Tavsiye 400 Tlye Sıfır Lumia 820

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
400 Tlye Sıfır Lumia 820
O Kadar İnternette Filan Aradım Taradım Ankarada Sordum 1 Tane Bulamadım Gittim Rizeye İnanın Ayağımı Attığım İlk Telefoncuda Sordum Direk Var Dedi :D Üstelik Sarı Rengi Hemen Aldım Valla :D

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, serinaga, Esendağlı ve 1 kişi daha

PalmerTech

PalmerTech

Üye
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın (:

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

MaxipmaN

Üye
hayırlı olsun, garanti durumu nasıl acaba :hmmm

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: PalmerTech ve MaxipmaN
Aybars1979

Aybars1979

Üye
O Kadar İnternette Filan Aradım Taradım Ankarada Sordum 1 Tane Bulamadım Gittim Rizeye İnanın Ayağımı Attığım İlk Telefoncuda Sordum Direk Var Dedi :D Üstelik Sarı Rengi Hemen Aldım Valla :D
abi anlamadım ben şimdi sen 400tl ye lumia 820 mi aldın?

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
abi anlamadım ben şimdi sen 400tl ye lumia 820 mi aldın?
Başta Bende Şaşırdım Evet 400 TLye 820 Kutusunun Jelatinlerini Bizzat Kendim Söktüm Çizik Bile YOktu Kutusundaki Jelatinde Yani Kaplamasında

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Esendağlı
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Hayırlı olsun ama bence doğru bir karar olmamış.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve KırmızıBeyaz60
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Hayırlı olsun. Fiyat/performansın zirvesini görmüşsün valla

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun. Fiyat/performansın zirvesini görmüşsün valla
Aklımda 820 Vardı Wp10 Gelmeyecek Ama 1 2 Sene Annemi İdare Etse Yeterli Zaten.Arkadaşımdada Vardı Servise Verdim Ondan Alıp Cihaz Değişimi Çıkarttım 640 Verdiler Onada Onun Cihazi Gitti Yani 820si Ekran Koruyucu Bataryası Slikon Kabınıda Ben Aldım Düze 400e Kapattım Adamın Elinde Başka Modellerde Olabilirdi Bilmiyorumda Direk 820ye O Fiyati Çekince Aklım Gitti Hemen Aldım Çıktım :D

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun, iyi günlerde kullansın anneniz. Ben L820'yi ilk Türkiye'ye girdiğinde aldım (1250 TL. idi sanırım) ve garanti bitene kadar kullandım, daha sonra onu eşime verip L1520'ye terfi ettim. Eşim halen kullanmakta, neredeyse 4 yıl oldu, halen ilk günkü gibi sapasağlam. Eminim anneniz değil 2 yıl, çok uzunca yıllar kullanır, bu kadar net söylüyorum (tabi düşme, kırılma, sıvı teması vs. olmadığı sürece) ...
Kısacası bu fiyata bu telefon On numara beş yıldız olmuş :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun, iyi günlerde kullansın anneniz. Ben L820'yi ilk Türkiye'ye girdiğinde aldım (1250 TL. idi sanırım) ve garanti bitene kadar kullandım, daha sonra onu eşime verip L1520'ye terfi ettim. Eşim halen kullanmakta, neredeyse 4 yıl oldu, halen ilk günkü gibi sapasağlam. Eminim anneniz değil 2 yıl, çok uzunca yıllar kullanır, bu kadar net söylüyorum (tabi düşme, kırılma, sıvı teması vs. olmadığı sürece) ...
Kısacası bu fiyata bu telefon On numara beş yıldız olmuş :)
Tşkler Daha İyisi Senin Olsun :) Trye Giriş Fiyati 1300 Cıvarı Bişeydi Sanırım 920de 1600 Du.Kırılmaz Cam Vs Alıcam Zaten 1 Sene Sonra Servise Veririm Cihaz Değişimi Çıkartırım Ben Ona :) Arkadaşımdada 820 Vardı Değişim Çıkarttım Ona.Bakalım Kullanıyor Bir Sorunda Yok Şimdilik :)

Faruk Aytekin

Faruk Aytekin

Üye
Hayırlı olsun güzel fiyata almışsınız. Ben de 3- 3.5 yıl kadar kullandım 820'yi. 3-4 aylık tertemiz 2.el olarak almıştım. Kameradaki siyah parçanın düşmesi haricinde hiç bir sıkıntı yaşamadım, bir kere de bel yüksekliğinden ekran üzerine betona çakılmıştı ve tek çiziği dahi yok, hala sim kartsız olarak kullanıyorum :)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun güzel fiyata almışsınız. Ben de 3- 3.5 yıl kadar kullandım 820'yi. 3-4 aylık tertemiz 2.el olarak almıştım. Kameradaki siyah parçanın düşmesi haricinde hiç bir sıkıntı yaşamadım, bir kere de bel yüksekliğinden ekran üzerine betona çakılmıştı ve tek çiziği dahi yok, hala sim kartsız olarak kullanıyorum :)
Arkadaşımda 1 Seneden Beri Kullanıyor Geçen Aylarda Kanına Girdim Aldım Telefonun Faturasını Kendisini Filan Gittim Verdim Servise Değişim Çıktı 640 Verdiler :)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Tşkler Daha İyisi Senin Olsun :) Trye Giriş Fiyati 1300 Cıvarı Bişeydi Sanırım 920de 1600 Du.Kırılmaz Cam Vs Alıcam Zaten 1 Sene Sonra Servise Veririm Cihaz Değişimi Çıkartırım Ben Ona :) Arkadaşımdada 820 Vardı Değişim Çıkarttım Ona.Bakalım Kullanıyor Bir Sorunda Yok Şimdilik :)
Şu değişim çıkartmanın formülü neydi acaba,benim 1520 ye de uygulasak o formülü :)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Şu değişim çıkartmanın formülü neydi acaba,benim 1520 ye de uygulasak o formülü :)
Aynı Formulu 1520de Uyguladım İşe Yaramıştı Sonrada 820de Denedim Ondada Oldu :) Garantisi Sürüyormu Hala?

Faruk Aytekin

Faruk Aytekin

Üye
Arkadaşımda 1 Seneden Beri Kullanıyor Geçen Aylarda Kanına Girdim Aldım Telefonun Faturasını Kendisini Filan Gittim Verdim Servise Değişim Çıktı 640 Verdiler :)
Benim telefonun garanti süresi yanlış hatırlamıyorsam mart ayında dolmuştu yoksa ben de gönderirdim iyi olurdu ya... :D

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefonun garanti süresi yanlış hatırlamıyorsam mart ayında dolmuştu yoksa ben de gönderirdim iyi olurdu ya... :D
Geçmiş Olsun Valla Ben Sorunsuz Cihazi SOrun Var Diye Gönderdim Cihaz Değişimi Aldım :D
Evet garanti devam ediyor.

Lumia 1520 ile mTalk'tan gönderildi
Tamam Yarın Git Servise Ver Telefonumun Ekranında Sararma Ve Beyaz Lekeler Var De Bazen Yan Tuşlar Basmıyor vede Donuyor Cihaz De 2 3 Haftaya Cihaz Değişimi Çıkar Merak Etme.Fatura Bedelin Nedir? 1400 Tl İdi Benimkisi 640XL ve 830 Önerdiler Bana Ben Kabul etmedim Tüketici Haklarına Gittim Para İadesi Alıcam

• Beğen
Tepkiler: Faruk Aytekin

Üst Alt