5800 Kulaklık Değişmiş

Sponsorlu Bağlantılar

uniwalker

uniwalker

Üye
bende bugün nokia nın kendi sitesine girdim ve wh 205 diye kutu içeriğinde gözüküyor ayrıca siyah olanlarda v40 yüklü deneyen arkadaşlar sesin artık bi experess müziğin gerektirdiği gibi çıktığını sölerse gidip alıcam bu teknoloji harikasını:)

--------------- Ekleme ---------------

merhaba infosist kardeşim günaydın bu yeni kulak işi kulaklık nasıl önceki 5800 kumandlı kulaklıktan daha iyimi ses veriyo ve eski sürümün üstüne v40 cıkmasıyla beraber ses daha iyi olmuşmu çok merak ediyorumda telefonu alıcam ama bu bilgiye cok ihtiyacım war cewap werirsen cok sevinirim
cewap cewap cewap:vur:vur:vur:vur:vur:vur

mrtglr55

Üye
adi adam bunlar ya şimdi bir kulaklık için cıngar çıkarsam mı?bize dandik kulaklık denk geldi çok sinirlendim şimdi harbiden..deli oldum çıldıracam
abi git kvk ya de ben yeni kulaklıgı istiyorum diye sendekini veriyosun yeni kulaklıgı veriyorlar sana herhangi bi ucret yok sahsen ben öyle yatım;):oke:

cewap cewap cewap:vur:vur:vur:vur:vur:vur
arkadaşım bende eski sürüm yüklü ama yeni kulaklık gerçekten çok daha ii ses kalitesi var;):oke:

petrucci82

petrucci82

Üye
abi git kvk ya de ben yeni kulaklıgı istiyorum diye sendekini veriyosun yeni kulaklıgı veriyorlar sana herhangi bi ucret yok sahsen ben öyle yatım;):oke:

arkadaşım bende eski sürüm yüklü ama yeni kulaklık gerçekten çok daha ii ses kalitesi var;):oke:
dostum peki sen telefonu alalı nekadar oldu benimki altı aylık mesela bu değiştirirmi durumu..ona göre 100 km uzaklıkta kvk..boş yere kalkıp gitmeyim

tanko78

Üye
yeni kulaklık çıktı bana isteyen olursa eskisiyle seve seve değiştiririm (kumanda kısmını da isterim ama:))

erkara_64

arkadaşlar 09.04.2010 saat 15:10 kvk servisini aradım cihazım değişim de bu kulaklık meselesini sordum müşteri temsilcisi kesinlikle böyle bir değişim söz konusu değildir bunlar kulaktan duyma söylemlerdir dedi.nokıa shoplardan tedarik edebilirsiniz dedi

uniwalker

uniwalker

Üye
mrtglr55 kardeşim çook teşekkür ederim eski sürümde iyi diosan yeniside iyidir eyw.:oke:

petrucci82

petrucci82

Üye
ben nokia yı aradım kesinlikle değişim olmaz dediler fatura tarihi belli ve paket içeriğindeki değişiklik tarihlerini günü gününe bana saydı haziranda veya mayıs sonunda bi değişiklik daha olacak bu arad ne olduğunu bilmiyorum ama sanırım yine kulaklı..yani bunlar planlı programlı şeyler..kadın bana gayet mantıklı bir şekilde izah etti ve söyledi daha önceki paketlerde de kılıf ve sehpa çıkıordu..bu dönem ve bölgelere göre değişklik gösteriyormuş arkadaşlar..ama bu satten sonra alacak arkadaşları uyaralım bari eski paketleri almasınlar..eski pakette HS-45 vardı artık WH-205 var..inceleyin öyle alın..

kuvars10

Üye
Arkadaşlar ben 2 tane almıştım 5800 3 ay önce ve eski kulaklık çıkmıştı.Bugün aradım Genpa'yı teknik servise gönderin kulaklığı dediler bende bugün iki kulaklığımı da gönderdim bugün.Sonucu bekliyorum.

