5800 da online türkçe internet radyolarını dinlemek isteyenler içeri (kendi yöntemim)

Sponsorlu Bağlantılar

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
5800 da online türkçe internet radyolarını dinlemek isteyenler içeri (kendi yöntemim)
5800 da türkçe internet radyolarını dinlemek için herhangibir program yok ... Realplayer le radyoların url lerini yazarak bazı radyolar dinlenebiliyor. Ama bu sefer arka plana atma sorunu ortaya çıkıyor veya program birçok radyoyu açmıyor.
Linkde verdiğim CoreCodec.CorePlayer.unsigned.sis dosyasını sertifikalandırarak veya telefonunuzu hackleyerek kurun. Yanındaki radyolar.m3u dosyasını coreplayer dan girerek açın. 207 adet türkçe radyonun %90 ını sorunsuz dinleyin. LCG Juckebox programını kullanan arkadaşlar coreplayer yüklemeden de bu m3u dosyasındaki birçok radyoyu dinleyebilirler. Fakat coreplayer dahafazla radyo destekliyor gibi geldi bana. Güle güle kullanın... M3u dosyasını düzenlemek 3 saatimi aldı. Işine yarayan teşekkür butonuna basarsa gereksiz bir paylaşım yapmadığımı anlarım...

(ÇOK ÖNEMLI BIR NOT: verdiğim coreplayer programı s60v5 telefonlarda video açmaz. Sonra bana sitem etmeyin. Sadece radyo dinlemek için kullanabilirsiniz)

• Beğen
Tepkiler: the.yunus, unalresul, mysedat ve 10 diğerleri

OğuzcanAbi

Üye
sağol dostum

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah kardeş... Umarım ise yarar.

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
N70 te çalışırmı core player ile?

antalyayavu

antalyayavu

Üye
ya program beyaz sayfa aciliyo bendemi sorun yoksa herkeste ayni mi
ama radyolar calisiyor.tesekurler.

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Sen sadece m3u uzantılı dosyayı at telefona . Coreplayer la aç. Çalışır.

--------------- Ekleme ---------------

ya program beyaz sayfa aciliyo bendemi sorun yoksa herkeste ayni mi
ama radyolar calisiyor.tesekurler.

Coreplayer s60v5 telefonlar için olan sürümünü çıkarmadı. O yüzden beyaz sayfa açılır.

antalyayavu

antalyayavu

Üye
tesekurler....

07arda

Üye
core player ı telefonya yükleymiyopkm sertifka hatası veriyo

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
core player ı telefonya yükleymiyopkm sertifka hatası veriyo

telefonu hacklemen veya programı sertifikalaman lazım. Symbian os 9.4 uygulamaları bölümünde bunlaro nasıl yapacağın anlatılıyor

cabbar100

cabbar100

Üye
Teşekkürler arkadaşım arişvime alayım lazım olur bir gün:oke:

xCHIVALR0US

xCHIVALR0US

Üye
Jukebox 2 saniye çalıyor sonra HATA veriyor. Hepsinde veriyor hemde. Ve 5800 kullandığım için CorePlayer iyi değil tabi.
M3U açan başka bir program yok mu?

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Jukebox 2 saniye çalıyor sonra HATA veriyor. Hepsinde veriyor hemde. Ve 5800 kullandığım için CorePlayer iyi değil tabi.
M3U açan başka bir program yok mu?

benim bildiğim başka program yok malesef...

ArslanArif

ArslanArif

Üye
eyvallah saol kardesim

63urfalı

63urfalı

Üye
tşk

bahadirgelen

Üye
saolasın

aslan_3457