Telefon Tavsiyesi 3 Cihaz Arasında Kaldım.

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisini önerirsininz?

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .
0343434

0343434

Üye
    Konu Sahibi
3 Cihaz Arasında Kaldım.
Yakın zaman içerisinde yurtdışından yeni bir telefon alacağım ama sizden de ekstra olarak bir tavsiye almak istedim. S6 almıştım ancak cihaz çakma çıkınca geri iade ettim. İlk olarak söyleyeceğim şey fiyatı karşılaştırmaya eklemezseniz sevinirim. Çok fark yok çünkü. Biliyorum bu telefonlar arasında tavsiye istenen çok konu var ama bazı şeyleri kafamda cevaplayamayınca açmak zorunda kaldım.
LG G4
Sony Xperia Z3+
iPhone 6
Arasında kaldım. Bana daha çok bataryası uzun giden gitmiyorsa da hızlı şarj olabilen bir cihaz lazım. Ekstra olarak resim kalitesi de iyi olmalı ve yazılım güncelleme desteği de iyi gitmeli. Ayrıca kulaklık çıkış kalitesi de iyi olmalı. Zaten bu üç cihaz da oyunlarda problem yaşatmazlar. Bu tercihlerimden iPhone 6 çıkıyor ama Android'de müzik resim atmak falan daha kolay. Daha önce de iPhone kullanmıştım tek sıkıntım hafızası oldu ve iPhone alırsam 16 gb olan modeli alabilirim ancak. Siz de bana tavsiyelerinizi söylerseniz kafamda net bir karar oluşturacağım.
HTC One M9 veya M9+ kamera olarak vasatlar onları iç dahil etmiyorum bile.Geriye de öyle bir marka kalmıyor. Şimdiden cevaplar için sağolun. (Samsung Galaxy S6 tercihlerim arasında değil çünkü çakma telefon gelince markadan soğudum.)

vegatablo

vegatablo

Üye
Resim kalitesi ve ekran en iyi istiyorsan g4 en iyi seçim olacaktir

0343434

0343434

Üye
    Konu Sahibi
Resim kalitesi ve ekran en iyi istiyorsan g4 en iyi seçim olacaktir
Ama bataryası kötüymüş ve hızlı şarj olmuyor diye biliyorum. Ve LG'nin arayüzü bana biraz gecikmeli tepki veriyor. Ya da öyle bir his uyandırıyor. Z3 Plus ile aralarında ne kadar fazla kamera farkı olabilir?

only_download

Üye
Garanti olsun diyorsan iPhone macera olsun diyorsan G4, sony artik çok geriden geliyor tavsiye etmem.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
O listedekilerden en iyisi G4
Lg arayüzü geç tepki veriyor demek komik bunu hangi cihazda yaşadın bilmiyorum.
Lg arayüzü android piyasasının en akıcı arayüzlerindendir.Stabilite konusunda androidin iosudur.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
z5 çıktı z3+ı napcan
6s çıktı 6 yı napıcan
al bi g4

yeumyang

yeumyang

Moderator
iPhone 6 alirsaniz kafaniz rahat olur guncelleme konusundada en iyisi iphone

• Beğen
Tepkiler: senol2006

CsWqIve34

Üye
O listedekilerden en iyisi G4
Lg arayüzü geç tepki veriyor demek komik bunu hangi cihazda yaşadın bilmiyorum.
Lg arayüzü android piyasasının en akıcı arayüzlerindendir.Stabilite konusunda androidin iosudur.
sonyle htcnin romu stabil lgyle samsungun deil
z5 çıktı z3+ı napcan
6s çıktı 6 yı napıcan
al bi g4
2 hafta sonrada g5 cikacak napcan
Yakın zaman içerisinde yurtdışından yeni bir telefon alacağım ama sizden de ekstra olarak bir tavsiye almak istedim. S6 almıştım ancak cihaz çakma çıkınca geri iade ettim. İlk olarak söyleyeceğim şey fiyatı karşılaştırmaya eklemezseniz sevinirim. Çok fark yok çünkü. Biliyorum bu telefonlar arasında tavsiye istenen çok konu var ama bazı şeyleri kafamda cevaplayamayınca açmak zorunda kaldım.
LG G4
Sony Xperia Z3+
iPhone 6
Arasında kaldım. Bana daha çok bataryası uzun giden gitmiyorsa da hızlı şarj olabilen bir cihaz lazım. Ekstra olarak resim kalitesi de iyi olmalı ve yazılım güncelleme desteği de iyi gitmeli. Ayrıca kulaklık çıkış kalitesi de iyi olmalı. Zaten bu üç cihaz da oyunlarda problem yaşatmazlar. Bu tercihlerimden iPhone 6 çıkıyor ama Android'de müzik resim atmak falan daha kolay. Daha önce de iPhone kullanmıştım tek sıkıntım hafızası oldu ve iPhone alırsam 16 gb olan modeli alabilirim ancak. Siz de bana tavsiyelerinizi söylerseniz kafamda net bir karar oluşturacağım.
HTC One M9 veya M9+ kamera olarak vasatlar onları iç dahil etmiyorum bile.Geriye de öyle bir marka kalmıyor. Şimdiden cevaplar için sağolun. (Samsung Galaxy S6 tercihlerim arasında değil çünkü çakma telefon gelince markadan soğudum.)
z3+ al ben kullaniyorum ki g3 ve iphone 5 kullanmis biri olarak (z2de kullandim haci z3+ cok iyi ama z3+ almiyacaksan iphone al onlarda iyiler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Z3

yaytas

yaytas

Üye
etliye sütlüye karışmam diyosan iphone 6 ama ben telefonun hakkını veririm diyosan g4 al z3+ bahsetmeye gerek yok

CsWqIve34

Üye
sony yi ilk sony ericsonların olduğu zamandan beri tercih etmem araştırmam biraz önyargı biraz gerçek lg sony den iyidir
2 k ekranli isinma batarya sorunlariylami beyler dunyanin en iyi kamerasi z3+ ta su gecirmemezlik en iyi yonga seti en uzun batarya

Marco Laren

Marco Laren

Üye
al G4 kafan rahat olasun.

• Beğen
Tepkiler: yaytas
yaytas

yaytas

Üye
2 k ekranli isinma batarya sorunlariylami beyler dunyanin en iyi kamerasi z3+ ta su gecirmemezlik en iyi yonga seti en uzun batarya
ısınma sorunu nu ben g3 te yaşamıyorum ve g4 te snapdragon 808 yonga seti var z3+ 810 var su geçirmezliğine inanmıyorum çünkü su geçirip garantiye gittiğinde sıvı teması yazdıklarını arkadaşımın telefonundan biliyorum ikiside 3 gb ram kameraya yorum yapmak bana düşmez telefon kamerasını gerekli olmadıkça kullanmam ama diyafram açıklığı lg de 1.4 sony de 2.0 ki ne kadar düşük o kadar iyi ama şunu biliyorum lg stabilitesi ayrı bir kavram pls

CsWqIve34

Üye
LG G4
Sony Xperia Z3+
iPhone 6
guncelleme icin en iyisi sony xperia z'er bile 6.0 gunceleme alacak ama g2 nin destegi kesildi bide lg corap degistirir gibi amiral deistiriyor
ısınma sorunu nu ben g3 te yaşamıyorum ve g4 te snapdragon 808 yonga seti var z3+ 810 var su geçirmezliğine inanmıyorum çünkü su geçirip garantiye gittiğinde sıvı teması yazdıklarını arkadaşımın telefonundan biliyorum ikiside 3 gb ram kameraya yorum yapmak bana düşmez telefon kamerasını gerekli olmadıkça kullanmam ama diyafram açıklığı lg de 1.4 sony de 2.0 ki ne kadar düşük o kadar iyi ama şunu biliyorum lg stabilitesi ayrı bir kavram pls
ya kardes rom olarak en iyi htc sonra sony sonra asus sonra lg sonra lenovo sonra samsung sonra motolara gelir anladin zaten ilk baslarda tum amirallar kasmaz

yaytas

yaytas

Üye
guncelleme icin en iyisi sony xperia z'er bile 6.0 gunceleme alacak ama g2 nin destegi kesildi bide lg corap degistirir gibi amiral deistiriyor
g4 android 6 alır kesin zaten artık telefonların kullanım süresi 2 yıla düştü g2 çıkalıda epey oldu amiral değişiriyosa amiral de yapıyo ve amiral gemi tabiri bence hoş değil ama neyse lg ye laf edceğinize samsunga bakın (suçluluk piskolojisine ittin yav:alkis:ehe:ehe:ehe:ehe)

ya kardes rom olarak en iyi htc sonra sony sonra asus sonra lg sonra lenovo sonra samsung sonra motolara gelir anladin zaten ilk baslarda tum amirallar kasmaz
benim sony yle sorunum var anladın o yüzden bana savunma:ehe:ehe:ehe:ehe

CsWqIve34

Üye
g4 android 6 alır kesin zaten artık telefonların kullanım süresi 2 yıla düştü g2 çıkalıda epey oldu amiral değişiriyosa amiral de yapıyo ve amiral gemi tabiri bence hoş değil ama neyse lg ye laf edceğinize samsunga bakın (suçluluk piskolojisine ittin yav:alkis:ehe:ehe:ehe:ehe)
ama 3 yillik z android 6 alacak ve buda g4 kiyaslamanaz bile

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Ekselansları fazla fanlar anlaşılan.
Sony arayüzü ya da direkt Nexus cihazlar diyeyim Lg ve Samsung'un arayüzünde sunduğu varyasyonları Google daha aosp androide eklemedi.
Google'ın android için uygulamaya koymayı düşündüğü özellikler yıllardır sadece Samsung ve Lg'de var kısaca olay bu.
Yani Z isterse android 7 yi alsın o arayüzle yine Samsung ve Lg'nin sunduklarına yaklaşamayacak.
Samsung alırım Sony ya da Nexus cihaz almam şahsi görüşüm bu.

Üst Alt