5800 Hafıza kartı resim müzik göstermeme sorunu YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

berkaybuyuk

Üye
nası çözüme ulaştığını açıklarsan sevinirim aynı olay bendede var çektiğim fotoları gösterio ama teli açıp kapayınca o fotoları tek bi foto halinde hepsini aynı gösteriyor yardımcı olursan sevinirim teşekkürler....

SilentOne

SilentOne

Üye
hafıza kartın çökmüş olabilir format at hafıza kartına yine aynı sorun veriyorsa yedekte hafıza kartı ile dene onadada aynı sorun veriyorsa hard format ondanda aynıysa fw güncelle oda olmadımı telefonu servise gonder

berkaybuyuk

Üye
Hafıza kartında formatla falan sıLınmeyen vırus buldum onu elle sıldım sacma sapan bı adı var .. Sorunumu kendım cozdum yanıtlayan herkeze tesekkurler arkadaslar ..

virüsü nası sildiğini anlatırsan sevinirim aynı olay bendede oluyor telefon belleğini kullanınca yapmıyor hafıza kartına geçince yapıyor muhakkak virüs var bendede msn : [email protected] msn im yardımcı olursan sevinirim.şimdiden teşekkürler ...

SilentOne

SilentOne

Üye
gizli dosyaları goster de ozmn gorunuyor

berkaybuyuk

Üye
ama hangi dosyayı ögeyi silcem onu soruyom

--------------- Ekleme ---------------

yardım eden yokmu

DoctorDeniz

Üye
aynı sorun bende de vardı hafıza kartını bilgisayara taktığında göreceksin ki her klasörün bir exe dosyası oluşmuştur bir tür virüs katını çıkart resimlerini falan yedekle istersen pc den snra virüs taramasından geçir telefona hard fotmat at sonra hafıza kartını biçimlendir telefona tak telefondanda biçimlendir sonra istersen virüs taramasından geçirdikten sonra tekrar telefpna atabilirsin