RESIM SORUNU

Sponsorlu Bağlantılar

qnill

Üye
    Konu Sahibi
RESIM SORUNU
Merhaba;

Telefonum klasör virüsü yediği için biçimlendırmek zorunda kaldım. Flash atamam whatsap ,notlarım vs gibi seylerı tekrar oluşturmak cok yorucu olucak. Biçimlendırdıkten sonra dosyalarımı tekrar telefona attım. Fakat DCIM klasorunun ıcıne attıgım resımler gorunmuyor. müzik, video hepsi sorunsuz ama resimlerde sıkıntı var. Kameradan resim çektigimde DCIMe kaydedip galeride görebiliyorum ama pcden attıgımda goremıyorum. Dosya Kutusu uygulamasıyla resimleri tek tek açıp farklı kaydet yaptıgımda galeriye atıyor. Ama yapabılecegım baska bı yol varmı tesekkur ederim.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
galeri bug fix modu olması lazımdı qtweak'da. onu kurarsanız işe yarayacaktık muhtemelen. Olmadı dosya yöneticilerinden biriyle resimlerinizi yeni bir klasör oluşturup oraya taşıyıp öyle deneyin.

qnill

Üye
    Konu Sahibi
klasor olusturmayı denedım de. qtweakdan nasıl yapıcam biraz açabılırmısınıztelefon sımdıde sarj olmuyor. cope atmak farz oldu artık

Seglopsi

Seglopsi

Üye
En iyisi flash atin telefona.

qnill

Üye
    Konu Sahibi
oyle olucak artık. pekı flashtan once not defterındekı yazıları falan yedekleme sansım yok dimi

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Yok malesef.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
notlar icin pc suite kullanabilirsin veya kopyala yapıştır ile sms yahut faceye yükleyebiliesin
galerideki resimlerin cözümü var konusu mevcut
etiket yaparım birazdan

qnill

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkur ederim.

Son düzenleme:

Üst Alt