Alınık 300-330 Lira Arası Android Telefon Alınır

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Kardes zaten bu fiyat araliginda 8 mp kamera da olmaz kusura bakma

meteizci

Üye
8 bulamaz belki ama 5 i rahatlıkla bulur kardeşim ve cogu 5 de zaten 8 e yakın

meteizci

Üye
kardeşim durum nedir htc konusunda anlastınızmı

Invoke

Invoke

Üye
anlaşmak üzereyiz kardeşim

kardeşim adam ile ayrıntılı konuştum adam telefon rootlu dedi. özel olarak bir çok costum room varmış. adres verdi verdiği adreslere baktım baya costum room vs olarak zengin seçenekler mevcut. sanırım xperia yerine bunu alıyorum ..

Telefona baktın, içine sindiyse al. Donanım olarak daha iyi zaten..İstediği kadar seçenekli olsun bir xperia kadar olamaz hele ki o telefon :D
Ama dediğim gibi sorunsuz geldiyse sana, al o zaman. Çünkü donanım farkı var. :D Tabi optimizasyonda önemli...

Hangisini alırsan al, inşallah pişman olmazsın.

meteizci

Üye
anladım kardesim tercih senin tabi ama xperia serisi o telefondan daha iyi cünkü desire hd htc ilk telefonu diyebilirim incelemelere bakabilirsin, xperia serisindede bircok rom var fazlasıyla cesitlilik mevcut tabi karar yine sana ait ama ben terci!himi herzaman sonyden yana kullandım ayrıca aksesuarlarda mevcuttur bende yine duruma göre konusuruz kardesim iyi aksamlar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Telefona baktın, içine sindiyse al. Donanım olarak daha iyi zaten..İstediği kadar seçenekli olsun bir xperia kadar olamaz hele ki o telefon :D
Ama dediğim gibi sorunsuz geldiyse sana, al o zaman. Çünkü donanım farkı var. :D Tabi optimizasyonda önemli...

Hangisini alırsan al, inşallah pişman olmazsın.
anladım kardeşim. baktım hoşuma gitmedi satar xqeria alırım artık :) herşey için Allah razı olsun . hayırlısı bakalım
anladım kardesim tercih senin tabi ama xperia serisi o telefondan daha iyi cünkü desire hd htc ilk telefonu diyebilirim incelemelere bakabilirsin, xperia serisindede bircok rom var fazlasıyla cesitlilik mevcut tabi karar yine sana ait ama ben terci!himi herzaman sonyden yana kullandım ayrıca aksesuarlarda mevcuttur bende yine duruma göre konusuruz kardesim iyi aksamlar
yok kardeşim alacağım telefon desire hd değil. htc 4g Slide. Hayırlısı kardeşim artık. kısmette ne varsa o olur.

Invoke

Invoke

Üye
Satabileceğinden emin misin :DO telefonu alırsan faydalanabileceğin ana sayfa:

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Satabileceğinden emin misin :DO telefonu alırsan faydalanabileceğin ana sayfa:
satarım inşAllah yav :) nasıl kardeşim baktın mı ? kayda değer birşeyler var mı ? roomlar da falan ?

Invoke

Invoke

Üye
Var, bir şeyler işte. :D Senin ihtiyacını karşılar...

meteizci

Üye
kardesim naptın aldınmı

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
evet kardeşim aldım sayılır daha elime ulaşmadı

himmgarip

himmgarip

Üye
Şuan kullandığım galaxy wonder mi satacağım. 1 yıl garantili cihaz.aldığım günden veri ekranda koruma jelatini ve telin dışında plastik kılıf var.orjinal jelatinleri üzerinde duruyor hala. ilgilenirsen dönüş yaparsın.fiyat 400.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
TELEFON ALDIM. KONU :locked:

beytullah6767

beytullah6767

Üye
ace var garantili

Üst Alt