5800 Kullanıcılarının Birbirine Tavsiyeleri...Buyrun Arkadaşlar..

Sponsorlu Bağlantılar

tlgcn38

tlgcn38

Üye
    Konu Sahibi
Ücret ödemeden navigasyon yapmak için tüm ayarları yaptım ama bağlantı kurulamadı lütfen yeniden deneyin diyo. bu nasıl çözücem yardım edermisiniz. şimdiden saoLun.
bulunduğun alandan dolayı çekmiyodur.

ordujr

Üye
Arkadaşlar madem bu kdr 5800 Xm kullanıcısı bu konuya toplandı benimde sizlere bi sorum olacak.Geçenlerde forumda gördüğüm bi konuda 5800 Xm mavi ve kırmızı renklerinin fotoğrafları vardı ve fotoğrafta açıkca görülüyorduki mavi renkli 5800 kırmızıya oranla ekran kalitesi daha yüksek görüntü kalıtesi daha yüksek.Yani şimdi burada her rengini kullanan birsürü arkadaşım vardır lütfen bana söylermisiniz böyle bir şey varmı yani telefonun ekran kalitesi rengine göremi? Ben kırmızı almayı düşündüğüm için açıkcası biraz tereddütte kaldım.

Mechul_asi

Üye
Arkadaşlar ben real playerden online olarak hem tv hemde radyo dinlemek istiyorum ayarlar için yardım edin şimdiden teşekürler

tlgcn38

tlgcn38

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar madem bu kdr 5800 Xm kullanıcısı bu konuya toplandı benimde sizlere bi sorum olacak.Geçenlerde forumda gördüğüm bi konuda 5800 Xm mavi ve kırmızı renklerinin fotoğrafları vardı ve fotoğrafta açıkca görülüyorduki mavi renkli 5800 kırmızıya oranla ekran kalitesi daha yüksek görüntü kalıtesi daha yüksek.Yani şimdi burada her rengini kullanan birsürü arkadaşım vardır lütfen bana söylermisiniz böyle bir şey varmı yani telefonun ekran kalitesi rengine göremi? Ben kırmızı almayı düşündüğüm için açıkcası biraz tereddütte kaldım.
uzaktan yakından alakası yok o gördüğün fotoğrafların bir kusuru..

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar ben real playerden online olarak hem tv hemde radyo dinlemek istiyorum ayarlar için yardım edin şimdiden teşekürler
ben boyle bir program bilmiyorum ancak kardeş sitenin s60 programları bölümüne istekde bulunabilirsin

cirkinnprens

cirkinnprens

Üye
kardes x6 16gb kullaniyorum fena degil ama yavas.Bana kalirsa n73e devam benim eski tlde n73 idi kaya gibi telefondu

forward_murat

forward_murat

Üye
tlgcn arkadaşım önerler için tşk ama şu senın 5800 yüklediğin programlar bazıları sertifa istiyor nasıl halledicez bu konudada yardımcı olursan sevinirim tşk..

uzmburak

uzmburak

Üye
v52 icin cfw onerilerinizi alabilirmiyim:)

merverdi

merverdi

Üye
güzel emiğinize sağlık

emre_6795

emre_6795

Üye
tşkkk

selmangulec

selmangulec

Üye
Kardeş bunu nokia shoptan bulabilir miyim acaba ? yada nerden bulabilirim acil yardım edermisin bi çok hoş bişey ya!!

merhabalar ,
aslında o ürünü bulmak kolay ama sadece bu ise aradığın o zaman zor .. kendi kılıfı içinde satılıyor turkcell shoplar da ben öyle almıştım...

sadece bunu bulmak zor,eğer alıp satmak isteyen olmadıkça... kimse kabul etmiyor ... sadece bu parçasını satmayı ....

