5800 Kullanıcılarının Birbirine Tavsiyeleri...Buyrun Arkadaşlar..

Sponsorlu Bağlantılar

tlgcn38

tlgcn38

Üye
    Konu Sahibi
580 yeterince kalın zaten bide o koruyucuyu alırsam ne olur bilemem :D
evde kullanıyorum hiçbir şey olmuyo alışıyo insan valla.
dışarda veya canım sıkılınca çıkarıyorum.
tel arkası falan hiç çizilmiyo inş böle devam eder.
malum masaya koymak bile çiziyo orj.i yıpratıyo

OğuzcanAbi

Üye
film izlemek şahane

OğuzcanAbi

Üye
çok sıcaktı attım güzel bi film parkta izlideim

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
gps yi açmaya çalışmayın çalısmadıgını görünce sinirlenip sürekli onu yapmakla ugrasıosunuz

tlgcn38

tlgcn38

Üye
    Konu Sahibi
gps yi açmaya çalışmayın çalısmadıgını görünce sinirlenip sürekli onu yapmakla ugrasıosunuz

çalışacağını bildğim yerlerde: balkon ve sokakta açtığım için daha pek sorun yaşamadım.

OğuzcanAbi

Üye
ewde açıyorum sorun yok ama biraz hata payı oluyo

OğuzcanAbi

Üye
zaten şikayetim yok size tavsiyem gps antenini kapatmayın kullanırken

OğuzcanAbi

Üye
ewet yanındaki kitapcıkda yazıor baştan sona okudum

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
GPS bi türlü uyduyu görmedi ne n drive negarmin nede ovi hi birinde baglanamadı yanında başka bi telle saniyede hatasız görüo

tlgcn38

tlgcn38

Üye
    Konu Sahibi
GPS bi türlü uyduyu görmedi ne n drive negarmin nede ovi hi birinde baglanamadı yanında başka bi telle saniyede hatasız görüo
düşürdüysen falan gps antenin zarar görmüştür. 1defaya mahsus şebekeden bağlan kontürlü sonra şebeke gpsi kapat ben öyle yaptım ondan sonra çoğu yerde çekmeye başladı.

OğuzcanAbi

Üye
internet paketin warsa sorun olmaz bu arada tlgcn38 arkadaşlık isteği yolluorum

SilentOne

SilentOne

Üye
bnden size tawsiye msaj gondermek daha çok şarj yiyo :D

petrucci82

petrucci82

Üye
arkadaşlar ben yaklaşık 3 aydır spb shell isimli yazılımı kullanıyorum herkese tavsiye ediyorum 5800 ı çok seviyordum zaten bu program sayesinde daha da seviyorum..
olmazsa olmaz programlarım
*handy black list
*handy taskman
*spb tv
*spb shell
*opera mini 10
*youtube (kesinlikle tek bir takılma olmadan youtube izleyin)
*n drive
*garmin
*free un rar
*adobe reader
*quick office
*explorer (dosya yöneticisi) zip dosyaları açma özelliği de var
*el feneri
bunlar 5800 ı vazgeçilmez yapmaya yeter de artar.kimse lagaluga etmesin 460tl ye daha iyisi yok herkese iyi 5800lar...

OğuzcanAbi

Üye
bnden size tawsiye msaj gondermek daha çok şarj yiyo :D

mesajsız zaman m geçer bırak yesin sarj:ehe

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ben yaklaşık 3 aydır spb shell isimli yazılımı kullanıyorum herkese tavsiye ediyorum 5800 ı çok seviyordum zaten bu program sayesinde daha da seviyorum..
olmazsa olmaz programlarım
*handy black list
*handy taskman
*spb tv
*spb shell
*opera mini 10
*youtube (kesinlikle tek bir takılma olmadan youtube izleyin)
*n drive
*garmin
*free un rar
*adobe reader
*quick office
*explorer (dosya yöneticisi) zip dosyaları açma özelliği de var
*el feneri
bunlar 5800 ı vazgeçilmez yapmaya yeter de artar.kimse lagaluga etmesin 460tl ye daha iyisi yok herkese iyi 5800lar...

