GM Discovery [4.4.2][Aosp] LegenD Rom v8 Android L Edition

Sponsorlu Bağlantılar

ysn97

ysn97

Üye
Tmm çok tesekkur ederimBunları başka zip oluşturup içine atsam ve cwm den yuklesem direk olur mu

• Beğen
Tepkiler: Criver

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Hayır olmaz zip içinde fix hazırlamak gerek script ile vs
Yada bizim fix dosyasını indirin içindeki app klasörü içindeki o apkleri silip yerine o iki kamera ve Galler apk atıp fixinkurun

ysn97

ysn97

Üye
Tmm sagolunÇok sordum ama bildirim Işığı yanmiyo napcam

sercrazy2

sercrazy2

Üye
Bende gps uyduya kitlenmiyor hicbir sekilde, modu yüksek dogruluk olarak sectim ama yapmam gereken baska bir sey mi var ?

hknups

Üye
duvar kağıdı ayarlamak işkence . bi el atsanız olmazmı ? yazıları görülmüyor

sosyo

Üye
Legend v 6 dan v8 gectim ama bgnmedim. V6 gecmk istiyorum tekrar recovrry mod acilmiyor nolur yardim edin

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
kardeşim yazılanlarda romun yapımında olmussun gibi olmyş alıntıdırı dıye yazarmısın bı mod olarak dıkkat et bunlara ayrıca bu rom super arkdaşlar sıkıntısız bı rom ıstıorsanız kullanın bneb ayıldım

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Kardeşim ROM benim romum :)

Ekip olarak gelistirdik son romu

@hajkhanx33

sosyo

Üye

@hajkhanx33
Beni kurtar Bu romdan bugra. V6 yapicam amaa recovery acilmiyoo.. Super su , su kodu guncellme istiyorr lutfenn yrfim ett , alternatlf rom atma sekle yokmu

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Sosyo yok recovrye girmiyor Dion mobile uncle yükle yarin sana yardımcı olurum

@hajkhanx33
Peki kardeşim öyle desene dicmde .d bnde full pietech teyim buralar vasat

sosyo

Üye
Tmm yukledm

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Sana bi çwm aticam tek seferlik kullanabilirsin ama diqer romu at SD karta mobileunclelyi kurduysan ve rootlu ise tel[DOUBLEPOST=1414449294,1414449048][/DO. su recooveryi kur uncle ile rebbotye tel acilvak hmn diğer romu atrsin bu dokunmatik cwm tek seferli bekliyoruz. kur uncleden reboot de hmn eski romunu at

sosyo

Üye
At bakauim .s telefon nanayi yedi root bile olmuyor artik .. Coktu gibi komple sifirlama sansim var mi pc den lutfn ya

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Rom gercekten muthis olmus emeginize saglik durum cubugunda birkac degisiklik ile tam istedigim gibi oldu

• Beğen
Tepkiler: Buğra

sosyo

Üye
Sana bi çwm aticam tek seferlik kullanabilirsin ama diqer romu at SD karta mobileunclelyi kurduysan ve rootlu ise tel[DOUBLEPOST=1414449294,1414449048][/DO. su recooveryi kur uncle ile rebbotye tel acilvak hmn diğer romu atrsin bu dokunmatik cwm tek seferli bekliyoruz. kur uncleden reboot de hmn eski romunu at
Atarmisin recovery.img yi

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Discoveri nin kernel source varmiydi yaa :D

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Al img yı sorunlarının cvabını ıntertteen araştır bu forum biraz kısıtlı gmd açısından uncle ile at bu cwmyi olmasssa...

sosyo

Üye
O
Al img yı sorunlarının cvabını ıntertteen araştır bu forum biraz kısıtlı gmd açısından uncle ile at bu cwmyi olmasssa...
Mobil den mi atacağım bunu

br1903

br1903

Üye
anladıgım kadarıyla telefon acılmıyo o zaman recovery mobıle uncldan atamaz telefonu keske backup tan yedegını alsaydın
@Buğra kardeş muzık çalar yok ?
neyse google playdan ındırım bısı onu kullanırım

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Stoolstanda atabilin uncledende tel açılmıyorsa spftoolsdan stock at bitsin snn sorun cwm deılmı