Alınık 300-330 Lira Arası Android Telefon Alınır

Sponsorlu Bağlantılar

crazy_burhan

crazy_burhan

Üye
Kardeş o fiyata android alirsan o seni pek goturmez,bekle biraz baska arkadaslarin cok guzel teklifleri var onlarada bak bi ilgilenirsen bende atrix satiyorum 500 e full+full aksesuar ve temiz,fiyati dediginden yuksek ama istedigin ozellikleri fazlasiyla karsilar

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
Arkadaşım ilgilenirsen Sattığım samsung replika telefonların özelliklerini, fiyatlarını ve resiimlerini paylaşıyorum. bakıp bilgi verirsin

Samsung Galaxy S3 MINI : Android Sürüme Sahip Olup Tek Çekirdek işlemciye Sahiptir. 3G Görüntülü Konuşma Yoktur. ( 260 TL )
Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ( 390 TL )
Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ( S3'te Tercihiniz Bu Olsun ) ( 470 TL )
Samsung Galaxy S4 MINI( Android 4.2.2 ) Dört Çekirdektir ( Quard Core ) Sadece S4 ile Ayıran Özelliği Ekran Boyutu 5'' Değil 4.3 İnc'tir Elle temassız hava sensörü yüz tanıma ekran Kilidi Vardır. ( 430 TL )
Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek ( Dual Core ), 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 2gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ( 480 TL )
Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Dört Çekirdek ( Quard Core ), 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. El ile Dokunmadan Ekran Geçiş Sensörlü
( Tercih Edilen Budur ). ( 525 TL )
Samsung Galaxy Note 2 ( Android 4.1.1 ) KORE. Dört Çekirdek ( Quard Core ), 8mp Arka Kamera, 2 Gb. Ram, 2 Gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Kalem, vs. ( 540 TL )

işte Resim Link'im

Ödeme şekli kapıda ödeme yaptırdığım gibi, Kontrol edilebilirli seçeneği ile gönderiyorum yani kutusunu açıp, cihazı açıp kontrol ettikten sonra ödemeyi yapıyorsunuz. veya sanalpazar.com'daki dükkanımdan 12 taksite kadar alabilirsiniz onuda yurtiçi kargo ile gönderiyorum. ürünü aldığınıza dair siteye numarayı gönderirsiniz ve paranız öylece hesaba geçmiş olur yani tam güvenli alışveriş için elimden bu geliyor.

Hasan
0506 854 52 43
[email protected]

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Teklifleriniz için teşekkürler. Telefon tedarik ettim.

Üst Alt