle Ev ekranı olan)
Ama geliştirmek isteyen ve fw de neler olduğunu görmek isteyen için link ;

NOT:Eğer cihaz açılmazsa bana e-mail([email protected]) atın.Çözümü söylerim :oke:

2.CFW(Tek ev ekranlı fakat sorunsuz)
işte link(cihaz açılmazsa muhtemel startup.r14 dosyası çakışıyordur.Fixleyip sunarız.)

PERFORMANS,GÖRSEL VE DİĞER TÜM YAPILAN MODLAMALAR;
1-Nokia Belle Zil sesleri,Açılış ve Kapanış sesi,görüntüleri
2-Global Race
3-C7 PR2 Efektleri
4-Tamamiyle çalışan sorunsuz Belle İkonları
5-Göstermelik 600 Mhz
6-Tüm performans iyileştirmeleri ve cpu optimizasyonu
7-Kalemle yazım hızı maksimum
8-3.2 MP kameranız için 5 kat fazla zoom yapma
9-Eksikler giderildi.
Yazılımın içinde ufak bir hata bile yok.Klavye türkçedir.Linkler 2-3 güne Upload edilecektir.

• Beğen
Tepkiler: seyduna27, Cihanî Sultan ve 007yasar

Mert045

Mert045

Üye
Sana kimsenin inanacağını sanmıyorum. Daha önceki bootloader konusundan kaynaklaniyor :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Sercan1Yaman ve ceyhuncu
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
aynı cfw için niye sürekli konu açıyosun burda 1-2 konu açıp geçersin ama sen maşallah 4-5 tane konu açıyosun 1 konuda topla düzenli dursun bu ne böyle

• Beğen
Tepkiler: ByKatre, ceyhuncu ve anılbaran
Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
onun için çok üzgünüm.hepinizden özür dilerim.Ama ST ve ekibi Chayanne adlı proje(Bootloader ile ilgili)yi yapıyorlar.Ben de onların yaptığını varsayarak bir overclock programı tasarlıyorum şu an

---------- Eklendi @ 12:51:43 ---------- Yazıldı @ 12:51:18 ----------

öyle yaparım ozmn

mamix74

mamix74

Üye
hadi bakalım bekliyoruz ev ekranı nasıl olucak acaba

haqanguven

haqanguven

Üye
İsmi değiştirde benim konuyla çakışmasın ;)

• Beğen
Tepkiler: aliosman166

ceyhuncu

Üye
Bu arkadaş yine ortaya bişeyler atıcak ve yine fıs olucak gibime geliyor :)

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
1-fıs olmaz merak etme.Çünkü bootloader bana uzak bi konuydu ama artık yakın:)he ceyhuncu symbian C++ ile yazılmış bir sistem ve onun için çıkan programlar genelde C++ ile çıkıyor.Biz de C++ ile Overclock programı yapcaz.boyutu 4-6 mb olması bekleniyor.

2-Ev ekranı belle ev ekranı olacak ve değişebilecektir.Ayrıca OratSu ev ekranınıda entegre etcez.

mamix74

mamix74

Üye
1-fıs olmaz merak etme.Çünkü bootloader bana uzak bi konuydu ama artık yakın:)he ceyhuncu symbian C++ ile yazılmış bir sistem ve onun için çıkan programlar genelde C++ ile çıkıyor.Biz de C++ ile Overclock programı yapcaz.boyutu 4-6 mb olması bekleniyor.

2-Ev ekranı belle ev ekranı olacak ve değişebilecektir.Ayrıca OratSu ev ekranınıda entegre etcez.

belle gibi derken belle shelldeki gibimi

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
evt.aynn

ceyhuncu

Üye
Birden fazla mı olacak ev ekranı yoksa yine tek mi olacak pardon ama inşallah yaparsında bizleri utandırırsın kardeşim :)

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
birden fazla olacak.hem hersey tkr tkr islio 1 aya hazir

lazye

lazye

Üye
sdeoo arkadaş ana ev ekranında başka ev ekrnına yni 2. Ev ekranına widget eklenebilcek dmi ?

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
Evet.Eklenecek ama topu topu 8-9 widget war toplam :)

- - - Eklendi - - -

toplamda 3 ev ekranı olacak arkadaşlar

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
Overclock'a benzer bir şekilde Upakul'un CPU Modu ile İşlemciniz daha kararlı yapılacak ve en yüksek hızda çalışması denenecek ki 5800 için zaten en yüksek hız 434 Mhz.

- - - Eklendi - - -

Ram değeri en az 50-55 Mb olur çünkü belle arayüzünden bahsediyoruz

007yasar

007yasar

Üye
İnşallah yaparsınız da bir yenilik olur bizim için

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
resim ne zaman ekleyebilirsin ekran görüntüleri

dready112

dready112

Üye
Atalarımızın çok güzel bi sözü var "bir deli kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış."
bu sedoo adlı arkadaşın açtığı konuları tek tek okuyun da, açtığı her başlıkta boş yere vakit kaybetmeyin, bak mesela ben şu an bayağı bi vakit kaybetmiş oldum :)

• Beğen
Tepkiler: ceyhuncu
Mert045

Mert045

Üye
Şevkinizi kırmak istemem ama boşuna vakit harcamayın üstteki arkadaşın dediği gibi. Boşuna zaman kaybı yapmış olursunuz. Bu çocuktan birşey çıkmaz.

Sen sbsne gir güzel güzel puan al okuluna git sdeoo. Burda insanları kandırmayı bırak.Hadi eyvallah.

• Beğen
Tepkiler: ceyhuncu

Üst Alt