Tavsiye 3667 Tl ye ASUS CG8890 hızında oyun bilgisyarı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yusuf1998x

Üye
20fps demek kasıyor demektir. ki zaten gta 4 de çoğu ekran kartı açıyor aa yı kıstınmı oyun akıcı zaten gta 5 30 gb olacağı için grafikleri dokuları daha ağır olucak ve birde şöyle birşey var teknoloji hızlı gelişiyo hızlandıkça hızlanıyo eminim o kart gta 6 yı ful tam grafik açamaz ve bence bir sonraki gta 2017 veya 2018 de gelir o zamanki grafikleri bir düşünün ;)kardeş o sensin her kullanıcoya hitap eden donanımlar var o paraya daha iyi bir sistem dizilir emin ol

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
20fps demek kasıyor demektir. ki zaten gta 4 de çoğu ekran kartı açıyor aa yı kıstınmı oyun akıcı zaten gta 5 30 gb olacağı için grafikleri dokuları daha ağır olucak ve birde şöyle birşey var teknoloji hızlı gelişiyo hızlandıkça hızlanıyo eminim o kart gta 6 yı ful tam grafik açamaz ve bence bir sonraki gta 2017 veya 2018 de gelir o zamanki grafikleri bir düşünün ;)
Ben son grafik demedim açar mediumda oynanır ve 20 fps ortalama en düşük 15 fps gerisi hep 30 25 arası gidiyor

yusuf1998x

Üye
fx 6300 alıp overclock yapıp kalan parayı ekran kartına yatırsan bile daha çok performans verir :D

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
fx 6300 alıp overclock yapıp kalan parayı ekran kartına yatırsan bile daha çok performans verir :D
O senin fikrin istersen ekran kartını düşür işlemcini en üst seviyeye çıkar sana kamış

yusuf1998x

Üye
kardeşim bidediğin bidediğini tutmuyor ben son grafik dedim ama açar mediumda nasıl bir cümledir :D birbiriyle çelişiyo

yusuf1998x

Üye
oyun için ekran kartı

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
1440x900 mediumda 8600gt 20 fps :kop:

yusuf1998x

Üye
kardeşim senin o experience dediğin program ekran kartının oyun için olan ayarlarını düşürüyo sen oyunda medium yapsan bile tam.olarak medium olmaz aynısı amd catalystde de var ordada kendin ayarlayabiliyordan üstelki 8600 gt gibi bir kartın öyle eften püften bir programla okadar hızlancağını sanmıyorum eski bir kart

yusuf1998x

Üye
sana bişey diyimmi bende asus 6570 var overclocklu haliyle gta 4 mediumda 20 30 fps alıyorum sen bence o kartla 10 fps anca alıyosundur yılların kartı o

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
sana bişey diyimmi bende asus 6570 var overclocklu haliyle gta 4 mediumda 20 30 fps alıyorum sen bence o kartla 10 fps anca alıyosundur yılların kartı o
video upload edemem tel internetinde giriyorum ama foto atarım

yusuf1998x

Üye
bizim internet kafede 8600 gt kart mafia2 de mediumu anca oynatıyo sen o karta naptın modifiyemi yaptın sihir falan mı yaptın :D benim asus 6570 im overclocklu haliyle mediumda can çekişiyo senin 8600 gt 20 fps :O

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi

yusuf1998x

Üye
birde senin o medium dediğin ayar şudur : orda medium olan ayarlar var birde 3 tane çubuk var o çubuklar ne kadar doku gta 4 de oyun kalitesini asıl arttıran o çubuklar

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
asus 6570 sol dan ikinci rakam 5 8600 gt sonic (daha iyi soğuma)
in soldan ikinci rakamı 6 ve amd ve nVidia karşılaştırmak biraz saçma

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
bu bildiğin low :D
320mb vram ile medium nerde görülmüş

yusuf1998x

Üye
birkere senin 8600 gt dediğin kart 2008 yılının kartı eski bir kart benim kart 2011 direcxt11 desteği var gpusu seninkine göre daha güçlü ayrıca benim ekran kartım 55 derecenin üstüne çıkmadı hiç asus soğutma konusunda başarıkı. Sen bence o pcye korumaya al nası çalıştırıyosa o grafikte . Birde vsync kapalı ve gta lar nvidia ortaklıdırsenin o experience dediğin program oyun için grafikleri low a düşürüyor sen oyunda medium yapsan bile medium grafiği olmaz o ekrankartının ramide yavaş gpusuda yavaş o oyunda okadar performans veremez birkere sistem gereksinimlerinde bile anca geçmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt