300-330 Lira Arası Android Telefon Alınır

• 27 Eylül 2013
  • 2409 Okunma
  • 42 Cevap

1. ptt kapıda kontröllü ödeme şeklinde alabilirim.
    Şarj kulaklık vs aparatlarının olması tercihimdir.
    garanti fark etmez. telefon yeter ki temiz olsun.
    ---
    güncel

Yazan: messevim
  2. son 330 a birakabilirim HTC desire HD tamir görmemiş ekraninda çizik yoktur kulakligi yok çakma şarz aleti vardir.

3. yurt dışından gelme mi ? Kasada çizik var mi peki ?

4. kasada çok ufak tefek küçük çizikler var ama ön tarafında hiç yok sadece arkada var daha önce tamir falan görmedi roomuyla flalnda oynanmamı

Son düzenleme: 28 Eylül 2013
  5. kardeşim bence imil numarasını sil . buraya yazma. ayrıca ben bir düşüneyim. netten özellikelrine baktım da 4,3 inç miş ekranı. benim için çok büyük cebe kolay sığmaz. tek düşündüren yönü bu

6. sildim sende alintiyi sil

7. xperia neo v düsünürmüsün hocam kutusu kulaklık vs bütün aksesuarları var kasası kötü biraz sadece yurtiçi cihazı fatura var 320ye verebilirim düsünürsen kasası 30-40 tl civarında o yüzden fiyatı böyle tuttum videosu

8. mobil'de olduğum için izleyemyorm. Kasası çok mu kötü ? Fotoğraf atabilir misin hocam ?

9. cok kötü değil ama kötü diyeyim hocam kullanıma engel değil. yeni telefon almak istediğim için kasasını değiştirmedim kasa fiyatı uygun, fotoğraflarda belli olmuyor hocam düzgün makine olmadığı için evde çekemiyorum detaylı olarak
    ---
    email atabilirim 1 kaç fotoğrafı hocam yine görmüş olursun telefonu istersen ama videoyu izlersen daha iyi olur

10. ben yarın kısmetse pc de izler ona göre size geri dönüş yaparım inşallah.

11. peki hocam

12. sen bilirsin kardeş eyvallah

13. hocam bakabildinizmi videoya
    ---
    ne düsünüyorsunuz

14. kardeşim daha köyde yim bakamadm. Kısmetse 1 saat e eve döneceğim o zaman bakarım.

15. anladım kardesim

16. kardeşim inceledim videoyu. kasa da falan doğrusu birşey gözükmüyor video da. az hoşuma gitti. menü de donma falan da yapmadı gördüğüm kadarıyla. senin telefonu ikinci hedefe koyuyorum. htc yi alamazsam kısmetse senin ki ni almayı düşünüyorum

17. peki kardesim dedigim gibi telefonumda bi sorun yok ve kasma konusunda hic tereddütün olmasın aldıgım günden beri hic kasma sorunu yasamadım sen durumu bana iletirsin ona göre konusuruz

mehsevim bunu beğendi.
  18. Kardes bence sifir vodafone smart mini al real racing 3 bile oynatiyor

Yüklüyor...
17/11/2018 - 11:31