(3500 CLUPP) 3500 cılar BURAYA

Sponsorlu Bağlantılar

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar birazda siz bişiyler ekleyin olmuyo böyle ama

fuqo

Üye
arkadaslar önemli bir sorum olacak bendede 3500 var acaba bu telefon S40 mı nedir bunun işletim sistemi s40 teller arasında yazmıyo s40 deılse nedır lutfen cevapp beklıyoorum...bıde ustekı jeep temasını calıstırmadı esenlikler...

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar önemli bir sorum olacak bendede 3500 var acaba bu telefon s40 mı nedir bunun işletim sistemi s40 teller arasında yazmıyo s40 deılse nedır lutfen cevapp beklıyoorum...bıde ustekı jeep temasını calıstırmadı esenlikler...

kardeş 3500 s40 serisi jeep temalarıda benim 3500 ve 6300 da sorunsuz çalışıyor senin telde bi sorun olabilir

ibrahimyenibyrk

Üye
hat aldım güvenlik kodu nası eklicem ve nerde yazıor guvenlik? :( telfonla alakalı deil ama

ErEn16

Üye
mp3 çalarda niye şarkı aranamıo???yada ben mi bulamıyorum*

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
mp3 çalarda niye şarkı aranamıo???yada ben mi bulamıyorum*

kısacası aranamıyo ama müzik kütüphanesi die bi yer çıkıyo seçeneklere basınca oradan rahatlıkla aradıgın müzigi bulabilirsin

ase3506

ase3506

Üye
arkadaşlar bende 3500 cıyım :D yanlız bi sorunum var telefonu formata yolladım bana mavi temayı yüklemişler fakat benim telefonum pembe ben pembe temamı istiorummm :(:( yapabilinecek bişi varmı:S:S bide benim kapagım cok soyuldu gitti gidiyorda kapak var alsam ben onu nasıl takarım bi fikri olan varmı simdiden tesekkürler :)

nofear-es

Üye
ase3506 tema gitdiyse orjinal tema diye belki bulabilrsin kapağıda altta vidası war telefonun ona göre tornavida weya inca alyanle açıp takabilirsin .

ase3506

ase3506

Üye
cok teşekkürler :) ama aradığım halde pembe temayı bitürlü bulamadım :S neyse artıkın belki buluurm bidaa :(

dj_clupturk

Üye
merhaba kardeşim bırşey osracam 3500c var bende msnye gırıyo dıye duydum ama....sen gırebılıormusun

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
cok teşekkürler :) ama aradığım halde pembe temayı bitürlü bulamadım :S neyse artıkın belki buluurm bidaa :(

kardeş elimde yok ama arıyacagıma inana bilirsin kapak konusunda diyecek bişiyim yok . üzgünüm:bilmem::agla

--------------- Ekleme ---------------

merhaba kardeşim bırşey osracam 3500c var bende msnye gırıyo dıye duydum ama....sen gırebılıormusun
:oke::oke:
kardeş %100 dogru e_buddy programında giriliyo forumda da programı rahatlıkla bula bilirsinn:nono:

maxicep1_2_3

Üye
Arkadaşlar benim telde 3500 bana sözlük ve tema gerekio napabiliriz yardımlarınızı bekliorm şimdiden saolun

muharremkol

muharremkol

Üye
Arkadaşlar benim telde 3500 bana sözlük ve tema gerekio napabiliriz yardımlarınızı bekliorm şimdiden saolun
abicim ownskin e gir üye ol bir sürü tema var.ara istedini bulursun.istersen kendinde yapabilirsin şimdiden kolay gelsin :oke:

_-_-_-ahmet-_-_ kardeşim ya bnmde sana bi sorum olacak bende kanka msn die bi program var ondan msnye girmek istiyorum ama olmuyo paket veriye abone olun dio bi kaç tane daha program denedim ama olmadı neden acaba bulabilirsen sevinirim.bu arada hattım turkcell şimdiden teşekkürler

seref1907

seref1907

Üye
kardeş öncelikle paylaşımlar için saol 3d oyunlarını indirdim.güzel oyunlara benziyolar daha atmadım.senden son bi ricam olcak.şimdi msn kullanıyosun telinde anladığım kadarıyla.hattımı turkcelle taşıdım sırf msn için.kullandığın msn programını ve kaç kontür yediğini yazarsan sevinirim herkese iyi paylaşımlar arkadaşlar iyi forumlar

eppy

Üye
Arkadaslar 3500c kullananlara müjde türkcell msn artık 3500c yi destekliyor ve haftada 15 kontor cok güzel ben kulanıyorum eppp

xxkarapencex

Üye
ya kardeş bunun sesini nerden yükseltiyoz:(

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
    Konu Sahibi
_-_-_-ahmet-_-_ kardeşim ya bnmde sana bi sorum olacak bende kanka msn die bi program var ondan msnye girmek istiyorum ama olmuyo paket veriye abone olun dio bi kaç tane daha program denedim ama olmadı neden acaba bulabilirsen sevinirim.bu arada hattım turkcell şimdiden teşekkürler[/quote]

kardeş seni eppy arkadaşa yönlendiriyim anladıgım kadarıyla oda bir türkcel msn kullanıcısı
Arkadaslar 3500c kullananlara müjde türkcell msn artık 3500c yi destekliyor ve haftada 15 kontor cok güzel ben kulanıyorum eppp

kardeş öncelikle paylaşımlar için saol 3d oyunlarını indirdim.güzel oyunlara benziyolar daha atmadım.senden son bi ricam olcak.şimdi msn kullanıyosun telinde anladığım kadarıyla.hattımı turkcelle taşıdım sırf msn için.kullandığın msn programını ve kaç kontür yediğini yazarsan sevinirim herkese iyi paylaşımlar arkadaşlar iyi forumlar

kardeş belli bi kontür yeme miktARI YOK KONUŞTUGUN KİŞİ SAYISINA GÖRE KONUŞMA SÜRENE GÖRE MSN DE KALDIGIN SÜREYE GÖRE DEĞİŞİYO

arkadaslar 3500c kullananlara müjde türkcell msn artık 3500c yi destekliyor ve haftada 15 kontor cok güzel ben kulanıyorum eppp

kardeş kullandıgın programı paşlaşmayı denesen herkez onu bekliyo nerdeyse

ya kardeş bunun sesini nerden yükseltiyoz:(

malesef yükseltemiyoz kardeş