5800 Kulaklık Değişmiş

Sponsorlu Bağlantılar

idris_35

idris_35

Üye
renk dısında 10 numara:naughty: bass lı tissli

hkn.cn

hkn.cn

Üye
bende dun altım telefonu yenı kulaklık guzelde kulaklık uzerındekı tuş'a pek fazla fonksıyon vermemısler...

keremkurt35

Üye
BeyLer Buu kulaklıklı telefondan bendede varda smdi v40mı oluyor ne oluyor acıklarmısınız msn indirmek istiyorum telime bi yardm pls

sneklik

Üye
Bnde gelecek haftasonu alacağmda telefonun yeni üretim olduğunu nasıl anlayabilirim.Yeni Eski kulaklıklara denk gelmek istemiyorum. birde telefonu teknosa dan mı yoksa kvk bayisinden mi alsam

uniwalker

uniwalker

Üye
arkadaşlar bu yeni kulaklara sahip olanlar kulaklığın sağa sola çarpmasıyla cızırtı falan oluomuş acaba ölemi bi sölerminiz..

uniwalker

uniwalker

Üye
arkadaşlar ben bugün 5800 aldım işin sonu bence kulaklık müthiş Maşallahh cızırtı falan die duydum ama yok birazda şans işi elektronik işi biliyonuz ama adamlar yapmışş yani ben yapayım millette azı acık kalsın die fena zorlamışlar :kop:

murakkus

Üye
ben de ilk aldığımda insanların kulaklıktan yana şikayetlerine anlam verememiştim fakat benim kulaklığımda beyaz ve diğer kulaklıklara nazaran cok daha iyi ses veriyor. arkadaşımdaki ise müzik çaları yönlendirebilmesine rağmen ses bakımından çok kötü.
tabii ki zevkler ayrı fonksiyonları olan mı yoksa sesi iyi olan mı tercih sizin

sneklik

Üye
Bnde haftasonu alacağmda telefonun yeni üretim olduğunu nasıl anlayabilirim.Yeni Eski kulaklıklara denk gelmek istemiyorum. birde telefonu teknosa dan mı yoksa kvk bayisinden mi alsam

o_efe_06

o_efe_06

Üye
aynı kulaklıktan var bende de hatta telefonu 1 hafta önce aldım, berbat bi kulaklık bence kulağın içine sıkış tıkış giriyor girdikten sonra dışarıdan hiç birşey duyulmuyor. seside çok az çıkıyor. Acaba yapmam gereken ayar falanmı var diye düşünüyorum.

De[M]oN*

De[M]oN*

Üye
hs- 45 benimki

Xabi1984

Üye
benım kulaklıklarda ole onn numara falla

zfzfrzfr

Üye
arkadaşlar.neden herkes kutudan çıkan kulaklık için dert yanıo?Tmm kulaklık vermek zorundalar ama gidipte en üst modelini koymaz o kutuya koysa bile fiyata laf ederiz.Onun için en temizi Sony nin mdr-818lp modeli.20 liralık kulaklık ama ucuza iyi bir ses kalitesi istiyorsanız bu fiyata kaçırmayın derim.

alpme

alpme

Üye

bende de eski kulaklıktan var ama ucuna diğer telefonumun sony ericsson un kulaklığını (se hpm-64) takıyorum ki onun bassları ve tizleri mükemmeldir.
kutudan çıkan kulaklık gerçekten kötü bir ses verimi var.ilk denediğimden beri hala kullanmadım.

bu arada yeni beyaz olan kulaklıkda kumanda var mı varsa ne gibi fonksiyonları var????

eski kulaklığın kumandası süper her şeyi yapabiliyor telefonu cebinden çıkarmadan ses açıp kapatma,ileri-geri sarma, parça değiştirme ,play pause stop , gelen çağrıyı açma ve kapatma gibi gereken hereyi yaparak mükemmel bir kullanım kolaylığı sağlamakta....

c_karacar

Üye
hoparlor takma aparatı yeni kutulardan cıkmıyo sanırım bnde cıkmadı genpa garantili aldım beyaz kulaklık cıktı

alpme

alpme

Üye
yani yeni kulaklıkta kumanda yok diyebilirmiyiz???

akulata

Üye
ses kalitesi oldukça ii kulağımın zarını patlattı =)

pomax

pomax

Üye
    Konu Sahibi
dışardan ne ses veriyor nede dışardan ses alıyor..

ozan_durak

ozan_durak

Üye
ewet kulaklık harbiden güzel ama orjinal kulaklığı(hs-45,ad-54) daha güzel

GANG BANG

GANG BANG

Üye
ben 5800 almayı düşünüyorum ama telefonun yeni üretim olup olmadığını nasıl anlarım?

Üst Alt