Nokia Asha 309 Symbian Oyunlarını Açabilirmi ?

• 23 Eylül 2013
  • 677 Okunma
  • 9 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar

bütçem kısıtlı olduğu için bu telefonu almayı düşünyorum bundada 5800 gibi gpu(ekran kartı yok ) ama işletim sistemi s40 diyor yani şimdi ben hd olmayan s60v5 oyunlarını bu cihaza yükleyebilirmiyim örneğin green farm yada s40 olarak bu telefonun ekran bouyutuna göre oyun bulabilirmiyim yardım ederseniz sevinirim s40 ve s60v5 işletim sisteminde 2 cihazıda kullandım
    1 hafta kadar kısa bir sürem var yardım edebilirseniz çok çok sevinirim :) biraz karmaşık bir soru oldu ama yardım edebiliceğiniz umuyorum

buda alacağım telefon http://www.gold.com.tr/nokia-asha-309-siyah-cep-telefonu_u

Yazan: KinG CrazY
  2. Hayır.
    ---
    sis olanları yükleyemezsin java ise çözünürlüğe bak :oke:

KinG CrazY bunu beğendi.
  3. s40 oyunları çalışır :)

KinG CrazY bunu beğendi.
  4. teşekkür ederim :) peki s40 oyunlarının boyutuuyarmı çünkü bazıları ekran köşesinde küçücük kalıyorda :)

5. 400x240 diye biliyorum Asha 309'u yani bu çözünürlükte olanlara bak :)

KinG CrazY bunu beğendi.
  6. tamam çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

7. 603 al s40 alacağına

KinG CrazY bunu beğendi.
  8. :rica:
    Totally.

KinG CrazY ve achambo bunu beğendi.
  9. ciddiyim stabil değil yengemin var arayüz güzel ama :lac:

KinG CrazY bunu beğendi.
  10. normalde gelecek yaz s3 mini alacaktım ancak sadece alo demek için bir telefon gerekti yani şu anda asha 309'u zar zor alacak ailem :) sadece alo demek için telefon alıyorlar o yüzden belki asha 309 bile almazlar
    ---
    ve 603 arkadşımda var gayet hızlı ve güzel oyunları var :) arayüzüde çok güzel

Yüklüyor...
20/11/2018 - 15:20