Çalışan radyo urlleri lcg jukebox vb. Programlarla internetten radyo dinlemek için.(20 Temmuz 2010)

unlimited

Üye
merhaba arkadaşlar bidiğiniz gibi lisansız jukeboxda radyo dinleyince programdan atıyordu bu sorunu aşmak için 2.17 versiyonunu yükleyin bu versiyonda atmıyor ben radyoyu kullanıyorum tek kötü yanı bazı radyo kanllarına desteklenmeyen doya diyor bildiginiz gibi bu verisyonda aac destegi yok. telefonun e63 bende sorunsz çalısıyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt