5800 Kulaklık Değişmiş

Sponsorlu Bağlantılar

halitxxye

Üye
arkadaşlar bnde 5800 aldm wh-205 kulaklık var amaa kulaklığı taktığmda bi yazı çıkıyor müzk kulaklığı stero fln die mzk kulaklığı diyorum ses çk çk az çıkıyr hatta cızırtı yapıyor çıkmyor ndn acaba yardm eden olrsa svnrm?

kaya018

Üye
Arkadaslar arastırdım ben o konuyu bu yenı surumlu gelenlerde beyaz kulaklık var tek parca ayrıca tv kablosuda yok gıttım ekstre aldım onu ama bu sıyah oncekı kulaklık olanların sesı nasıl kı :d

--------------- Ekleme ---------------

Halıt kulaklıgı takınca normal goster muzık dıe degıl ses gayt ıyı ve gur cıkıyor

Progressivity

Progressivity

Üye
Alternatif olarak Philips SHS-4700 Kulaklığı tavsiye ederim bu modele birçok hipermarketten ve internet üzerinden ulaşabilirsiniz fiyatı yaklasık 20tl kadar ve ses parametre değerleri muhteşem,

Akustik sistem: Açık
Mıknatıs tipi: Neodimyum
Ses bobini: CCAW
Diyafram: Polyester uç
Frekans tepkisi: 12 - 24 000 Hz
Özdirenç: 24 Ohm
Maksimum güç girişi: 100 mW
Hassasiyet: 104 dB
Hoparlör çapı: 32 mm
Tip: Dinamik
24k altın kaplama fiş sayesinde olağanüstü güvenilir bağlantı bence tek eksiği empadansı 32ohm olabilirdi fakat yine de muhteşem bir ses veriyor bu kulaklık hemde dışarı çok fazla ses verip milleti rahatsız etmiyor dediğim gibi alternatif bir kulaklık düşünenler bunu da bir düşünsünler derim

vaybenesite

Üye
evet benimki de WH-205 ses yüksekLiği güzeL beynimde bass xD xD tek sorun beyaz oLması :)

sneklik

Üye
arkadaşlar benim kutumdan eski kulaklık çıktı ancak arkadaşım almış onun kulaklığı yeni bende bi deneyeyim dedim telefonuma taktım hiç bi değişiklik yok seste yani ben anlayabilmiş deilim

aeim

Üye
agalar kulaklık süper benim x3ün kutusundan çıktı
tek tuşlu kumandası var ama ses kalitesi mükemmel ama siyah tele beyaz kulaklık hiç olmamış doğrusu xP

^^Positive^^

Üye
Beyaz kulaklık en iyisi....

cagatay040

Üye
ilk çıktığnda verdkleri ekolayzırlı kulaklk bin kat daha ii bu kulaklık hiç bi halta yaramz

SilentOne

SilentOne

Üye
evet orası doqru ama yinede güzel

JayJayyy

Üye
beyaz daha kaliteli.

Üst Alt