Tavsiye 300 Tl'ye Kadar Akıllı Telefon 2.el Olabilir :)

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten ben bile bulamadım sen nasıl bulabileceksin :D:sopa:haklısın 603 tam aradığım telefon aslına bakarsan ben 2 yıldır telefon araştırıyorum desem doğrudur karar kılıpta alamadığım telefonlar nokia 603-500-700 samsung-s3 mini-ace 2- bir sürü varda neyse saymayalım 1 sene öncede 5800 almıştım :) ama oda beni aldığıma pişman ettirdi şimdi ailem zaten benim telefona nasıl 40-50 oyun yüklediğim için mesela 400-500 tl'lik bir telefon gösterdiğim zaman oyun oynamıycaksın alo demek için alıcaksın falan diyorlar ama babamla gidersek denemek amaçlı ilk 400 tl civarındaki bir telefon göstercem :D tamam derse onu alırım o olmaz ise asha 309' u bayağı araştırdım ekranına kadar o bayağı iyiymiş onu alırım oda olmaz ise ben bile düşünemiyorum sanırım tuğla görünümlü telefon alırlar :cnfsd::zzz::blink: :D ama şu anda asha 306 ve asha 309 (aynı desek yeridir 20 tl kadar bir fark var ) araştırdım asha 309'un ekranı kapasitifmiş yani gayet hassas asha 306 rezisitif yani eskiden kullandığım 5800 dokunmatiğinin aynısı 5800 ekranına basmak için parmağım ekranın içine giriyodu desem doğrudur :) çok kötü bir dokunmatiği vardı bu yüzden 1.tercih nokia 603 veya galaxy mini 2 2.tercih nokia asha 309 3.tercih 3310 :D

oznkrts

oznkrts

Üye
Bence salla nokiayı git 250 tlye bu m5 al sağlam bi rom atınca s3 mini kıvamına geliyor (CPU olarak)geri kalan her şeyde seni bayağı idare eder :)

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
53cc

53cc

Üye
Kesinlikle Samsung Glaxy S2 almalısınız ;)

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
maxiplus 5 499 tl yazıyor :D önerin için teşekkürler

bütçem olsa zaten s2 değilde s4 alırdım :Dbu arada turkcell t40 çıkıyor ilk yerli telefon diye belki o ucuz olabilir :)

oznkrts

oznkrts

Üye
2 el kast etmiştim zaten :P

• Beğen
HighCore

HighCore

Üye
maxiplus 5 499 tl yazıyor :D önerin için teşekkürler

bütçem olsa zaten s2 değilde s4 alırdım :Dbu arada turkcell t40 çıkıyor ilk yerli telefon diye belki o ucuz olabilir :)

O ismi boşu boşuna koymamışsın :D

Harbiden inandınmı türklerin bişey çıkartıp ucuz yapacağına :D:D:D:D

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
valla ne yalan söylim inandım sonuçta türk malı türk mühendisler falan geliştirmiş zart zurt yazınca bende dedimki bu ucuz olur

ben ismimi değiştirsem iyi olur :D zaten ilk kayıt olduğumda oyun indirmek için kayıt olmuştum ama çok sevdim bu forumu :D

oznkrts

oznkrts

Üye
O ismi boşu boşuna koymamışsın :D

Harbiden inandınmı türklerin bişey çıkartıp ucuz yapacağına :D:D:D:D
Bi üretmeye başlayalım da yeter ki pahalı olsun 1 sene bekleriz düşer nedir yani :P

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
o bence fiyata bağlı çünkü telefonun donanımı 600-700 tl civarında ama bu telefonu turkcell 300-400 tl ye satabilirse yok satar :)o değilde telefon önerisi konusu nereye geldi :D

Üst Alt