5800 Kullanıcılarının Birbirine Tavsiyeleri...Buyrun Arkadaşlar..

Sponsorlu Bağlantılar

SilentOne

SilentOne

Üye
aynalı ekran koruyucu alcaktım almadııqm iyi olmuss

mersinmarina

Üye
5800 için sormam gerekenler var Allah rizası için birisi bana yardımcı olabılırmı? [email protected]

aycad35

Üye
5800 yeni aldım ve telefonla ılgılı hıcbırsey bılmıyorum :( ovimaps falan da yuklenmedı zaten. V51 dedıgınız ne onu hıc bılmıyorum :( Mukemmel telefon dıyenlere sadece bakıyorum cunku telefonun hıcbır ozellıgını bılmıyorum nenasıl olacak ne yapmam lazım :(

Progressivity

Progressivity

Üye
bol bol araştırcaksınn kimse annesinin karnında öğrenmiyo 5800'ı ben telefonu aldım 2hafta yoğun araştırmalar sonucu yavaş yavaş çözmeye başlamıştım tabi bundan benim daha önce symbian kullanmamamın etkiside var ama çaresi bol bol kurcalamak ve araştırmak

Esendağlı

Esendağlı

Üye
5800 yeni aldım ve telefonla ılgılı hıcbırsey bılmıyorum :( ovimaps falan da yuklenmedı zaten. V51 dedıgınız ne onu hıc bılmıyorum :( Mukemmel telefon dıyenlere sadece bakıyorum cunku telefonun hıcbır ozellıgını bılmıyorum nenasıl olacak ne yapmam lazım :(

V51 cihazda yüklü olan versiyondur.bunu görebilmen için menüden Telefon a tıkla oraya *#0000# yaparsan görürsün.güncelleme kontrolü yapman içinse aynı yerden seçenekler den güncelleme kontrolünü yapabilirsin.(wi-fi ile yap paran gitmesin)

aycad35

Üye
MApavri öncelikle teşekkür ederim yardımların için. v51 yüklendi şimdi telefona. Birşey soracaktım biri aradıgında melodiyle birlikte arayan kişinin ismi söyleniyor. Bu isim söyleme olayını nasıl kaldırabilirim acaba?

zillage

Üye
Satılan ekran koruyucularına güvenmeyenler telefonla birlikte gelen ekran koruyucusunun üstünde ki beyaz çizgileri pda kalem ile hafifçe kazıyabilirsiniz :bleh:

aycad35

Üye
Bir arkadaş telefon çalarken yüzüstü çevirdiğimizde sessiz olur demiş bende olmuyor bu ya :(

gusta

gusta

Üye
bende de olmuyor.. bnde denedim ama

aycad35

Üye
Tamam onu hallettım dondurme ayarlarını acık yapmak gerekıyormus. Ama o arayanın ısmını soyleme ısını hala halledemedım. Hem zıl sesı calıyor hem de ısmı soyluyor :(

--------------- Ekleme ---------------

Tamam onu da buldum :)

levasinay

levasinay

Üye
ya ekran koruyucuda hava kabarcıkları oluştu nasıl düzeltebilirim

tlgcn38

tlgcn38

Üye
    Konu Sahibi
ya ekran koruyucuda hava kabarcıkları oluştu nasıl düzeltebilirim

Yeni alip düzgün taktir bence kardeş düzeltsende oralar bidaha yapacaktır. Düzeltmek için çıkartıp takma gibi bişey yap boşluğu çıkarmaya çizme aman

savage36

Üye
yurtdışından gelme 5800 var ..sadece vadofonla çalışıyor ama sim kilidi kırma programı varmış acaba işe yarar mı yada ben kendi kendime yapabilirmiyim.yardımcı olursanızsevinirim..tşkler

OğuzcanAbi

Üye
yurtdışından gelme 5800 var ..sadece vadofonla çalışıyor ama sim kilidi kırma programı varmış acaba işe yarar mı yada ben kendi kendime yapabilirmiyim.yardımcı olursanızsevinirim..tşkler

pasport warsa türk pasaportu tim lere git 5 lira ya açıolar

tlgcn38

tlgcn38

Üye
    Konu Sahibi
istanbulda kaçak imei atarlar eski telin varsa .yoksada atarlar 5tlya pasaport yoksa bunu dene

OğuzcanAbi

Üye
geri kapanır ve imei sorgulamada farklı cihaz görünür sorun yaratabilir :D

tlgcn38

tlgcn38

Üye
    Konu Sahibi
sorunlara katlanacak ancak geri kapanmaz eğer kendi başka telefonunkini attırırsa ve telefonun tüm özellkiklerini kullanabilir.. Denemiştim biliyorum..:)

tlgcn38

tlgcn38

Üye
    Konu Sahibi
-----

IELTS

IELTS

Üye
Ücret ödemeden navigasyon yapmak için tüm ayarları yaptım ama bağlantı kurulamadı lütfen yeniden deneyin diyo. bu nasıl çözücem yardım edermisiniz. şimdiden saoLun.

Üst Alt