usta hangi youtube bizdede warda 1-2 program zero result dio video yok:hmmm

daniel_23

daniel_23

Üye
Ben orj. yok biliyodum :) Eminönünden aldım 5e ama tabiki orj değildir

başka tavsiyeleri olan?

v51i kurabilen kursun buda tavsiytemdir. hatta kavacıkta olan varsa geliyim benim tel.a da kursun :D

kayserideyim yoksa kurardım :D

KnHktn

Üye
5800 Şubat'ta aldım Nisan'da teknik servise verdim.
Açılış sesi haddinden aşırı şekilde az qelio,
Menülerdeyken cihaz kapanıp açılmaz hale qeliyo,
Tuş kilidi aç-kapa yaparken titreşim durmaksızın devam edio vs vs vs...

Teknik servis "yazılımdandır" dedi ve zaten yüklü olan yeni yazılımı tekrar kurmuşlar! Servisten qeldiqinin ikinci qünü aynı problemler devam etti.(sorunları buraya yazarak daha uzun bi yorum atmak istemiyorum fakat, karşılaştıqım problemlerin hepsini size özelden yazabilirim)
Şuan cihazı halen kullanıyorum ve problemler bitmek bilmiyor. Haa eqer tlfnun özellikleri için deqil de yalnızca arama, sms için felan kullanıyorsanız bi problem yaşamazsınız, fakat böylesi bi cihazı özellikleriyle birlikte kullanmayanın da neden aldıqına anlam veremem!
Velhasılı yazılım sorunlarım hiç bitmedi..!
Yeminle diyorum dün Teknosa'ya qittim Nokia'nın vazqecılmez kullanıcılarından olduqum için yeni cihazımda kararsızım ve X6'yı incelemek için elime aldım, tabii oraya qiden tüm müşteriler zırt pırt menülere qirip menüleri kapatma özürlü olduqu için tlfnu kapatıp yeniden açarak araştırmayı uyqun qördüm.
Görmez olsaydım :D tlf acıldı acılmasına da yalnızca ekrandaki "rehber" ve "numara çevir" menüleri haricinde hiçbir yere qirmedi. Menüye tıklıyorum ama cihazda tık yok!
Anladım ki Nokia artık kendini aşmış ama yazılım hatalarını aşamamış.
Hayatım boyunca kullandıqım cihazları sıralıyorum;
Nokia= 8100, 6110, 3310, 3330, 6630, 6680, N73, XpressMusic 5800...
Nokia'ya bu kadar düşkünken N73 ile proqramları kullanabilmenin süper zevkine varırken, dokunmatik evrenin en büyük şoklarını yaşadım...
Arkadaşlar yazmıslar, naviqasyon problemini felan ama bu cihazın tüm özelliklerini kendi yaşantımda işime yarayan ve en zor durumlarda bile özelliklerini kullanarak bu cihazı yapanlara dualar bile ettim. (Örneqin en önemli 2 qezimde İstanbul ve Adana'da yol bulmam için tam noktalara ulaşmayı bu cihazda hallettim, hem de hiç qitmediqim yolları, ve arkadaşım uzman çavuşluk sınavına qirdiqinde üye numarası lazımdı Allah'ın daqındaydık internet yoktu internete qirerek onu da halletmiştik)
Cihaz qüzel,özellikler şahane ama qelqörelim yaşanılan problemler ise qözardı edilecek kadar küçük deqil, sonuçta bi dünya markasını kullanıyorsun ve verilen 530 TL var! Bu parayı veriyorsam, cihaz da hakkını vermeliydi...
Ama burada beni tatmin edecek hiç kimse çıkmazsa artık Nokia uykusuna son vermek istiyorum.
Tek sorun soruyorum
Nokia X6 mı yoksa Sony Ericson Aino mu ?
İlqilenenlere şimdiden tşk (lütfen cihaz bilqisi olanlar yorum yapsın). :oke:

Üst Alt