5800 realplayer'da internetten radyo dinlemek için yapılması gereknler

Sponsorlu Bağlantılar

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
fenomen için baktım şimdi ama pls paylaşmamış üzgünüm...

bluesem

Üye
burda var deneyebilrisiniz.

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
böyle bir sayfa yok ki...

AlpReis

AlpReis

Üye
bakalım, deneyelim, teşekkür

djomerrr

Üye
Nasıl olmaz yaa ulan arkadaş bi radyo dinleyemeyecezmi yaww core playerden radyo dinleyen kardeş tüm radyoları dinleyebiliyorsan real playerle ne işin var yaww

egeasigi

Üye
mmsler çalışmıyor:((

AlpReis

AlpReis

Üye
Gerçekten yararlı oldu

yalnizkalp21

Üye
mms ler coreplayer ile catir catir calisiyor ben radyo 5 i dinliyorum :)

nzm28

Üye
tesekkrlerr

bhaskan

Üye
coreplayer için bi link versene.. olmadı onu indirelim...

klavye13

Üye
Arkadaşım tşk bu konuyu açmışsında. Konuyu açmışken bulamayanlar için birde radyoların rtsp:// adreslerini yazaydın ya.. Mesela kral fm, super fm, ntvsporradyo, radyospor gibi....

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
konuyu açtım da sen de biraz dikkatli okusaydın pls dosyalarını nerde bulabileceğini söylemiş olduğumu görürdün. istediğin radyonun kendi sitesine bak yayınlamışsa indirir kullanırsın yayınlamamışsa yapacak bişey yok. başka yöntemler bulman gerek. biraz araştırmacı olun üretken olmayı deneyin !!!! bu size çok şey katacaktır.

SilentOne

SilentOne

Üye
teşşekürler ama bn nokia internt radio kullanıyom o daha iyi 1000 küsür kanalvar

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
teşşekürler ama bn nokia internt radio kullanıyom o daha iyi 1000 küsür kanalvar

bende internet radyosunu kullanıyorum bünlarla uğraşmaya gerek yok her ilden her ülkeden binlerce kanal sadece türkiye için 400 ün üstünde kanal var konu açmıştım ama kaale alan olmadı pek ovi mağazada bulabilirsınız....

CAMBLER

Üye
sistem hatası veriyor slowturk

blue_sshadoww

Üye
arkadaslar radyo fenomeni real player de akıslar kısmında ekleyerek baglanabildim calısıyor . adres olarak yazmanız yeterlidir. rstp gibi bisey var onu silip bunu yazmalısınız ekle bolumunde

sasagi

Üye
imbat fm i denedim çalışıyor. Teşekkürler arkadaşım

Üst Alt