(3500 CLUPP) 3500 cılar BURAYA

Sponsorlu Bağlantılar

Sylar_TURK

Sylar_TURK

Üye
selam arkadaşlar bende aranıza katıldım,bendede 3500 classic var,yahu tüm forumda doğru düzgün 3500 için oyun yok yahu

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
Var kardeş bu forumda oyun hemde fazlasıyla

finisher18

Üye
sa agalar paylaşım için saol kardeş şu telefonun ekranı biraz daha büyük olsaydı:D

seref1907

seref1907

Üye
sa agalar paylaşım için saol kardeş şu telefonun ekranı biraz daha büyük olsaydı:D
yav hiç sorma zaten telin tek sorunu ekranının küçük olması:(

--------------- Ekleme ---------------

Kardeş bendn e buudy kullanıyorum ben kendim grps ayarı yapmadım aldıgım yerde yapmadı öyle kullanıyom anlıyacan bi sorun olmuyo
kardeş şuanki gprs ve diğer internet ayarlarını kullandığın şekliyle gönderebilirmisin sana zahmet?

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
tabiki kardeş hattın aveaysa:ayarlar . yapılandırma.kişisel yapılandırma: YENİ EKLE: MSN avea veya MSN türkcell (büyüklük küçüklüge dikkat ) :tercih edilen erişim nokrası:MSN AVEA VE BİTTİ MSN YE GİR ARTIK

seref1907

seref1907

Üye
ya vodafonesa:coold:

fox0101

fox0101

Üye
tşk ederim oyunlar için

sadece-rock

sadece-rock

Üye
bende geldimm

QmeR_asd

QmeR_asd

Üye
Ses arttırılabiliyor mu ?

HUSKY10

HUSKY10

Üye
burdan başka sitede adam gibi 3500 oyunu bulamazsın nerdeyse tüm oyunlar bu sitede mevcut.

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
kardeş valla fodafon hattım yok vodafonda hiç denemedim ama türkcel ve avea da kesinlikle calışıyo

tşk ederim oyunlar için
bişiy degil kardeş güle güle kullan

hoş geldin kardeş

Ses arttırılabiliyor mu ?
yok kardeş malesef bende bulamadım bulursam herkesi bilgilendiririm

burdan başka sitede adam gibi 3500 oyunu bulamazsın nerdeyse tüm oyunlar bu sitede mevcut.
arkadaşım oyunun oldugu klasorlerin başlatıcılarına bakarsan burada olan oyunları ilk ben yükledim buradada hepsini birleştirdim

Şarklı

Üye
arkadaşlar bazen 3500 dan 3500 a dosya gönderilmiyor yardımcı olursanız sevinirim

3500 neden mp4 leri açmıyor?

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
Kardewş bildigim kadarıyla gönderilmiyo

KARDEŞ MP3 AÇTINA DUA EDEK BENCE

redLine1

Üye
Lamer ce bi yer olmuş :S

ycg35

ycg35

Üye
yha arkadaş sen bu 3d oyunların hepsini 3500 da denedinmi eğer denediysen 3110c dede çalışır telefonum için 3d oyunları zor buluyorum yani 3d 128x160 çok oyun var ama telefon jsr 184 desteklemediği için çalışmıyor :ss (3500 ında jsr 184 desteği yok) yani bunlar sende çalıştıysa indiricem ;) cvbını bekliyrm . .

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş hepsi çalışıyo ama bazıları ekrana sıgmıyor

Tüm maxicepcilerin kurban bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim tekrar iyi bayramlar

000ysr000

Üye
içi boş bir başlık olmuş..

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
Nie kardeş daha ne bekliyodun daha iyisinide sen yap daha bi katkın olmamış foruma

eryaman

eryaman

Üye
arkadaşlar bende 3500c aldım fakat çocuklar orjinal oyunları silmiş bunları bulabilirmiyiz hepinize selamlar

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş şu anda elimde yok bulursam haber veririm