5800 Kulaklık Değişmiş

Sponsorlu Bağlantılar

pomax

pomax

Üye
    Konu Sahibi
5800 Kulaklık Değişmiş
Arkadaşlar merhaba bugün NOKIA dan 5800 aldım herkes kulaklıktan yakınıyordu.Fakat kulaklık değişmiş kulak içi + iki tane uc koymuslar büyük küçü değişim için , beyaz , çok güçlü derecede ses veren bir kulaklık var marka WH 205 gayet de güzel bir kulaklık.Bilginize

• Beğen
Tepkiler: punqermojo, akulata ve cemee61

CyberStein

bu acaba 3. parti mallar mı oluyor. :D umarım o partilere denk gelirim :D

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
benimkinde AD-54 yazıyor.

--------------- Ekleme ---------------

wh-205 çok süper kulaklık çok iyi ses veriyor

pomax

pomax

Üye
    Konu Sahibi
Telefon made in hugary macaristanda yapmıslar bilmem kaçıncı serii :D

ozkansever

ozkansever

Üye
TAbi adamlar baktılar telefonunun sesini yükseltemiyorlar (şerefsizler) steryo kulaklıkda bulmuşlar çözümü güya express müzik bu kadar saçma bi telefon olamaz kulaklık ses bakımından diğer yanları güzel tabi :D

werarce

werarce

Üye
evet bendekide wh-205 ve seside gayet net ve yüksek iyi olmuş bu kulaklıklar

fthdrncCc

fthdrncCc

Üye
benim kutudan da wh 205 cıktı

pomax

pomax

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel bir kulaklık bass ı falan müthiş ama siyah telefona beyaz renk kulaklık olmamıs :D

fthdrncCc

fthdrncCc

Üye
evt annem bile o kimin kulaklığı dedi bnde kendsinin dynce tmm dedi =)

werarce

werarce

Üye
aynen renk olarak pek yakışmamış:D

XpresMusic ReD

Üye
benden de wh205 çıktı valla siyaha göre ii ama ben başka bi konuyada yazmıştım gerçi 2004 yılında aldığım nokia ngageden de aynı randımanı alıyodum mp3 kalitesi olarak hiç bişey değişmedi benim açımdan ses yüksekliği de aynı sadece dokunmatik ekran ve net filan geldi işte kablosuz ağdan yani nokia bi daha ngage gibi telefon üretemez ngage beni 2004 ten 2010 a kadar getirdi (hala çalışıyor bomba gibi) hiç bi modelden de geri kalır yanı yoktu bunca sene bakalım 5800 nasıl olacak görecez (bu arada 5800 bataryayı süper yapmışlar ben bu kadarını beklemiyodum 2 gün oldu dolduralı müzik dinledim görüşme yaptım kurcaladım daha fullde nasıl iş anlamadım :S ) ...

royal27

royal27

Üye
benimkide...

laveled

laveled

Üye
ya benmde kulaklik bozuldu yenisini wercekler.acaba.yeni modeldenmi werirler yoksa yine eski modeldenmi

mrtglr55

Üye
arkadaşlar dün samsun da kvk ya gittim dedim 5800 aldım 2 ay önce fakat şimdi kutu içeriğinde olan kulaklık değişmiş ben o kulaklıgı istiyorum:) onlarda dedi sende olan orjinal kulaklıgı getir diğerini verelim dediler herhangi ucret varmı dedim yok dediler eger kutu içeriği değişmisse o senin hakkın dediler:) bakalım yarın götürecem kulaklıgı inş değişecekler;)

zezu_5

zezu_5

Üye
Walla bi haftada 3 arkadaşıma 5800 aldırdım tavsiyelerimi dinlediler ve halada teşekkür ediyorlar 3 telefonda da beyaz kulaklık çıktı öncesinde şaşırdım ama nokianın yeni parti tellerinde bu kulaklık renk olarak olmamış ama ses kalitesi yönünden mükemmel olmuş.

bu arada siyah modellerde v40 var fakat mavi ve kırmızı modellerde hala v40 yok kendimiz yüklüorz :D

infosist

Üye
Ama SES muhteşeeemmmm !

Önceki kulakta bile durmuyordu. Durmuyordu çünkü, afrikalıların kulakları için yapılmış gibi duruyordu.. Kocaman kocaman.. Ses desen, berbat tı. Açıkçası hiç de yakışmıyordu 5800 xpress music'e.

Bunun telefona giren ucu ALTINdan yapılmış. Piyasada satılıyormu acaba ? Daha önce 5800 veya n95 veya N97 alanlar da yararlansa ya bu harika kulaklıktan...:oke:

werarce

werarce

Üye
süper bu kulaklık bass lar süper. bide renk siyah olsaydı güzel olurmuş ama neyse buda güzel

By_Y-w-Z

By_Y-w-Z

Üye
abi benim başka bi bass lı kulaklığım wardı onuda kullandı ikiside aynı ses weriyo tek fark bu telefonun kulaklığı notebook da çalışmıyo çalışıyoda iğrenbi ses war sizde deneyin bakın sadece telefonda çalışıyo benim tahminim bu beyaz kulaklıkta mikrofon hattıda war o yüzden yapıyo :oke:

uniwalker

uniwalker

Üye
bende bugün nokia nın kendi sitesine girdim ve wh 205 diye kutu içeriğinde gözüküyor ayrıca siyah olanlarda v40 yüklü deneyen arkadaşlar sesin artık bi experess müziğin gerektirdiği gibi çıktığını sölerse gidip alıcam bu teknoloji harikasını:)

--------------- Ekleme ---------------

merhaba infosist kardeşim günaydın bu yeni kulak işi kulaklık nasıl önceki 5800 kumandlı kulaklıktan daha iyimi ses veriyo ve eski sürümün üstüne v40 cıkmasıyla beraber ses daha iyi olmuşmu çok merak ediyorumda telefonu alıcam ama bu bilgiye cok ihtiyacım war cewap werirsen cok sevinirim

petrucci82

petrucci82

Üye
adi adam bunlar ya şimdi bir kulaklık için cıngar çıkarsam mı?bize dandik kulaklık denk geldi çok sinirlendim şimdi harbiden..deli oldum çıldıracam

Üst Alt