12 tl gibi fiyata almıştım kılıfını içinden dahil olarak çıkmıştı ....

saygılar...
selman
konya

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
teşekkür ederim de kutu içeriği ile ilgili video izlerken kutunun içerisinde çıkor diye gösterdi ama bilemiyorum bende yeni alacağım telefonu daha elimde yok...

selmangulec

selmangulec

Üye
teşekkür ederim de kutu içeriği ile ilgili video izlerken kutunun içerisinde çıkor diye gösterdi ama bilemiyorum bende yeni alacağım telefonu daha elimde yok...

bende o hataya düşenlerdendim ... bu dediğin ürün telefonun ilk çıktığı yılda kutunun içinden çıkmıştı.

ilk üretimde çıkan ;
-tv kablosu
-stand
-kılıf
-usb kablo uzun muş ozaman , şimdi kısa 5 cm ort. kablo ....

bildiğim şimdi çıkmayan ürünler arasında ürünlerdir....

bunu neden böyle oldu denirse;
nokia ilk yıllarında bu ürünün fiyatını yüksek sunduğunda çıkıyordu. ama fiyatını makul seviyeye indirebilmek için bu aksesuar düşürmesine gittiğini sanıryorum....

bu yüzden de bu aksesuarlar kutudan çıkmıyor. bende temmuz ayında aldım bu ürünü ... herkesde orj. sert kılıfını görünce alırken o ürünle karşılaştım... sitede satan var oda kılıfla satıyor. ama işe kargo biniyor , bulunduğun yerden alırsan kargo ödemezsin...

unutmadan söyleyim alırken paketi kontrol et, ben alıkren birisinin kinin içinde bu stand yoktu, neden yok dediğimde sanırım düşmüş oynamışlar demişti... yani eksik ürünü almanı istemem...

bir sevmediğim nokta ise, telefonun ekranını güneşte göremeyişim .. birde gps in ücretli olması ...

saygılar...
selman

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
bende o hataya düşenlerdendim ... bu dediğin ürün telefonun ilk çıktığı yılda kutunun içinden çıkmıştı.

ilk üretimde çıkan ;
-tv kablosu
-stand
-kılıf
-usb kablo uzun muş ozaman , şimdi kısa 5 cm ort. kablo ....

bildiğim şimdi çıkmayan ürünler arasında ürünlerdir....

bunu neden böyle oldu denirse;
nokia ilk yıllarında bu ürünün fiyatını yüksek sunduğunda çıkıyordu. ama fiyatını makul seviyeye indirebilmek için bu aksesuar düşürmesine gittiğini sanıryorum....

bu yüzden de bu aksesuarlar kutudan çıkmıyor. bende temmuz ayında aldım bu ürünü ... herkesde orj. sert kılıfını görünce alırken o ürünle karşılaştım... sitede satan var oda kılıfla satıyor. ama işe kargo biniyor , bulunduğun yerden alırsan kargo ödemezsin...

unutmadan söyleyim alırken paketi kontrol et, ben alıkren birisinin kinin içinde bu stand yoktu, neden yok dediğimde sanırım düşmüş oynamışlar demişti... yani eksik ürünü almanı istemem...

bir sevmediğim nokta ise, telefonun ekranını güneşte göremeyişim .. birde gps in ücretli olması ...

saygılar...
selman
thanks!.!.!.!

--------------- Ekleme ---------------

ya dün gittim evkurdan 5800 alacaktım 770 lira 10 ay dediler ''770'' lira :D bende çıktım gittim bu gün alıcam :D :D

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
akadaşlar şimdi ben 5800 aldım 1hafta oldu yada olmadı çok müthiş her istediğimi yapabiliyorum kutudan çıkmayan kılıfını film sehpasını vs vs buldum hepsini aksesuarlıyım ama msn programı bulamadım yardım ??

asi 53

asi 53

Üye
ya maçkolik bende çalışmıyo önceden çalışıyodu bugünlerde damarı tuttu açılmıyo yardım lütfen ya arkadaşlar

qL_BAYER

Üye
s.a arkadaslar
1) hala facebok dan video izleme sorunu cozulemedi mi?
2)ARKADASLAR BEN VODAFONE KULLANIYORUM INTERNETE UCRETSIZ GIRIYORUM (internet girdinizde WAP SERVISLERI "vodafone live" tikliyorum baglaniyor ayrica OPERA da da calisiyor)

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
5800 da mobilvizyon izleyemeyirom ayarlarını yaptımbi 10 gün önce izliodum şimid izleyemiyorum yardım pls.. :(

Üst Alt