Tavsiye 3gb ram Format atıcam hangi sürümü yüklemeliyim

Sponsorlu Bağlantılar

hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
Nasil yuklucez bi yardimci olsaniz?

Invoke

Invoke

Üye
  • Beğen
Tepkiler: .caner.
Invoke

Invoke

Üye
Beceremedim Flashdan boot etmeyi :(

Bilgisayara göre değişir bir tuş var(Ben de F12 mesela) zaten açılırken yazıyor hangi tuş olduğu basıyorsun boot menüsü geliyor. USB'yi seçiyorsun. :D

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye
Bilgisayara göre değişir bir tuş var(Ben de F12 mesela) zaten açılırken yazıyor hangi tuş olduğu basıyorsun boot menüsü geliyor. USB'yi seçiyorsun. :D
Nasıl yapıldığını biliyorum :zzz: sorun usb yi secememem çünkü gelmiyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: Invoke
hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
ya dostlar biriniz yardım etse adam akıllı cok sevaba girer benim win8 mağazamda güncelleme gözükmüyor bu yüzden siteden iso dosyasını indirdim
bu linkten bu indirdiğim Türkçemi onu bile anlamadım bu yüzden yüklememe ayrıntılı yardımcı olacak varmı?

Invoke

Invoke

Üye
ya dostlar biriniz yardım etse adam akıllı cok sevaba girer benim win8 mağazamda güncelleme gözükmüyor bu yüzden siteden iso dosyasını indirdim
bu linkten bu indirdiğim Türkçemi onu bile anlamadım bu yüzden yüklememe ayrıntılı yardımcı olacak varmı?

İngilizce olsun farketmez sonradan Türkçe dil paketi indirebilirsin.

kat.ph 'den 8.1 .iso indirip Universal USB Installer ile usb'ye yazdırıyorsun. Sonra pc açılırken usbden boot ediyorsun. Diskleri düzenleyip, yüklüyorsun.

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve hasaneness
hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
Allah razi olsun kardesim bi sıkınti olursa iletirim

exp_l0it

exp_l0it

Üye
İngilizce olsun farketmez sonradan Türkçe dil paketi indirebilirsin.

kat.ph 'den 8.1 .iso indirip Universal USB Installer ile usb'ye yazdırıyorsun. Sonra pc açılırken usbden boot ediyorsun. Diskleri düzenleyip, yüklüyorsun.
türkçe dil paketi sadece günlük kullanımı türkçe geri kalan gelişmiş açıklama filan ingilizce. fantezi olsun diye ingilizce yükledim bir kısmı hala türkçe.

hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
türkçe dil paketi sadece günlük kullanımı türkçe geri kalan gelişmiş açıklama filan ingilizce. fantezi olsun diye ingilizce yükledim bir kısmı hala türkçe.
Win7 yuklemeye karar verdim oynadigim oyunlar vs. Den dolayi

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve mısto61
exp_l0it

exp_l0it

Üye
  • Beğen
sata3

sata3

Üye
aaa olmadı bu :'(
8.1e devam et sen. oyunlar bizde sorunsuz her şeyi oynuyoruz.. demi arkadaşlar :ok2: :ehe
Evet nasıl şimdi herkes lumiaya yöneliyosa w8'.e de yöneliyo ama benim pc yüzündn oyunlardan zevk almıyorum:(

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Evet nasıl şimdi herkes lumiaya yöneliyosa w8'.e de yöneliyo ama benim pc yüzündn oyunlardan zevk almıyorum:(
çifte işletim sistemi yap o zmn 7+8.1 benim öyle 8.1 lol taşımayınca 7yide kurdum oynicam zaman yeniden başlatıyorum giriyorum. :oke:

• Beğen
sata3

sata3

Üye
çifte işletim sistemi yap o zmn 7+8.1 benim öyle 8.1 lol taşımayınca 7yide kurdum oynicam zaman yeniden başlatıyorum giriyorum. :oke:
Yok Kardeş önerin için sağol ama 7'de de öyleydi

hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
Nasil yapicam peki ? Ya win8 i cok seviyorum ama su uyumluluk sorunlari delirtiyo ? Pcye bi zarari olmaz degilmi?

• Beğen
Tepkiler: mısto61
sata3

sata3

Üye
  • Beğen
Tepkiler: hasaneness
exp_l0it

exp_l0it

Üye
Nasil yapicam peki ? Ya win8 i cok seviyorum ama su uyumluluk sorunlari delirtiyo ? Pcye bi zarari olmaz degilmi?
kesinlikle bir sorun olmaz 7 için 50 gb 8 için 50 gb alan rahatlıkla yetiyor. yetmezse diskmgmt ile alan alabiliyosun ek. ilk önce 7 sonra 8.1 kuracaksın. :sprhttps://plus.google.com/u/0/photos/103831269226572877994/albums/5979248490082742449/5979248493614043554?pid=5979248493614043554&oid=103831269226572877994
seni ikna etmek için resim. resim ekleme iznim yok. :agla2:

• Beğen
Tepkiler: hasaneness ve mısto61
hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
Cok tesekkur ettim bilgileriniz icin de daha fazla ayrintiya ihtiyacim var sadece su ana kadar bi kere xp yukldim bilgim yok fazla :D

exp_l0it

exp_l0it

Üye
1 gün beklersen ihtiyacın olan her şeyi bi araya toplayıp yönlendirebilirim.

• Beğen
Tepkiler: mısto61

Üst Alt