uniwalker

uniwalker

Üye
ben nokia yı aradım kesinlikle değişim olmaz dediler fatura tarihi belli ve paket içeriğindeki değişiklik tarihlerini günü gününe bana saydı haziranda veya mayıs sonunda bi değişiklik daha olacak bu arad ne olduğunu bilmiyorum ama sanırım yine kulaklı..yani bunlar planlı programlı şeyler..kadın bana gayet mantıklı bir şekilde izah etti ve söyledi daha önceki paketlerde de kılıf ve sehpa çıkıordu..bu dönem ve bölgelere göre değişklik gösteriyormuş arkadaşlar..ama bu satten sonra alacak arkadaşları uyaralım bari eski paketleri almasınlar..eski pakette HS-45 vardı artık WH-205 var..inceleyin öyle alın..

saolsasın arkadşım dikkat edelim bende öle yapıcam ama aklıma şu soru takıldı şimdi yeni lerde kılıf ve pena olacakmı yoksa olmıcakmı... bence koysunlar ayıp yapmasınlar:bann:

rapyanist

Üye
evet bu gün bende aldım :D güzel olmuş :D:D

besyocnr

Üye
Renk olarak yakışmadığı gibi üzerinde kontrol düğmeleride yok,bu büyük eksiklik bence.Ama ses kalitesi güzel.

mustafa

mustafa

Üye

siyahı arkadaşlar

uniwalker

uniwalker

Üye
Renk olarak yakışmadığı gibi üzerinde kontrol düğmeleride yok,bu büyük eksiklik bence.Ama ses kalitesi güzel.

kontrol war dostum 5530 kulaklı bu:megafon:

bu arada bu kulaklık sağa sola carpınca cızırtı oluo diolar bikaç yerde okumuştum

petrucci82

petrucci82

Üye
saolsasın arkadşım dikkat edelim bende öle yapıcam ama aklıma şu soru takıldı şimdi yeni lerde kılıf ve pena olacakmı yoksa olmıcakmı... bence koysunlar ayıp yapmasınlar:bann:
yok dostum kılıf yok mini stand yani sehpa yok...
1-pena (ip askılı)
2-kulaklık arası kontrol kumandası (play-pouse next-previus tuşları var)
3-ve WH-205 kulaklık olacak kutuda
kılıf,sehpa ve tv out kablosu ilk çıkanlarda vardı..benimkin de ve yenilerde yok...
kulaklık arasında da mini kumanda yok demiş bazıları ama bilmiyorum nokiayı ara sor istersen

uniwalker

uniwalker

Üye
ya orjinalini nasıl bulcazki kılıfın ayıp olmuş şimdi bak bende dedim nden bu kadar ucuz buu

petrucci82

petrucci82

Üye
gittigidiyorda var ama sanırım yan sanaii..eğer ucuzsa yan sanayidir..fiyatlarına bak..bütün parçalar var..kılıf stand pena kalem..v.s

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Oh iyi olmuş ya :D

mrtglr55

Üye
dostum peki sen telefonu alalı nekadar oldu benimki altı aylık mesela bu değiştirirmi durumu..ona göre 100 km uzaklıkta kvk..boş yere kalkıp gitmeyim
arkadaşım ben alalı 2 ay oldu v31 yüklü suan yeni kulaklık da çok fark ediyor ses:oke:

melihozgur

Üye
cuma günü 5800 mavi renginden aldım içinde bu kulaklık vardı ve ses kalitesi berbattı cevaplama tuşuna basınca ses kalitesi normale dönüyordu telefonda kasa açıklığı olduğu için telefonu değiştirdim.
Bugün yeni telefonu aldım kasa açıklığı yok ama kulaklıklar gene aynı galiba bunuda değiştirteceğim. :D
Acaba sadece kulaklığı değiştirirler mi?

Üst Alt