(3500 CLUPP) 3500 cılar BURAYA

Sponsorlu Bağlantılar

degerli43

degerli43

Üye
önemli değil hesap makinesi ve e-posta programını da ekliycem

RoYaL1sT

Üye
3500c TeLefoNLaRı OLaNLaRa İsteĞe ÖzeL TeMa YaPıLıR....
Msn adresimi Ekleyin Ve Fotoraf ve İconlarınızı Msnden YollaYıN YaPaLım...
([email protected]):sn:
MAXİCEP AİLESİ ...

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
muharremkol

muharremkol

Üye
ya kardeş haftada 15 kontör bana fazla geliyo:(.ben daha az kontör harcayan bişe istiyorum.vede neden paket veriye abone olun dio onu öğrenmek istiyorum.yada hattı deiştirsem böle sorunlarla karşılaşırmıyım hangi hattı önerirsin? Kusura bakma biraz fazla soru sordum :) bulabilirsen sevinirim bulamazsanda canın sağolsunn

seref1907

seref1907

Üye
arkadaşlar bu msn programını turkcellin sitesinden indirdim normal pc programı gibi setuplu bir program bunu setuplı şekliyle mi atıcaz

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
ya kardeş haftada 15 kontör bana fazla geliyo:(.ben daha az kontör harcayan bişe istiyorum.vede neden paket veriye abone olun dio onu öğrenmek istiyorum.yada hattı deiştirsem böle sorunlarla karşılaşırmıyım hangi hattı önerirsin? Kusura bakma biraz fazla soru sordum :) bulabilirsen sevinirim bulamazsanda canın sağolsunn

kardeş bence hattı degiştirmeye gerek yok foruma 6300 için felan yani java e-buddy programını indir onu kullan kontür yiyo yemesine ama o kadar fazla degil , sana ancak bu kadar yardım edebilirim kusura bakma daha fazla bilgim yok.

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bu msn programını turkcellin sitesinden indirdim normal pc programı gibi setuplu bir program bunu setuplı şekliyle mi atıcaz

kardeş bu konuda hiç bi fikrim yok indirdigin adresi ekle bi bakalım bizde indirelim senide ona göre bilgilendiririz.

seref1907

seref1907

Üye
sayfanın sonunda sözleşmeyi kabul edin yüklemeye başlıcaktır zatende.inen programı tele attım açılmadı.

arkadaşlar özel bi program bulamadım turkcell msn diye bulan varsa link koysun lütfen

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
sayfanın sonunda sözleşmeyi kabul edin yüklemeye başlıcaktır zatende.inen programı tele attım açılmadı.

arkadaşlar özel bi program bulamadım turkcell msn diye bulan varsa link koysun lütfen

kardeş e-buddy die bahsettigim msn nin download adresini veriyim sana başkada yardım edemiyecem kusura bakma iyi günler ha bu arada 3500 yok orada 6300 ı şec oda sorunsuz calışıyo

seref1907

seref1907

Üye
yardımın için sağolasın kardeş şimdi atacam telede önce kontürümüz çok gitmeden turkcellden internet paketine üye olıyım :naughty: iyi forumlar herkese

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
yardımın için sağolasın kardeş şimdi atacam telede önce kontürümüz çok gitmeden turkcellden internet paketine üye olıyım :naughty: iyi forumlar herkese

önemli degil kardeş sanada iyi forumlar

muharremkol

muharremkol

Üye
Yinede saol kardeş

seref1907

seref1907

Üye
beyler çok hareketsin geçiyo konu biraz daha aktif olsak?

ase3506

ase3506

Üye
kardeş elimde yok ama arıyacagıma inana bilirsin kapak konusunda diyecek bişiyim yok . üzgünüm:bilmem::agla

teşekkürler kardeş inş bulabilirsin cnkü yanan pembe ısıkla cok güzel oluodu o tema :( bide ben kapagımın arkası cok deforme oldu diye soydum :) cok güzel oldu ve artık soyulma gibi bi derdi kalmadı :) yeni kapakta aldım onuda arada takıyourm :) ama soyulmasından korkuyorum o yüzden cok kullanmıyorum :):mahcup:

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler kardeş inş bulabilirsin cnkü yanan pembe ısıkla cok güzel oluodu o tema :( bide ben kapagımın arkası cok deforme oldu diye soydum :) cok güzel oldu ve artık soyulma gibi bi derdi kalmadı :) yeni kapakta aldım onuda arada takıyourm :) ama soyulmasından korkuyorum o yüzden cok kullanmıyorum :):mahcup:[/quote]

KARDEŞ YANİ KAPAGI NASIL TAKIYORSUN KAPAGIN ÖN TARAFIDA WARMI?

xx_hemsinli

Üye
nokia 3500c var bende hafıza kartını biçimlendirdim.hafıza kartını başka telefona takınca şifre istiyor bilgisayarda okutmuyor. yardım edermisin ahmet bu sorunu nasıl çözebiliriz

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
nokia 3500c var bende hafıza kartını biçimlendirdim.hafıza kartını başka telefona takınca şifre istiyor bilgisayarda okutmuyor. Yardım edermisin ahmet bu sorunu nasıl çözebiliriz

kardeş kendi telefonunda okuyorsa kartı kendi telefonunda bir kere daha bişimlerdir bilgisayarın okuyorsa bilgisayarda biçimlendir fat 32 biçiminde biçimlendir